Subwoofer

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Máte v aute subwoofer?

Mám
13
22%
Nemám
11
19%
Nemám, ale plánuji to
18
31%
Nemám a nechci!
17
29%
 
Celkem hlasů: 59

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Subwoofer

Příspěvek od Peca »

Poridil jsem si do nessi subwoofer a po dvou dnech uz absolutne nechapu jak jsem mohl predtim poslouchat v aute hudbu bez subwooferu...

Není sice nijak obrovskej, ale hraje ciste a hezky... Mohu doporucit!

Obrázek
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Pekneeee. Aj zo zosilovacom kolko vysiel?
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Peknee 8) 8) Inak mam take zle tusenie, ze veco od Axtona ako aj moje Helixi nikto na Slovensko oficialne nedovaza :cry: :cry: Je to skoda lebo su to slusne veci v pomere cena/vykon 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pekne, mel jsem taky, ale uz nemam, neb v kufru moc mista v mem HB nebylo. Az budu mit vetsi auto a poradnej, koupim taky SW 8)

Zatim teda jedu "jen" na 4 repro ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

[quote="milosh"

Zatim teda jedu "jen" na 4 repro ;)[/quote]

Teda Miloshi... ako Nexia MASTER si takuto vetu ani napisat nemal :roll: :twisted:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mě tím Peca tedy neohromil. Tahat takovou krávu v kufru - víte, jak to zdvihá hmotnost na sprintech? :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Mě tím Peca tedy neohromil. Tahat takovou krávu v kufru - víte, jak to zdvihá hmotnost na sprintech? :lol:
Ivane, kazdej sme nakej. Nekomu staci poslouchat jak rve vyfuck, nekdo si rad poslechne bassy.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Tak tomu nerozumím :?:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

cubafire

Repro

Příspěvek od cubafire »

Nazdar pánové. Mě poslední dobou začíná zlobit pravý zadní reprák. Prostě drnčí. Takže si nemůžu pořádně poslechnout muziku. Možná bude jen povolený ale nevím jak se k němu dostat. Nerad bych něco odborně urval. Jsou tam nějaké šroubky zespodu, nebo se vrchní mřížka jen vyloupne z vrchu? :?
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ivan píše:Tahat takovou krávu v kufru - víte, jak to zdvihá hmotnost na sprintech? :lol:
Pravdu mas hochu :lol: A jak by se ti pak zvedla spotreba ani ho tam nedavaj 8) :o
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro

Příspěvek od Dano »

