Zdravim vsetkych clenov!

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Ahoj, chip za 5000Sk??? :shock: Tak to je dost dobré!! 8) Jen by mě zajímalo, jestli se dá dát i do mého Lanosu?? :idea:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Chiptuning.

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Zdravim kolegovia!
Trosku ste ma sklamali s tym pitim,hulenim :?: a droghami... Ja som myslel,ze len auta nas naplnaju a nie kofein a kokain :o .
Ale podme k veci. Ivan,chiptuning je kusok od Bratislavy (ten moj upravca). Je potrebne to najprv s nim telefonicky dohodnut a je to cena samozrejme bez papiera ale so zarukou a zalohou povodnych dat. Ak nebudete spokojni,osadi Vam naspat povodny cip. Kua,dufam ze mi AUTOSABY zaplati za taku reklamu a taky zaujem z Vasej strany... :D
Skyline GTR,na Lanosa NO PROBLEM,motor je tam podobny ako v Nexii (myslim tym skoro objem,pocet ventilov atd.,akurat ze Nexia ma este rozdelovac). Vtedy mi ten tuner rozpraval,ze robil aj Lanosy,Nubiry,Leganzy atd. Z tych oslovenych vyhral u mna prave preto,ze mal najviac skusenosti vseobecne s chipmi aj Daewami. A o to ide nie?
Ak by som ja sam nebol spokojny,neodporucal by som Vam to,kolegovia. Ale je to spicka!
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chiptuning.

Příspěvek od milosh »

Radoslav Hološka píše:Zdravim kolegovia!
Trosku ste ma sklamali s tym pitim,hulenim :?: a droghami... Ja som myslel,ze len auta nas naplnaju a nie kofein a kokain :o .
Ale podme k veci. Ivan,chiptuning je kusok od Bratislavy (ten moj upravca). Je potrebne to najprv s nim telefonicky dohodnut a je to cena samozrejme bez papiera ale so zarukou a zalohou povodnych dat. Ak nebudete spokojni,osadi Vam naspat povodny cip. Kua,dufam ze mi AUTOSABY zaplati za taku reklamu a taky zaujem z Vasej strany... :D
Skyline GTR,na Lanosa NO PROBLEM,motor je tam podobny ako v Nexii (myslim tym skoro objem,pocet ventilov atd.,akurat ze Nexia ma este rozdelovac). Vtedy mi ten tuner rozpraval,ze robil aj Lanosy,Nubiry,Leganzy atd. Z tych oslovenych vyhral u mna prave preto,ze mal najviac skusenosti vseobecne s chipmi aj Daewami. A o to ide nie?
Ak by som ja sam nebol spokojny,neodporucal by som Vam to,kolegovia. Ale je to spicka!
mozna by nebylo od veci domluvit vic aut, pokud meli clenove zaujem a treba by byla naka slevicka :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Zlava na chiptuning

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ano,Milosh ma urcite pravdu,dohodli by ste s nim nejaky termin,napr. sobota (ja som tam bol tiez v sobotu) a urcite by prihliadol na to,ze ma v jeden den istych viacej ludi. Moje auto tunoval cca 6 hodin,ale samotny chiptuning trval cca 35 min. Takze ak by ste tam isli dajme tomu piati,ma za 3 hodiny zarobenych cca 25 litrov (po zlave teda menej) a Vy ste vsetci spokojni. Chce to viacej na tom popracovat a vsetko je o komunikacii a dohode. Drzim palce. A kedy sa stretneme Nexiaci.haaaaaa? :?
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ono jde ještě o to, jestli máme stejného výrobce řídící jednotky jako máš ty, Radoslave... :?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

se podivej ne :idea: ...v cem je problem :?:
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Tomas T.
Příspěvky: 53
Registrován: čtv lis 06, 2003 11:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas T. »

No ja som tam volal. A uz to asi zdrazelo hovoril ze okolo 7000Sk ale ak pojdeme viacerí bude zlava. Ja na 100percent pojdem ale az ked dam vyfuck, filter, podvozok a kotuce!!!! Takze to nejaky ten mesiac potrva zalezi od toho aku banku vykradnem a kolko $$$$ tam preve vtedy bude.
Tomy
Daewoo Nexia GLX 2000 - 2006
Mazda 6 2006 - 2009
Chevrolet Corvette 2009 - ?
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Hmm, to jsou ale věci :? takhle zdražit. Já bych tam asi taky jel... ale nejspíš až někdy po prázdninách, tj. v září-říjnu ... však se takhle můžeme předběžně domluvit...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Taky bych tam jel, ale až tak na konci prázdnin. Navíc si myslím, že by to u mě chtělo prvně hodit sport KAT a teprve pak ten chip. I 7000Sk se dá. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Tomas T. píše:No ja som tam volal. A uz to asi zdrazelo hovoril ze okolo 7000Sk ale ak pojdeme viacerí bude zlava. Ja na 100percent pojdem ale az ked dam vyfuck, filter, podvozok a kotuce!!!! Takze to nejaky ten mesiac potrva zalezi od toho aku banku vykradnem a kolko $$$$ tam preve vtedy bude.
Tak az si pujdes "vyzvednout" ty penize z banky, tak dej vedet...ja se pridam :)
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No že by konečně blýskání na lepší časy :idea: ale taky bych na to v nejbližší době neměl (kola pneu a tak) :x
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Chituning.

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Nazdar kolegovia!
Tak to ma mrzi,ze to zdrazelo oproti minulemu rocku. :cry: Keby som o tomto fore vedel skor,odporucal by som Vam to uz minuleho roku. :x Nic nenarobime. Ja som najprv nasetril na hlinikace,kolesa robia auto.Potom som pol roka tlacil peniazky,nepil :) ,nefajcil :?: ,nedroghoval :!: a prisiel na rad aj chip + ostatne veci. Takze drzim palce a naplanujme uz konecne stretko,kde dohodneme podrobnosti ohladom clenstva,zaplatime Miloshovi,on nam rozda nalepky a klubove tricka 8) :D :D :D . Pokecame a povymniename skusenosti,auta,frajerky 8) .
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Asi si vezmu tvoje rady k srdci a začnu trošku šetřit :lol: :lol: :lol: ten nápad s těma výměnama mě zaujal prý i frajerky to by mohlo být zajímavé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jde jen o to co by na to řekly :o :o :o
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ivan píše:Jasně, počítám s tím. Ale až po prázdninách...

Teda vlastně: možná se mi naskytne možnost koupit Octavii 1.8T 20V 150 HP. Pokud by to vyšlo, tak bych asi dal s těžkým, opravdu s těžkým, srdcem Nexii pryč... :cry:
No toto nie moc dobra sprava pre Daewakov :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ja taky planuju jiny auto, ale letos to asi jeste nebude :D
Nemuzeme prece jezdit svyma milackama az do smrti :lol:
I kdyz moji nexijku mam rad..
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“