Vysokoškolské vzdelanie škodí???...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Vysokoškolské vzdelanie škodí???...

Příspěvek od Muco »

Ja tvrdím stále,že vysoká škola ešte nikomu nedal "rozum" v tom pravom slova zmysle,pretože osobnosť sa študovať nedá... :lol: :lol:
Že by na to už prišli :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea:

Tá známa "zlatá stredná cesta " sa opäť potvrdila ???

Ospravedlňujem sa kolegom,ktorí si to zoberú moc k srdcu !


http://www.aktuality.sk/zaujimavosti/za ... a-demenciu
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Muco, moje dcera se chystá na vysokou školu, takže teď vážně riskuješ svoje chatrné zdraví. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Neboj sa Ivka,výnimka potvrdzuje pravidlo ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Iveta píše:To - Muco, moje dcera se chystá na vysokou školu, takže teď vážně riskuješ svoje chatrné zdraví. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chudak mala mlada... :cry: Ale neboj Ivet jsou i vyjimky je jich malo ale jsou... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Ale predsa len...zdravie máme len jedno...ja som raz taký-mám vás všetkých rád ale mám rád aj seba...,takže na čo mi je výška,keď mi z toho je... :lol: :lol: :lol:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vysoká škola určitě škodí zdraví...po třech letech studia jsem psychicky na dně...a demence na sebe určitě nenechá dlouho čekat... :lol:
...ale nedá se nic dělat, něčím se člověk živit musí...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Teda pánové, opravdu dovedete potěšit. ;) ;) :D :D
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Klid :), autor zrejme nepochopil ani to, co napsal. Ten nadpis a prvni odstavec je dost zcestny. Studium zpusobi jen to, ze demence nastoupi pozdeji, ale zato to pak jde rychleji. Takze budto clovek zacne blbnout driv a jde to pomaleji, nebo zacne blbnout pozdeji, ale jde to pak rychleji. Neni to nakonec prast jako uhod? ;)

Koho to zajima, tak trosku presnejsi clanek v anglictine:
http://myhealth.centrahealth.com/health ... 609361.htm
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Náhodou mne sa páčí vysoká škola lebo z mojej staršej dcerky rastie velmi dobrý doktor teda ona síce nebude liečiť ale genetika je jej velký sen ktorý si dúfam čoskoro skončí a my ju v tom plne podporujeme takže si myslím že jej výška dá velmi vela veď to čo už dnes dokáže je až neuveritelné jo a nijako sa nezmenila stále veselá a srandičky ktoré sú u nás na prvom mieste tak občas je šéfka :lol: :lol: :lol: Proste tak ako z učniáku nie vždy vyleze dobrý odborník tak aj nie každý je stvorený pre výšku ale keď ho to bavý tak nech mu to vyjde :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:Náhodou mne sa páčí vysoká škola lebo z mojej staršej dcerky rastie velmi dobrý doktor teda ona síce nebude liečiť ale genetika je jej velký sen ktorý si dúfam čoskoro skončí a my ju v tom plne podporujeme takže si myslím že jej výška dá velmi vela veď to čo už dnes dokáže je až neuveritelné jo a nijako sa nezmenila stále veselá a srandičky ktoré sú u nás na prvom mieste tak občas je šéfka :lol: :lol: :lol: Proste tak ako z učniáku nie vždy vyleze dobrý odborník tak aj nie každý je stvorený pre výšku ale keď ho to bavý tak nech mu to vyjde :lol: :lol: :lol:
To je samá vysoká škola,ale kdo bude makat? Kancelářský krysy? Ha ha ha,za chvíli už v téhle republice nebude makat nikdo. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No kdo by makal predca já zatial v troch robotách ale jeden nikdy nevie možno sa rozrastiem :lol: :lol: :lol: Proste já nie som vysokoškoláč ale manuál :lol: :lol: :lol:Jo a mladá ona nechce zostať v kanclíku aale chce robiť forézného detektíva v teréne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:No kdo by makal predca já zatial v troch robotách ale jeden nikdy nevie možno sa rozrastiem :lol: :lol: :lol: Proste já nie som vysokoškoláč ale manuál :lol: :lol: :lol:Jo a mladá ona nechce zostať v kanclíku aale chce robiť forézného detektíva v teréne :lol: :lol: :lol:
Takže zase zbydou "stary" blbci co se učily,aby pak makaly a mladý nás budou komandovat z kanclu. :roll: :roll: :roll:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já mám dojem že to je hladisko toho čo si kdo vyberie lebo já by som za žiadnu cenu do kanclu nešiel ale každý sa predca môže rozhodnúť čo chce robiť keď chceš komandovať daj sa do toho a potom vlastne budeš komandovať mladších tak hurá do toho :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nebojte se ono je to z tech kanclu vytahne nebo nebudou mit kde bydlet a co z tech kanclu ridit a komandovat!!!Brzy nastane tenhle problem a uz pomalu nastava... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

PavelZ píše:Klid :), autor zrejme nepochopil ani to, co napsal. Ten nadpis a prvni odstavec je dost zcestny. Studium zpusobi jen to, ze demence nastoupi pozdeji, ale zato to pak jde rychleji. Takze budto clovek zacne blbnout driv a jde to pomaleji, nebo zacne blbnout pozdeji, ale jde to pak rychleji. Neni to nakonec prast jako uhod? ;)

Koho to zajima, tak trosku presnejsi clanek v anglictine:
http://myhealth.centrahealth.com/health ... 609361.htm
A na kerú kedveš mi to bude v angličtine...veď ja viem čítať po slovensky...
Dovolím si poznamenať,že to autor pochopil velmi dobre čo napísal.-JE TO V PORIADKU-!!! Zcestné to nemyslím,že je,len sa nad tým zamysli a prídeš na to,že tam chyba nie je ani v písaní,ani v myslení.To by myslím ludia ťažko reagovali na túto tému,keby to bolo ako ty hovoríš -zcestné... :? :? :? ...nakoniec podľa tých reakcií to ľudia pochopili až veľmi dobre-je to tak ako to aj ty píšeš,len si to vysvetlil trochu v "ružovejšej"farbe a nerob zo mňa dementa !!!! Ty to dobre vieš,že tam nič nepochopiteľného nie je ani v názve a ani v odsekoch... ;) ;) ;)

A nakoniec vysoká škola je dnes taká bežná,ako bola maturita v 80-tich rokoch...(a možno aj skôr o niečo)

A ešte niečo problematickejšieho a nepríjemnejšieho :...je pekné mať vzdelanie,ale o to ťažšie sa v praxi uchytiť. Keď už máš to vzdelanie (viac-menej)potom zasa každý che ľudí s praxou...a je to dokolečka dokola-proste dnešná doba-veď to poznáme. Skončí školu a čaká v rade na úrade práce alebo ide von do neznáma hladať šťastie-(teda česť výnimkám).

To Kesslere : nie si sám....

Ale hlavne,že nám funguje daewooforum...(tak...a teraz môžeš -PavelZ-oprávnene tvrdiť že táto veta bola zcestná)... ;) ;) ;)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“