Jak nejlepe zafixovat okno s nefunkcnim el. stahovanim?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Jak nejlepe zafixovat okno s nefunkcnim el. stahovanim?

Příspěvek od Slam »

Omlouvam se za duplicitu, svuj problem jsem uz totiz popisoval zde:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=4994

...ale zatim nikdo nezareagoval a ja bych potreboval reseni co nejdrive (zvlast s neuprosne se blizici dovolenou bych nerad nechaval vic jak tyden auto na sidlisti pred barakem s otevrenym oknem dokoran). :cry:

Ma nekdo nejaky tip na nenarocne, ale funkcni reseni? :?:

Diky moc predem...

PS: Vzdycky jsem si rikal (a brachovi pri jeho eskapadach se stahovanim oken posmival, dokud jsem mel auta s mechanickyma klickama :roll:), ze elektrika je v aute akorat k zlosti, ze ten nepatrny luxus navic nestoji za ty velke problemy a starosti, co s tim jsou. :? Pak jsem si rekl, ze treba ja budu mit stesti, ale opak je zjevne pravdou... :(
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

okno

Příspěvek od simone »

:lol: možno je to drasticke ale na škodovke to šlo ak maš dole tapacír tak podopri okno kuskom dreveneho klacika :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..presne tak..

lata..a popripade aj kus dratu..ci sroob...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: okno

Příspěvek od Slam »

simone píše::lol: možno je to drasticke ale na škodovke to šlo ak maš dole tapacír tak podopri okno kuskom dreveneho klacika :lol:
To je sice relativne snadne reseni, taky me napadlo, ale co prvni vymol, bude to dostatecne stabilni (spolehlive) reseni? :? BTW je k tomu dost blbej pristup i po sundani toho deklu s calounenim...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

A jak moc je rozbitý? Mně pomohlo u Racera sundat tapecírunk a dostat se přímo k motorku. Na ten jsme přivedli ze zásuvky 12V a pak oknem pohnul. Příp. by šlo mu ještě pomoct rukou nahoru..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak uz jsem to poresil... -i Pral jsem se s tim jeste ted odpoledne az vecer, az se mi podarilo ten bovden zase jako prvne zaseknout uvnitr dveri tak, ze zabral a okno v horni (zavrene) pozici vysponoval, takze mam fest zavreno a ted zas cca 2-3 tydny pockam, az dorazi z Madarska original cely ten pojezd...


@Dan: Ne ne, elektrika je OK, ale uz podruhy v kratke dobe se mi podelal ten bovden, resp. neco v jeho draze... :? Poprvy se urvala cela ta plastova kladka nahore, resp. caplik, za ktery nahore ten bovden drzel... To se mi podarilo celkem brzo zaseknout ten volny konec za neco tak, ze se bovden vypnul a okno podrzel...

Ve druhem pripade se nic pri zbeznem pohledu neurvalo, ale ten bovden byl vypadly z te kladky... :( Ono to zni mozna jednoduse, ale zjevne pokazde, kdyz ten boden ztrati tah, tak se ten bovden uvnitr dveri zamota cikcak a ackoliv motorek bezi, tak se na te civce bovden priskripne, ze s nim pak nelze pohybovat v plnem rozsahu a hlavne nema dostatecny tah... Takze ja se nejdriv snazim rucne to okno vytahnout az nahoru (to taky da zabrat, nez se ten zamotanej bovden rozvolni) a pak tocenim motorku sem a tam se mi nakonec vzdy podarilo to okno preci jen pritahnout bez vetvicek, kolicku ci klinku... 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

kua to preco cakat 2-3 tydny na Madarsko ..??
..
ked by ti stacilo pockat 4-5 dni na Slovensko ..??
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

JRD McLAREN píše:kua to preco cakat 2-3 tydny na Madarsko ..??
No protoze to nemaji v servisu skladem a vsechny originalni dily objednavaji tam, nevim proc zrovna tam, mluvit jim do toho nebudu... :?

Uz jsem takhle cekal treba na zadni popelnik a svitilnu do kastliku... Bezny veci sezenou repliku do druheho dne. Vlastne asi jediny originalni dil, na ktery jsem necekal, byl plastovy podkladovy ramecek pod predni SPZ. :)

BTW stacilo by, kdyby se mi to mohlo pokazit najednou a ne v mesicnich intervalech, kdyz uz se to ma pokazit... :x
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“