Přední světla

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

Tak jsem dovez auto. Mechanik vyleštil polykarbonát,foto dodám zítra. Ale chyba je v čočce.Vypadá to,že stínítko je posunuté a cloní žárovce. Proto ten výkon světlometu je malý.Reflektor neměl rozebraný,protože neměl čas.Ale do dovolené se to opraví.
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Reklama
 

benny
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 23, 2007 12:35
Bydliště: Trenčín

rovnaký problém

Příspěvek od benny »

Ahoj. Na inom mieste tohoto fóra sa pokúšam riešiť rovnaký problém. Kam som sa zatiaľ dostal? Obdobný problém riešia majitelia Fiatov (myslím, že hlavne Marea má s tým veľké problémy). Bohužiaľ momentálne nemám priestor, takže skús www.fiatbravoklub.com, určite tam niečo nájdeš. Záleží na tom, či sa to bude dať aplikovať na naše vozy (otázka použitých materiálov, technológií a pod.). Jedno je isté: je nutné nájsť spôsob, ako reflektor rozlepiť. Držím palce! Ak budem rýchlejší, ozvem sa. Ak bude niekto iný, poprosím o info. Dík.
Uživatelský avatar
peter27
Příspěvky: 67
Registrován: úte dub 21, 2009 10:31
Bydliště: bratislava - presov
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od peter27 »

dnalor píše:Ja to riešim tak, že idem k autolakírnikovi a on mi tou ručnou leštičkou prešmyrkluje veľmy jemným šmyrklom a pastou na leštenie. Má to hotové za 5min a ja mu dám 100,-. Ja mám jedno svetlo tiež nové ale po vyleštení neviedieť žiadny rozdiel.
takze staci to vylestit zvonku a svieti skoro jak nove ? pripadne to doplnit lepsimi H1 ?
mal som vselico od TATRA 613 po momentalnu Leganzu
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od -peha- »

Presne tak stačí keď si trocha zručný dákou pastou a najlepšie je do vrtačky šupnúť gumený kotúč a na neho leštiacie hubky no a môžeš začať já to robím tak 2x do roka ale zatil len na jednom bo druhé mám nové :lol: A tie H1 skus Osram silver star alebo Night Breaker ale o tom sa tam taky dočítáš :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od Petr S. »

Doporučuju tempop a filcový kotouč do vrtačky. Výsledek? Jako nové,ale chce si to pohrát. Dělal jsem to kámošovi na Fordu a málem ho ranilo,protože už si málem kupoval nové světla. :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
zuzko
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 07, 2009 17:34

Re: Přední světla

Příspěvek od zuzko »

-peha- píše:Presne tak stačí keď si trocha zručný dákou pastou a najlepšie je do vrtačky šupnúť gumený kotúč a na neho leštiacie hubky no a môžeš začať já to robím tak 2x do roka ale zatil len na jednom bo druhé mám nové :lol: A tie H1 skus Osram silver star alebo Night Breaker ale o tom sa tam taky dočítáš :lol: :lol: :lol:
ja som to uz na viacerych autach robil najprv 1500 vkou brusnym papierom pod vodou a potom 2500 vkou uplne do leskla umyt ususit a prelakovat bezfarebnym lakom a svetla ako nove to iste som robil aj na zadnych svetlach bo co som pozeral leganzy vacsinou mali zozlknute svetla ba az nepriehladne a jednoznacne by som volil nightbreakery su perfektne -i
mal som TATRA 613, VW GOLF II,VW GOLF III -opel vectra 2,0 16V r.v2000
Pulírovanie a tepovanie automobilov zalešťovanie škrabancov Tel:0907 849 756
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Přední světla

Příspěvek od Patrick »

Nikdy jsem světla neměnil a pořád jsou jako nové..:) :D ...žárovky mám Osram +90% a svítí velmi dobře :) :D -i
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od -peha- »

