cim prilepit spatne zrkadlo?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

hipi
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 25, 2007 01:30

cim prilepit spatne zrkadlo?

Příspěvek od hipi »

Caute, stala sa mi taka vec, stahoval som krabicu a odbil som si s nou spatne zrkadlo co je na celnom okne prilepene. teraz tam sice drzi ale len silou vole a samozrejme sa kyve. Skusal som to prilepit chmoprenom, samozrejme ze to nedrzalo. Viete poradit nieco lepsie?
Daewoo Nubira S 1,6 `97
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: cim prilepit spatne zrkadlo?

Příspěvek od Petr S. »

hipi píše:Caute, stala sa mi taka vec, stahoval som krabicu a odbil som si s nou spatne zrkadlo co je na celnom okne prilepene. teraz tam sice drzi ale len silou vole a samozrejme sa kyve. Skusal som to prilepit chmoprenom, samozrejme ze to nedrzalo. Viete poradit nieco lepsie?
Samo.Prodává se na to speciální lepidlo. Je k tomu taková sítka a celé to stojí cca 200kč. Hlavně to nelep vteřinákem,bo ti prdne okno!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Příspěvek od PEZ »

Nejjednodušší pro tebe bude když se zeptáš tam kde mění přední skla, a když se na ně pěkně usměješ tak ti to tam i nalepí - teda to platí jen pro Janu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ahoj snad jsme to pochopili spravne a utrhnul jsi ho cele od okna.(nechapu jakto ze drzi ale kyve se)
tak sada pro lepeni zrcatka je ke koupi tadyhttp://tuning.autodoplnky.cz/autokosmet ... ml-s280031
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
hipi
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 25, 2007 01:30

Příspěvek od hipi »

palikx píše:ahoj snad jsme to pochopili spravne a utrhnul jsi ho cele od okna.(nechapu jakto ze drzi ale kyve se)
tak sada pro lepeni zrcatka je ke koupi tadyhttp://tuning.autodoplnky.cz/autokosmet ... ml-s280031
no jadnoducho, zrkadlo drzi este kusok lepidla na kraji lepiacej plochy, ale je ho malo, takze sa to zrkadlo kyve.
Daewoo Nubira S 1,6 `97
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hahá, včera jsem zabrzdil...nijak prudce a najednou zrcátko odpadlo :lol: :lol: :lol: no mazec.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

jeste snadnejsi reseni prodava se takova oboustranni lepici paska a nemusite schanet lepidlo :D jen musi byt teplneodolna, ja sem ji kupoval primo v nejakych autodilech, primo sem se zeptal neco cim se da prilepit zrcatko a dali mi tu pasku je to ctverecek 2x2 cm a stoji 13 kacek :D :D
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

nic proti doublemontu (oboustr.lepící páska) ale schválně spočítej dny (nebo možná snad i hodiny) za jak dlouho ti to zrcátko znova upadne. Jsem zvědav,jak tu pásku potom půjdeš reklamovat :D
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
nubilpg
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 23, 2007 11:27

zrdcatko

Příspěvek od nubilpg »

Taky mi upadlo, koupil jsem v bamaxu lepicí oboustrannou pásku z nápisem 20 kg - zrdcátko drží perfektně. s páskyjsem použil asi 2,5 cm tak mi ještě zbylo asi 2 m na příště. celá sranda vyšla na 160 kč.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Mě to vyšlo na 100 Kč....zajel jsem do Autoskel a od mechanika si to nechal přilepit....očistil sklo nějakým sajrajtem, sloupnul zbytek lepidla z toho "kousíčku" a pak přilepil...zabandážoval to papírovou lepící páskou....a druhej den jsem zrcátko namontoval...je to peerfektně udělaný od profíka a drží jako víra ;) ...a za pár kaček ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:D dobrý lepidlo jsme za mých mladých let dělali z hladké mouky smíchané s vodou! Lepili jsme s tím draky a vůbec co šlo. Zpětný zrcátka se tehdy používaly jiného typu, takže nevím!
Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

cobyll píše:nic proti doublemontu (oboustr.lepící páska) ale schválně spočítej dny (nebo možná snad i hodiny) za jak dlouho ti to zrcátko znova upadne. Jsem zvědav,jak tu pásku potom půjdeš reklamovat :D
no to nevim za jak dlouho upadne zatim drzi uz druhy rok :D oni totiz existuji pasky primo na lepeni zrcatek, tak nevim proč by to melo upadnout
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

taky jsem si zpetny zrcatko nechtene urazil... napred jsem to lepil sekundakem, ale to bylo tak na dva dny, nez lepidlo zmrzlo a znovu upadlo... pak jsem zasel do AutoKelly a dali mi oboustranou pasku s nejakym penovym stredem - sice za 50kc, ale uz dva roky to drzi jak das :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
ghostik
Příspěvky: 89
Registrován: stř kvě 18, 2005 19:37
Bydliště: Petrovice u KA
Kontaktovat uživatele:

Sliby

Příspěvek od ghostik »

No mě už to lepili v rozmezí tří měsíců třikrát v autsklech. Vždy se dušovali, že jestli to upadne tak praskne i sklo. Stejně to upadlo, a to jsem do toho ani nemusel žduchnout. Stačilo jen zkusit nastavit zrcátko. Dnes jsem volal do AutoKelly a dozvěděl jsem se, že mají obou strannou lep. pásku, nějakou novinku za 100,- CZK. Zítra tam zajedu a vyzkouším.
Daewoo Nubira Wagon 1,6 SX v plné palbě s LPG r.v.99 s hóóóóódně velkou spotřebou.
TICO r.v.96 malinké ale milé.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“