***Lanos-NAVZDY!! (Forever)***

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

***Lanos-NAVZDY!! (Forever)***

Příspěvek od Blue Lanos »

Podla poslednej tiskovej spravy co mi prelozil rusky mluvici a rozumejuci nas nemenovany clen Akri Lanos nezomrel a ani tak skoro nezomrie ;) http://images.google.sk/imgres?imgurl=h ... D%26sa%3DG

Vyraba sa Lanos II a bude sa vyrabat este viac.

Par foto z vyroby:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ako tam pozeram na poslednom obrazku vidim Tavriju. dufam ze to nemontuju v tej istej hale, lebo Tavrije maju svoju neslavnu povest... :( a tie okna su akesi moc priehladne, hmm, neviem preco sa mi to zda.

ale vsimnite si logo na kapote a prednu masku :lol:
Obrázek
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Su tam aj Samary! Rusi robia na rovnakych linkach asi kazdy den nieco ine... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

To som zvedavy kedy sa objavi nejaky ten kus aj tu :idea:

Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Blue Lanos píše:To som zvedavy kedy sa objavi nejaky ten kus aj tu :idea:

Obrázek
Půjde i to jak bude v dnešní záplavě levných aut Lanos cenově zajímavej 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Kdo ví jestli to není u Bluea v garáži......na té třetí fotce jak kdyby z oka vypadl Blueově Lanosu........včetně těch liťáků :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Někdy mám chuť říct Lanos - už nikdy. Mám ho necelé tři roky, z toho bez několika měsíců neustále problémy s otáčkami. Výměna krokového motorku pomohla na 10 měsíců, další vyčištění pomohlo na cca 300 km. Po tom, co jsem s Racerem jezdil sedm let zcela bez problémů, je toto šílené. Myslím, že pokud si auto při brzdění motorem přidává samo, přidává si i do zatáček (při projíždění bez plynu) je to spíš nebezpečné. Prostě: jedno velké zklamání. Stát na křižovatce, kdy si auto při čekání zvedne otáčky na 2500 a kolemjdoucí se otáčí, co to dělám, je šílené. Ochota v servisu VK v Hradci nepomůže, i když dělají, co mohou. V paměti řj není nic. Jezdil jsem s mnoha auty, ale nic takového jsem nikdy nezažil. Je to konstrukční vada a nebo opravdu jenom závada, která se opakuje?
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No to mi ani neřikej že to děla pořad.To je fakt špatný.Dame hlavy do hromady a musíme něco vymyslet.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Zítra zavolám ještě do VK servisu (tam zatím vždy pomohli) co s tím a zkusim zavolat i dovozci co s tím. Prošlo mi rukama hodně aut, ale tohle jsem ještě nezažil. Postavíš auto pravou stranou na chodník, auto se nakloní na levou stranu a otáčky jdou na 2,5 tis. Prostě tam musí být nějaká chyba. Problém je, že jiná cesta, než vylučování možností není. Je jen otázkou, jak dlouho na to budou mít v servisu trpělivost.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No tak přijet tohle k nam tak na tom stravim klidně tejden ale neopravene by to neodjelo.Jediný problem je že tim tam jsem týden za darmo protože to nikdy nikdo nezaplatí.A jelikož to maš ještě v zaruce tak se holt musí snažit.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vsetka cest palixi :idea: :!: :!: Ale zase Petre nemozes hodnotit vsetky lanosi ze su zle mas proste smolu na zly kus :cry: To sa moze stat aj u BMW. Bude to len nepodareny stroj, ktory treba opravit a vsetko bude ok drzim ti palce a urcite nie len ja ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

To je ale docela peklo, to uznavam, ja ale naopak mam jen ty dobre zkusenosti se svym a za nic bych nemelil, teda jo, za nubirku v kombajnu :lol: ale to jen mimochodem :oops: ale je fakt, ze delat to me, tak bych taky uz pak to auto nechtel a radsi bych se podruhe podival po jinem, tim chci rict, ze tomu rozumim :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Už týden jezdím bez jakéhokoliv zvýšení otáček. Očistil jsem dráty, které vedly z krabičky, která je za pp blatníkem. Celý jeden svazek byl až ke konektorům od solanky. Na sucho štětcem jsem ji sundal a přitom jsem si všiml, že celá krabička byla volná a ten zasolený svazek byl skřípnut mezi podběh blatníku a krabičku. Kabel jsem po očištění zandal na místo, kam patří a krabičku urovnal a dotáhl. Ani se mi nechce věřit, že by to bylo tím, proto jsem se raději neozýval. Chtělo by to moji odpověď dát do téma zvyšování otáček, ale dvakrát se mi to psát nechce. Díky petrovi m. a palikxovi za metodické rady.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Tak to je teda vec, to asi nikdo necekal, to je nejhorsi :cry:
tak at Ti slouzi uz jen dobre :idea:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

no vidis ;) a malem si na lanosa nadaval :? Nech fici aspon 100tis km
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“