Zahmlievanie okien

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

TAMYSK
Příspěvky: 46
Registrován: ned pro 16, 2007 22:34
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahmlievanie okien

Příspěvek od TAMYSK »

Cirkulacia mi funguje, ked sa auto rozhodlo zahmlit, nepomohol ani 4ty stupen, teply, studeny vzduch.

Akurat som vybral zadne svetla, a vnich asi 3 deci vody :?: :!: Takze tesnenim to pravdepodobne nebolo. Ked som svetlo naklonil, kvapkala zneho voda po celom obvode, takze cele zadne svetlo je netesne a cez neho mi nateka dnu voda. Idem kupit transparentny silikon, a po celom obvode ako je svetlo vlozene v karoserii ho zasilikonujem.
Lanosik SE Sedan, 1.5 63kw/86PS,rocnik 98, servo,el okna. enzo CUP, Radiko Pioneer + Hertz atd.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Re: Zahmlievanie okien

Příspěvek od mino22 »

Mám otazku . Aj vam sa touto dobou zahmlievaju okna ? Ja sa nepametam po minule roky, ale sa mi zda, ze sa mi tak nezahmlievali okna. Pozorujem to dlhsiu dobu, ked este bolo sucho bez snehu , ze som s autom nejazdil aj 2-3 dni a pozriem z balkona a zaparene okna a druhy den zas uplne suche. Pocas jazdy tiez zaparene a moc sa to neda vyfukat ventilatorom. V aute je sucho, neprsalo, ani sneh nieje ,klimu nemam , voda neubuda, packy a ovladanie kurenia je funkcne, okna boli aj zvnutra umyte . Robi vam to tiez alebo ani nie?
Daewoo Lanos sedan , r.v.97 ,1.5 sohc.
Odpovědět

Zpět na „LANOS“