A odjel :.(

Moderátor: Blue Lanos

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

A odjel :.(

Příspěvek od Ondras »

Dnes jsem se rozloučil se svým Matizíkem. Odjel daleko na jih, ale doufám, že se zase někdy shledáme. Děkuji mu tímto za jeho služby a přeji co nejméně děr v silnici, co nejčistší benzín a citlivou řidičku! :cry:

Obrázek
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ondrasku čo Ti urobil že si ho odhodil,veď ten Tvôj Matízáčik bolo také zlaté autíčko,a hlavne po upravách vnútra :cry: :cry: :cry:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Už nebylo kam pokračovat. Vše, co jsem kdy chtěl na Matizu mít jsem na něm měl. Takže byl vystřídán. Alespoň zůstal skoro v rodině... Loučil jsem se s ním od příjezdu Hondy 4 měsíce.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Znám to ... někdy je to těžké loučení.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Honda je honda ale MATÍZEK je autíčko ;) A čo bude s Daewoo fórem :?: Zostaneš verný :D :D :D
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ondrasi, udeluji Ti 4 dny volna, to je jako umrti v rodine :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Jasně, že sem budu chodit dál!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A HONDA bude v tuningu alebo to čaká na teba :?: No jinak si v tom docela machr -i Jo jakej je to vlastne typ :)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

-peha- píše:A HONDA bude v tuningu alebo to čaká na teba :?: No jinak si v tom docela machr -i Jo jakej je to vlastne typ :)
Honda je zatím skoro v sérii. Už jsem stihnul nahradit airbox sání trubkou a konusovým filtrem s přívodem studeného vzduchu. Na Hondě se toho moc dělat nebude. Jen podvozek, možná kola, trochu toho lakování a to je asi vše.

Jinak je to Civic 7.g. 3D 1.6 110HP.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo Civic je docela pekné auto a vhodné na tuning :lol: Takže Ti prajem vela zdaru v načatej robote :P :P :P Vzhladom na Matiz tvoje umenie sa isto podarí :lol: Držim palce(a hlavné je sa zo všetkým chlubiť :D )
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Ondras píše:Jasně, že sem budu chodit dál!
Bez teba bi to tu ani nebolo ono.skoda ze si ho predal vzdy som ho chcel vidiet tvojho matiska nazivo ale nevislo mi to.Ale hondicka je tiez pekne auticko 8) zo slusnymi parametrami -i
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Ondro viem o com hovoris.....u nas nastastie isla prec Honda....nieze by bola zla(perfektne auto), ale k Matizu uz mam akysi hlboky vztah a este niesom pripraveny sa ho vzdat :) .
Ale urcite by si uz nepresedlal spat. Je to predsa o nejaku tu triedu vyssie.
A vela komponentov z tvojho Matizka perfektne funguje uz aj v inych autach comu sa tesim aj ja :D

PS: Strasne sa mi pacia na Civicu 7g tie plasty co mala verzia 1,6 sport v serii....neplanujes nahodou?
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Rado píše:A vela komponentov z tvojho Matizka perfektne funguje uz aj v inych autach
Z toho mám taky radost. A hlavně, že to co "razilo" nejvíce - kola - můžu mít denně na očích na bráchově Matesu.
Rado píše:PS: Strasne sa mi pacia na Civicu 7g tie plasty co mala verzia 1,6 sport v serii....neplanujes nahodou?
Ty plasty se mi právě skoro vůbec nelíbí a jsem rád, že jsem sehnal ne-sport verzi. Hezky čisťounkou. Hlavně prahové nástavce mi příjdou, že boří originální linii prahů. Z toho Sport / TypeR bodykitu bych vzal asi jen přední lízátko a spoiler na 3. dveře (z TypeR).

Já směřuju nějak takhle:

Obrázek

Tmavá kola, snížit, možná ten TypeR spoiler...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ondro, uz je cas si upravit podpis :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

A čím budeš teraz jazdiť, keď si predal auto?-)))
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“