Tmavě modrý 3D Kalos

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od mipo »

Mirek píše:I když při pozornějším pohledu asi máš tu palubku tmavší.
Mne sa tiež zdá rovnaká, ale trochu tmavšia ako moja, možno je to fotkou.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

Mirek píše:Tak teda nevím - já jsem kupoval kalose letos 30. dubna a přístrojovku mám úplně stejnou, jako ty na fotce. Teda s jedním rozdílem - mám tam klimatizaci, takže je jinde tlačítko vnitřní cirkulace vzduchu. Stříbrné proužky na volantu apod. mám taky. Kalose mám v nejvyšší možné výbavě - SX Premium+
I když při pozornějším pohledu asi máš tu palubku tmavší. Vypadá to dobře.
Možná že nižší verze (Direct a Plus) mají přístrojovku světle šedou a tmavý mají jen střední panel. A výšší verze (Star, Elite a Premium) mají vše tmavé. Já mám sice verzi Plus, ale výbavu Elite :D. Má někdo Daewoo s tmavou deskou? Možná je to Chevrolet vychytávka.

mipo píše:Mne sa tiež zdá rovnaká, ale trochu tmavšia ako moja, možno je to fotkou.
Hoď sem fotku.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od mipo »

Dvain píše:
mipo píše:Mne sa tiež zdá rovnaká, ale trochu tmavšia ako moja, možno je to fotkou.
Hoď sem fotku.
Myslel som tvoju fotku, ale fotky mojej Jahody si môžeš kuknúť na http://www.mipo.ssag.sk/serialy/chevrolet-kalos.html
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Olda »

mipo píše:
Dvain píše:
mipo píše:Mne sa tiež zdá rovnaká, ale trochu tmavšia ako moja, možno je to fotkou.
Hoď sem fotku.
Myslel som tvoju fotku, ale fotky mojej Jahody si môžeš kuknúť na http://www.mipo.ssag.sk/serialy/chevrolet-kalos.html
Co to tam máš za medvídky? :o
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Petr Hanuš

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Petr Hanuš »

Všechny Kalosy modelového roku MY 2006 mají tmavě šedý skoro černý interiér - designu to prospělo a vypadá to hodnotněji. Rozdíl v palubkách byl ještě v MY2005 kde výbavy SX měly dvoutónovou přístrojovou desku horní plasty pod čelním sklem byly černé a zbytek šedý.
Kalos SX je navíc od MY2005 vybaven imitací hliníku v interíéru.

Petr Hanuš
Autosalon Dědek CHEVY dealer
Dvain píše:
Mirek píše:Tak teda nevím - já jsem kupoval kalose letos 30. dubna a přístrojovku mám úplně stejnou, jako ty na fotce. Teda s jedním rozdílem - mám tam klimatizaci, takže je jinde tlačítko vnitřní cirkulace vzduchu. Stříbrné proužky na volantu apod. mám taky. Kalose mám v nejvyšší možné výbavě - SX Premium+
I když při pozornějším pohledu asi máš tu palubku tmavší. Vypadá to dobře.
Možná že nižší verze (Direct a Plus) mají přístrojovku světle šedou a tmavý mají jen střední panel. A výšší verze (Star, Elite a Premium) mají vše tmavé. Já mám sice verzi Plus, ale výbavu Elite :D. Má někdo Daewoo s tmavou deskou? Možná je to Chevrolet vychytávka.

mipo píše:Mne sa tiež zdá rovnaká, ale trochu tmavšia ako moja, možno je to fotkou.
Hoď sem fotku.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Príspevky ohľadom alarmu boli presunuté do samostatnej témy https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=4338
Odpovědět

Zpět na „KALOS“