???Jakého máte mobilního operátora + jak jste spokojeni???

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

???Jakého máte mobilního operátora + jak jste spokojeni???

Příspěvek od Badger »

Ahoj všem, zřejmě to tu ještě nebylo, tak pro zajímavost. :D Jakého máte mobilního operátora a jak jste s ním spokojeni??? :shock:

Mám Vodafone a jsem velice spokojený ( 300min. měsíčně zdarma :lol: ) Jak jsou na tom ostatní??? :shock:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: ???Jakého máte mobilního operátora + jak jste spokojeni?

Příspěvek od Mirek »

Badger píše:Ahoj všem, zřejmě to tu ještě nebylo, tak pro zajímavost. :D Jakého máte mobilního operátora a jak jste s ním spokojeni??? :shock:

Mám Vodafone a jsem velice spokojený ( 300min. měsíčně zdarma :lol: ) Jak jsou na tom ostatní??? :shock:
Vzhledem k "množství" operátorů na ČR/SR trhu to bude jistě zajímavé a pestré téma :lol:
Já: Eurotel, zdarma nemám nic (to asi mají jen uživatelé služebních mobilů), 30 volných minut a 30 volných SMS měsíčně. Relativní spokojenost.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

T-Mobile SK: nespokojný, ale inú možnosť nemám. Za veľa peňazí, málo muziky:-(
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Relativní spokojenost

Příspěvek od Vazoun »

EUROTEL - jako MIREK, bez výhod - relativní spokojenost " VAZOUN " :cry:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Od Eurotelu jsem emigroval k Vodafone (většina rodiny k nim přešla, tak jsme se přizpůsobili), je mi to celkem jedno. Teď mi pořád blbne SIM karta, hlásí mi to chybu karty. Možná to je telefonem (říkají operátoři Vodafonu), u Eurotelu mi to nedělalo. Uvidím.
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Ja mám T-mobile a da sa. Neni bohvie čo, ale ceny taky priemer
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: ???Jakého máte mobilního operátora + jak jste spokojeni?

Příspěvek od Docent »

Mirek píše:Já: Eurotel, zdarma nemám nic (to asi mají jen uživatelé služebních mobilů),
Jak kteří. Já už jsem třeba ve druhém zaměstnání, kde musím soukromé hovory platit, i když se bohatě vejdu do paušálu a neprovolám nic navíc, prostě mně spočítají cenu za minutu, jako bych volal nad rámec paušálu. Takže na nějaká soukromá volání ze služebního kašlu, mám svého Oskara Odepiš a pro soukromá volání na mobily holt v práci používám pevnou linku :twisted: .
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Mám T-Mobile Twist kartu s tarifem Twist SMS (už 4 roky) a je to celkem fajn...hlavně je dobrý, že mám jednotný ceny nezávisle na denní nebo roční době a taky je jedno kam volám...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ja mam EASY T-MOBILE. aj ked sem-tam mavam hovory ktore stali kazdy niekolkostokorun, na pausal sa mi ist neoplati. vacsinou vychytim akciu v ktorej ziskam dvojnasobok kreditu, takze vsetko je o polovicu lacnejsie. mam v ´zalohe´ PRIMA kartu ORANGE ktoru mam uz hadam 6 rokov, keby nahodu klesli ceny a bolo by to vyhodnejsie ;)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Tak taky napíšu: mám Eurotel, přešel jsem z GOu na paušál, tuším nějakej Student či co. 100 volných SMS a 40 volných minutek. Je to celkem v pohodě, často to ani nevyužiju. :D Naštěstí to převádí do dalšího měsíce :lol: :lol:
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

T-Mobile T30....není to kdovíco, ale stačí....jak se říká "neurazí nenaštve"..

to badger: kšeft ti neudělám :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Ja mam orange a som spokojny :lol: zatial :lol:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ja mam t-mobile, 2000 minut mesacne a som spokojny maximalne nakolko je to firemny a neplatim ani korunu :lol:
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Mám Vodafone a jsem moc spokojený. V síti platím jen prvních 5 minut a pak až hodinu volám zdarma. Je to docela soloidní operátor. Neměl jsem ještě ani jednou problém, že bych potřeboval se dovolat a nebylo to možné. Takže dávám všech 10 bodů... ;)
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

djpsx píše:T-Mobile T30....není to kdovíco, ale stačí....jak se říká "neurazí nenaštve"..

to badger: kšeft ti neudělám :lol:
Ale kdyby jste náhodou chtěl někdo přejít k Vodafone, tak dejte vědět ;) :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“