Počítač

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal

Počítač

Příspěvek od Michal »

Nazdar,
mám takovej problém s mým Racerem (r.89), ale je divný že se mi to stalo zatím jenom dvakrát v rozmezí asi půl roku. Při jízdě mi najednou začali pulsovat otáčky - od 0 do 1000 ot. Když sem zastavil, motor pulsoval dál. Pak sem vypnul motor a v pohodě nastartoval. Auto jelo zase jako by se vůbec nic nestalo. Od tý doby zase dobrý, tak nevim, ale bývalej majitel mi říkal, že by to mohl být počítač. Taky se mu to prej stalo. Máte s tím nějaký zkušenosti. Díky za radu
Reklama
 

Návštěvník

Re: Počítač

Příspěvek od Návštěvník »

Michal píše:Nazdar,
mám takovej problém s mým Racerem (r.89), ale je divný že se mi to stalo zatím jenom dvakrát v rozmezí asi půl roku. Při jízdě mi najednou začali pulsovat otáčky - od 0 do 1000 ot. Když sem zastavil, motor pulsoval dál. Pak sem vypnul motor a v pohodě nastartoval. Auto jelo zase jako by se vůbec nic nestalo. Od tý doby zase dobrý, tak nevim, ale bývalej majitel mi říkal, že by to mohl být počítač. Taky se mu to prej stalo. Máte s tím nějaký zkušenosti. Díky za radu
------
nevím to jistě , ale zkus vyměnit svíčky . Za nějaké lepší
Holzby.ml :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no kolisani otacek muze zpusobit krokovej motorek nebo map sensor nebo mozna egr ventil.proste je tam hodne vzduchu a motor si s tim neumi poradit.(nemusi byt jednotka ko)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Pokud je ten Racer z r. 89 tak by to mohl byt karburator. Ten sice nejakej pocitac ma, ale hodne jednoduchej. Me se to stalo taky a to kdyz jsem nechal svitit svetla a vybil jsem baterku. Pak jsem to pustil z kopce, sice to chytlo, ale strilelo to jak krava a pak zacli litat otacky a vubec to nejelo
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „RACER“