Orezlé kovové části pod volantem

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Orezlé kovové části pod volantem

Příspěvek od Mareman »

Snažil jsem se přijít na původ občasných vrzajících zvuků při otáčení volantem. Vypadá to, že to dělá guma, kterou prochází tyč volantu z kabiny ven. To ale není to co mě tak zhnusilo.
Šikovní kluci z Koreje totiž použili na uchycení volantu a pedálů nijak povrchově upravený plechy. Nechápu proč to není alespoň pozinkovaný :shock: Takže i u relativně mladýho auta (99) jsou ty plechy řádně orezlý a každopádně s tím budu muset něco udělat :evil:
Sundávali jste někdo ty plasty kolem a pod volantem? Máte tam taky rozkvetlou zahradu? :evil:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ja bez koroze :D asi preto ze to tvoje auto stalo u more v Italii asi tam bola vacsia vhlkost tak preto ti to koroduje...mozno :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

ja se podivam, ono nesmis brat v uvaho Blueovo auto, to neni smerodatny, ten nejezdi ani v desti :oops: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:ja se podivam, ono nesmis brat v uvaho Blueovo auto, to neni smerodatny, ten nejezdi ani v desti :oops: :lol:
Tak to se schválně podívej. A jestli to máš nastříkaný barvou, tam mi to radši ani neříkej.........že se na to vykašlali jenom u mě :roll: To mě fakt zamrzelo......podvozek čistej, podběhy, prachy jak nový.........a tohle vypadá jak .......no blééé :cry:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

jj ked prsi tak du pesky :lol: Ale zase co sa cudujes v Italii nesnezi (skoro) a neposypa sa kamenmi takze to nemams mat od coho obite. Ale je tam vlhkejsi vzduch ako tu takze preto to mas vo vnutri viac oreznuty :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Blue Lanos píše:jj ked prsi tak du pesky :lol: Ale zase co sa cudujes v Italii nesnezi (skoro) a neposypa sa kamenmi takze to nemams mat od coho obite. Ale je tam vlhkejsi vzduch ako tu takze preto to mas vo vnutri viac oreznuty :?
Já ale neci :oops: :cry:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
Blue Lanos píše:jj ked prsi tak du pesky :lol: Ale zase co sa cudujes v Italii nesnezi (skoro) a neposypa sa kamenmi takze to nemams mat od coho obite. Ale je tam vlhkejsi vzduch ako tu takze preto to mas vo vnutri viac oreznuty :?
Já ale neci :oops: :cry:
ale my chceme, co bychom lakovali, kdyby to lidem nerezlo :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

>> Akri >> Ty se koukej podívat jak ti to tam vypadá. A doufám, že narozdíl od tématu ohledně měsíčních nákladů na beneli mě nezklameš :twisted: :mrgreen: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:>> Akri >> Ty se koukej podívat jak ti to tam vypadá. A doufám, že narozdíl od tématu ohledně měsíčních nákladů na beneli mě nezklameš :twisted: :mrgreen: :lol:
ja se mrknu az zitra, dnes uz do garaze nejdu, jo a mimochodem, parkujes venku vid? :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Mareman píše:>> Akri >> Ty se koukej podívat jak ti to tam vypadá. A doufám, že narozdíl od tématu ohledně měsíčních nákladů na beneli mě nezklameš :twisted: :mrgreen: :lol:
ja se mrknu az zitra, dnes uz do garaze nejdu, jo a mimochodem, parkujes venku vid? :lol: :lol:
No zatím jo, ale už pžemejšlím jak buržoustovi Blueovi seberu garage :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
Akri píše:
Mareman píše:>> Akri >> Ty se koukej podívat jak ti to tam vypadá. A doufám, že narozdíl od tématu ohledně měsíčních nákladů na beneli mě nezklameš :twisted: :mrgreen: :lol:
ja se mrknu az zitra, dnes uz do garaze nejdu, jo a mimochodem, parkujes venku vid? :lol: :lol:
No zatím jo, ale už pžemejšlím jak buržoustovi Blueovi seberu garage :lol:
To leda s barakem, on to ma totiz v nem :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Mareman píše:
Akri píše: ja se mrknu az zitra, dnes uz do garaze nejdu, jo a mimochodem, parkujes venku vid? :lol: :lol:
No zatím jo, ale už pžemejšlím jak buržoustovi Blueovi seberu garage :lol:
To leda s barakem, on to ma totiz v nem :lol:
No mě by stačila i garáž......ale když mi cpete i bárák....... :P :mrgreen: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Peggy
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2005 13:10

Příspěvek od Peggy »

Já jsem absolutně bez Koroze. Do konce jsem to pod tim volantem měl taky rozebraný a absolutně čistý a netknutý. Lanos 98.
Musí se ti tam bud srážet vlhko a nebo ti tam zátýká kolem předního okna když prší. Jinak si to numim vysvětlit.
Peggy
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Peggy píše:Já jsem absolutně bez Koroze. Do konce jsem to pod tim volantem měl taky rozebraný a absolutně čistý a netknutý. Lanos 98.
Musí se ti tam bud srážet vlhko a nebo ti tam zátýká kolem předního okna když prší. Jinak si to numim vysvětlit.
Peggy
A máš na tom barvu nebo pozink? :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
Peggy píše:Já jsem absolutně bez Koroze. Do konce jsem to pod tim volantem měl taky rozebraný a absolutně čistý a netknutý. Lanos 98.
Musí se ti tam bud srážet vlhko a nebo ti tam zátýká kolem předního okna když prší. Jinak si to numim vysvětlit.
Peggy
A máš na tom barvu nebo pozink? :roll:
kamarade, myslim, ze to budes mit jak liska jen ty :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“