trhanie motora

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
PETER NOGA
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 06, 2007 10:42
Bydliště: SABINOV
Kontaktovat uživatele:

trhanie motora

Příspěvek od PETER NOGA »

Ahoj.mám taký problém,že ked uberem plyn a potom pridám tak mi to trha. Nie veľa ale je to cítiť,také skackanie.Známi mi meral káble od sviečok,tak na jednom mi nameral 1,6.hodnotu a na ostatných nenameral nič.Nerozumiem tomu.Môžu sa kable nahradiť obyčajnými kablami ako sa dávali na škodovku?myslím tie červené s drôtom v strede.Kable som menil pred 8 mesiacmi.Alebo to bude vo sviečkach.Majú najazdené 9 tis.km.Díky za rady. ahoj.
Reklama
 

Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: trhanie motora

Příspěvek od krowman »

PETER NOGA píše:Ahoj.mám taký problém,že ked uberem plyn a potom pridám tak mi to trha. Nie veľa ale je to cítiť,také skackanie.Známi mi meral káble od sviečok,tak na jednom mi nameral 1,6.hodnotu a na ostatných nenameral nič.Nerozumiem tomu.Môžu sa kable nahradiť obyčajnými kablami ako sa dávali na škodovku?myslím tie červené s drôtom v strede.Kable som menil pred 8 mesiacmi.Alebo to bude vo sviečkach.Majú najazdené 9 tis.km.Díky za rady. ahoj.
tohle se tady resilo snad tisickrat, zkus hledat :D ale jediny co ti muzu poradit je to, abys zmenil auto, pac tohle dela vsem... stezuj si v korei :lol:
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: trhanie motora

Příspěvek od peco »

krowman píše:
PETER NOGA píše:Ahoj.mám taký problém,že ked uberem plyn a potom pridám tak mi to trha. Nie veľa ale je to cítiť,také skackanie.Známi mi meral káble od sviečok,tak na jednom mi nameral 1,6.hodnotu a na ostatných nenameral nič.Nerozumiem tomu.Môžu sa kable nahradiť obyčajnými kablami ako sa dávali na škodovku?myslím tie červené s drôtom v strede.Kable som menil pred 8 mesiacmi.Alebo to bude vo sviečkach.Majú najazdené 9 tis.km.Díky za rady. ahoj.
tohle se tady resilo snad tisickrat, zkus hledat :D ale jediny co ti muzu poradit je to, abys zmenil auto, pac tohle dela vsem... stezuj si v korei :lol:

Inak povedane NERIES. proste lanos ma taky brutalny vykon ze ked na dvojke(kedze tam to robi najcastejsie) pridas plyn tak sa lanosik hrabe dopredu moc rychlo.
Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Příspěvek od mino22 »

Presne tak , aj u mna si auto sem tam zatrha , ale potom ide urcitu dobu normalne , inak mne pri tom trhani trebalo menit zapalovacie kable ,ale to uz trhalo strasne a po vymene bolo vsetko o.k.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: trhanie motora

Příspěvek od FoXo »

podobny problem mam aj ja.
Ked pustim plyn pomaly nie hned tak to sem tam trhne nie vzdy ale dakedy.
Ked idem na dvojke tak to trhne poriadne ale to som v nizkych otackach tak to bude asi tym. :)
Chystam sa menit kable aj sviecky teda chystam sa menit toho vela :) Snad to pomoze
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: trhanie motora

Příspěvek od krowman »

Nepomuze, taky sem to zkousel. Ale stat se muze cokoliv :)
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Odpovědět

Zpět na „LANOS“