Mne dneska Kočka prešla STKčkom aj s xenonomy a boli perfekne nastavené :lol: :lol: :lol: Jo a svetla si leštím každý mesiac takže pohoda.No kamoš má pasata a ten má neuveritelne žlté svetla také som ješte nevidel na žiadnom Daewátku :lol:
Uživatelský avatar
zuzko
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 07, 2009 17:34

Re: Přední světla

Příspěvek od zuzko »

-peha- píše:Mne dneska Kočka prešla STKčkom aj s xenonomy a boli perfekne nastavené :lol: :lol: :lol: Jo a svetla si leštím každý mesiac takže pohoda.No kamoš má pasata a ten má neuveritelne žlté svetla také som ješte nevidel na žiadnom Daewátku :lol:
jednu som nasiel so zltymi ale kvalitnymi neviem preco mu tak zozlkli toto je des kukni http://daewoo-leganza.autobazar.eu/20-c ... 70804.html
a ked sa mozem spytat cim lestis svetla??to ich prebehnes tempom?bo ja pouzivam na pulirovanie aut sadu troch past 1,2,3 3 na hrube lestenie 2 na dolestenie a 1 do uplneho lesku a je to poznat potom ale aj tempo robi divy
mal som TATRA 613, VW GOLF II,VW GOLF III -opel vectra 2,0 16V r.v2000
Pulírovanie a tepovanie automobilov zalešťovanie škrabancov Tel:0907 849 756
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od -peha- »

Používam leštiacu pastu na karosériu ale vlasne len na jedno lebo druhé mám nové,no ani to nie je problém lebo v PL sa dajú nové svetla zohnať kus za 60€ takže v najhoršom výmena,no ale fakt sa dajú očisttiť aj velmi žlté už sme to tu velakrát preberali aj v iných typoch :lol: :lol: :lol:
Přílohy
New mask (2).jpg
New mask (2).jpg (75.61 KiB) Zobrazeno 2222 x
Uživatelský avatar
zuzko
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 07, 2009 17:34

Re: Přední světla

Příspěvek od zuzko »

-peha- píše:Používam leštiacu pastu na karosériu ale vlasne len na jedno lebo druhé mám nové,no ani to nie je problém lebo v PL sa dajú nové svetla zohnať kus za 60€ takže v najhoršom výmena,no ale fakt sa dajú očisttiť aj velmi žlté už sme to tu velakrát preberali aj v iných typoch :lol: :lol: :lol:
no nieje v tom rozdiel ako keby si mal obe nove inak cez tu masku ti prudi dobre vzduch??
mal som TATRA 613, VW GOLF II,VW GOLF III -opel vectra 2,0 16V r.v2000
Pulírovanie a tepovanie automobilov zalešťovanie škrabancov Tel:0907 849 756
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od -peha- »

Ano prúdí a lepšie ako originál maska no a ten vzor je objednávaný cez cobratuning
:lol:

Jo a prosim ťa necituj len píš odpovede,citovanie len v nutnom prípade,tu vetšinou vieme komu to patrí :lol:
santuco
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 06, 2009 20:57

Re: Přední světla

Příspěvek od santuco »

peha kde si zohnal tu masku?je perfektna
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od -peha- »

No masku mám z PL od Hanzyho(za to mu môžem velmi pekne ďakovať) a najprv tam bol čierný ťahokov a potom ten plech od Cobra Tuningu je na objednávku a dosť ťažko sa schánal ale nakoniec sa to podarilo :lol: :lol: :lol:
Přílohy
New mask (5).jpg
New mask (5).jpg (73.9 KiB) Zobrazeno 2197 x
New mask (3).jpg
New mask (3).jpg (47.9 KiB) Zobrazeno 2197 x
new mask (4).jpg
new mask (4).jpg (84.24 KiB) Zobrazeno 2197 x
santuco
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 06, 2009 20:57

Re: Přední světla

Příspěvek od santuco »

kolko ta stala?dala by sa este zohnat?
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“