Tak uz ho mam doma!!!!!!!

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Tak uz ho mam doma!!!!!!!

Příspěvek od Rimmer »

Nadhera. Klimatizace,airbagy,Lpg,CD changer na 10CD,el.okna,velmi hezky interier.jo a jako bonbonek: nastartuju dalkacem z okna. :D Fotku dodam. cenu jsem ztahnul na 130 000. Jen musim vymenit ten rozvodovy remen. Neni tu nekdo z Ostravy? kde ho mam dat vymenit?

Mejte se a jezdete bez nehod. :lol:
Jenom sympataci umiraji mladi
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Gratuluju :). Startovani na dalku na Lanosu? Jestli to neni automat, tak bych z toho mel "trochu strach" :?: .
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

rimmer

Příspěvek od Rimmer »

:D neni to automat.kdyz necham zarazenou jakoukoliv rychlost,tak nejde nastartovat dalkacem.si predstav ze tam necham dvojku a omylem v kapse zmacknu startovani............. :D Je to jisteno. Kruci jen jsem se zapomnel zeptat jaky benzin tam mam dat 95 nebo 98? zatim jezdim na plyn ale az uhodi mrazy budu muset startovat na benzin.
Jenom sympataci umiraji mladi
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz ho mam doma!!!!!!!

Příspěvek od Ondras »

Rimmer píše:Neni tu nekdo z Ostravy? kde ho mam dat vymenit?
Normálně v Daewoo ACH. Mám s nima dobré zkušenosti
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: rimmer

Příspěvek od PavelZ »

Rimmer píše::D neni to automat.kdyz necham zarazenou jakoukoliv rychlost,tak nejde nastartovat dalkacem.si predstav ze tam necham dvojku a omylem v kapse zmacknu startovani............. :D Je to jisteno. Kruci jen jsem se zapomnel zeptat jaky benzin tam mam dat 95 nebo 98? zatim jezdim na plyn ale az uhodi mrazy budu muset startovat na benzin.
Prave z toho bych mel strach :), znam se, jak si obcas zamykam auto, kdyz mam klice s ovladanim v kapse :).

A k benzinu: nektere verze Lanosu maji v technicaku napsano 95, nektere 91, ja jsem vetsinou bral 95 (kdyz byl za dobrou cenu u rozumne cerpaci stanice tak i 91, ale vetsinou se nevyplati). Ale pozor na plyn, tam maji nektere levne cerpacky obcas pekne svinstvo ;). Podle mych zkusenosti je velice dobra Flaga, dobry je taky Kralupol.
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

gratulujem ku kupe, hlavne si ho v uzi co najdlhsie


v takej vybave to bola dobra cena 8)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

dalkove ovladani

Příspěvek od Rimmer »

ovladac dalkoveho ovladani je strasne citlivy.jsem zaparkoval pred panelakem,obesel ho astoupal po schodisti ve tretim patre jsem nechtene zmackl ovladac a odemkl auto.ovladac je totiz nestastne konstrukcne resen.tlacitka nejsou zapustena a zaroven s obalem.asi si koupim novy jestli bude mit krytku tlacitek. :?


Jinak dneska jsem 50 kilaku jen tak bezcilne jezdil a chrochtal blahem :lol: :lol: 8) :P ;) :idea: . Jedina malinka vada je hluk vetru pri vyssi rychlosti. Predpokladam ze to budou zrcatka. mate stejnou zkusenost?
Jenom sympataci umiraji mladi
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove ovladani

Příspěvek od martin »

Rimmer píše:ovladac dalkoveho ovladani je strasne citlivy.jsem zaparkoval pred panelakem,obesel ho astoupal po schodisti ve tretim patre jsem nechtene zmackl ovladac a odemkl auto.ovladac je totiz nestastne konstrukcne resen.tlacitka nejsou zapustena a zaroven s obalem.asi si koupim novy jestli bude mit krytku tlacitek. :?


Jinak dneska jsem 50 kilaku jen tak bezcilne jezdil a chrochtal blahem :lol: :lol: 8) :P ;) :idea: . Jedina malinka vada je hluk vetru pri vyssi rychlosti. Predpokladam ze to budou zrcatka. mate stejnou zkusenost?
jestli myslis to hvizdani, tak to dela guma ve dverich, ktera 100% netesni, rikalo to tu uz vic lidi
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

jj aj mne to robi je to normalny jav...bohuzel :cry: a zvyseny hluk motoru od kolkych otacok pozorujes :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

no ja mam konus, takze dela randal uz od 2500 ot. :P :D , a na jare tam asi dam rezonator , protoze dodelava stredak
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

piskani

Příspěvek od Rimmer »

to neni piskani.je to zvuk takovy hlubsi.ale ne nijak moc hlasity,ale je tam :P
Jenom sympataci umiraji mladi
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rimmer »

Ale nelituju koupil bych zas. jsem z neho hotovy. je to fesak, a je proste sladky. laska na cely zivot. vsak to znate :D
Jenom sympataci umiraji mladi
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

to mi hovor 8) :)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Máš pravdu, dělají to přední zrcátka a také dost velká kravál dělá vytažená anténa v zadním blatníku. Přeji spoustu bezpromlémových km.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

S tím startováním samozřejmě je tam jištění aby to nešlo nastarovat když tam je rychlost . Za tu cenu myslím že super tak ať dobře jezdí taky my tam něco hlučí ve vyšších rychlostech zřejmě sou to zrcátka a gumy kolem oken 8)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“