cubafire píše:Nazdar pánové. Mě poslední dobou začíná zlobit pravý zadní reprák. Prostě drnčí. Takže si nemůžu pořádně poslechnout muziku. Možná bude jen povolený ale nevím jak se k němu dostat. Nerad bych něco odborně urval. Jsou tam nějaké šroubky zespodu, nebo se vrchní mřížka jen vyloupne z vrchu? :?
Chod do servisu tam ti to urobia :lol: :lol: :lol: :!: :!: :?: Ale nie, zaujimave, ze ten isty reprak drnci aj mne, ale to tam mam druhe. Tie original Onkyo sa mi roztrhli. Repraky su ulozene v plastovych krytoch. Ide tam hocijaky 16,5 cm reproduktor. Tie kryty alebo puzdra alebo ako to mam nazvat su v kufri prisrobovane troma plastovymi maticami. Cele sa to da potom vytiahnut. Ked chces dat von reprak, tak musis odmontovat mriezku. Ta drzi tak, ze z nej na druhu stranu trcia take jazycky, ktore su poohybane. Ja fakt neviem preco to drnci ked na tom zadnom plate su aspom 3cm filcu a drzi to dost pevne. Teraz ma este napadlo, ze hovorim o sedane. Neviem ako to ma hatchback.
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Mě tam zase něco rezonuje u pravého zadního repráku.ale když otevřu kufr(sedan) tak to přestane.ale někdy to je zas v poho.mě zatim ty orig.repráky stačej.hrajou pro mě akorát.jen plánuju jiný rádio Sony CDX-S2200.Pasuje tam každý jiný? mě se to orig.rádio zdá nějaký menší.z hlasitýho tuc tuc v autě už sem nějak vyrostl.ale nic proti sub. 8)
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Mozno rezonuje veko kufru lebo mozem dotahovat tie repraky kolko chcem a aj tak rezonuju. Este by mohla mriezka rezonovat. Zalezi od pesnicky a od frekvencie basov.
Co sa tyka radia, tak univerzalne radia maju okolo seba ramik, ktory keby si tam chcel nechat, tak nedas naspat ramik stredovej konzoly. Ten co je okolo vzduchotechniky, radia a tak. Jedine ho vybrusit okolo radia aby sa tam zmestil ten radiovy ramik. Druha moznost je ten maly ramik radia dat dole a radio tam zasunut tak. Ako original to nikdy nebude, ale ta sachta je taka ista. Tam to pasuje ako rit na serbel. Radio sa tam da pekne zasunut. Len treba premontovat korejsky konektor na iso konektor. Nove radio moze byt ake chce len nech prehra MP3. Lepsie ako menic na cd. Hlavne ho neprisrobuj. Ked ho budu chcet ukradnut nech si ho zoberu aj s cedeckom len nech neposkodia palubovku. Ja uz nedavam ani panel dole. Mam na nom len kryt. Nebavi ma to byt otrokom radia. V podstate ho vacsinou ani nepustam. To je znak blbeho sofera ked prvu vec co urobi po nasadnuti do auta pusti radio a pusti ho na plne gule. :lol:
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Ten rámeček se dá určitě sundat a bez toho to nevypadá špatně.myslim lepší než vyřezávat ten plast ve stř.panelu.no jo ale kde seženu ten správnej ISO konektor a jak poznám kterej kabel je od čeho.jinak toto radio už má mp3. cd-changer je už zastaralá věc.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Iso konektor je len jeden. Je normalizovany. Potrebujes protikus k tomu co je pribaleny k radiu. Ked som ho kupoval, tak by som najradej toho predavaca na mieste zabil. Vypytoval sa a furt sme si nerozumeli. Nie aby obidva polozil na pult aby som si vybral, ale mal ma za blba. Vsade to nemaju. V beznom elektre to ani nekupis. To skor v mototechne alebo kde a stoji okolo 200 - 300 korun. Na tom korejskom je schema. Musis ho odcvaknut a zvazok kablov podla schemy pomocou svorkovnice zapojit na novy konektor. Na nom je ties schema. Ja som ju mal na sacku, v ktorom bol zabaleny. Na ten konektor potom napojis kazde radio lebo umiestnenie pinov je normalizovane. Od napajania az po vysuvanie anteny. Len ho musis spravne namontovat. Hlavne tu schemu na tom korejskom konektore nedrz naopak ako ja. Ja som svoje radio spalil. Potom som ho opravil, ale zlakol som sa, ze je po nom. Este budes potrebovat na konektor anteny medzikus. Je do praveho uhla. Do jednej strany strcis antenu a druhu stranu nastrcis na radio. Na novych radiach je taky konektor pripominajuci TV koncovku. Stare to mali tak, ze z nich trcal kusok koaxiala a na konci bola samica konektora. Tam sa zasunula antena. Tu redukciu musis kupit lebo to inak nezapojis. Este by som doporucoval odrusovaciu skrinku a antenny zosilovac. Auto je narocnejsie na prijem ako radio doma.
Este k tomu menicu. Netvrdil by som, ze menic je zastaraly. Vsimol som si, ze to tusim uz moc nepredavaju, ale MP3-jka ma oproti CD mizerny zvuk. Len v aute je to ine, lebo tam huci motor. Tam to ma ine vyhody, ze 500 km ti budu hrat pesnicky bez opakovania a bez vymeny CD :D
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“