Tmavě modrý 3D Kalos

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

Tak už mám konečně Kalose. Čekal jsem na něj 4 měsíce a čekání se vyplatilo, protože je to model 2006 a má krásnou tmavě šedou přístrojvou desku (fotky budou, je to fakt rozdíl, oproti té světle šedé). Ještě dodatek, má tři dveře a je tmavě modrý. Je tu ještě někdo s 3D Kalosem? Jinak model 2006 má spoustu vychytávek a zatím první objevenou je to, že když se nepřipoutáte, tak vás to upozorní jen jednou po nastartování, pak už jen kontrolka. Další objevy napíšu co nejdřív a až bude hezky a čas, udělám nějaké fotky.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Už sa teším na fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Mirek »

Dvain píše:Tak už mám konečně Kalose. Čekal jsem na něj 4 měsíce a čekání se vyplatilo, protože je to model 2006 a má krásnou tmavě šedou přístrojvou desku (fotky budou, je to fakt rozdíl, oproti té světle šedé). Ještě dodatek, má tři dveře a je tmavě modrý. Je tu ještě někdo s 3D Kalosem? Jinak model 2006 má spoustu vychytávek a zatím první objevenou je to, že když se nepřipoutáte, tak vás to upozorní jen jednou po nastartování, pak už jen kontrolka. Další objevy napíšu co nejdřív a až bude hezky a čas, udělám nějaké fotky.
Kurňa, ti korejští soudruzi jsou tak v předu, už prodávají model 2006 :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

Mirek píše:Kurňa, ti korejští soudruzi jsou tak v předu, už prodávají model 2006 :lol:
:lol:
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Krtek »

Dvain píše:
Mirek píše:Kurňa, ti korejští soudruzi jsou tak v předu, už prodávají model 2006 :lol:
:lol:
Nebojte děcky, naši soudruzi ve škodofce uváděj novej ročník taky pokaždý v létě. Jo a máš tam ty stříbrný kroužky kolem přístrojů na palubovce ? Já je viděl na jednom kalosovi na saloně (asi nej výbava) a vypadalo to o 100% líp, stejně jako stříbrný kliky u dveří
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od mipo »

Krtek píše:Jo a máš tam ty stříbrný kroužky kolem přístrojů na palubovce ? Já je viděl na jednom kalosovi na saloně (asi nej výbava) a vypadalo to o 100% líp, stejně jako stříbrný kliky u dveří
Nie som si istý, či sa to dáva do vyššých výbav, ale dá sa to dokúpiť. Ale keď mi povedali v predajni cenu, tak museli skoro volať sanitku. 1700KČ bez DPH za tie dva krúžky.
Maďari si fakt nevedia čo vypýtať, za tie ich "originálne doplnky".
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

Krtek píše:Nebojte děcky, naši soudruzi ve škodofce uváděj novej ročník taky pokaždý v létě. Jo a máš tam ty stříbrný kroužky kolem přístrojů na palubovce ? Já je viděl na jednom kalosovi na saloně (asi nej výbava) a vypadalo to o 100% líp, stejně jako stříbrný kliky u dveří
No a to je právě ono, měly tam být jen el.okna, airbagy a posilovač, ale protože je to model 2006, tak je z toho ta sportovní verze (kůže, imitace hliníku, krásný potahy, 6 repro, el.zrcátka a spojler), ale s 1.2l motorem!!! Koukal jsem na to jak puk a nechtěl jsem tomu uveřit, jaký je to krásný auto. A nejvetší fór je to, že cena zůstala stejná :D. Do teďka jsem se z toho moc nevzpomatoval.
Naposledy upravil(a) Dvain dne pon zář 12, 2005 22:30, celkem upraveno 1 x.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak až budem zase raz v Prahe, tak sa na neho (aj na teba:-) skočím určite pozrieť!!!
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Loobo »

Dvain píše:
Krtek píše:Nebojte děcky, naši soudruzi ve škodofce uváděj novej ročník taky pokaždý v létě. Jo a máš tam ty stříbrný kroužky kolem přístrojů na palubovce ? Já je viděl na jednom kalosovi na saloně (asi nej výbava) a vypadalo to o 100% líp, stejně jako stříbrný kliky u dveří
No a to je právě ono, měly tam být jen el.okna, airbagy a posilovač, ale protože je to model 2006, tak je z toho ta sportovní verze (kůže, imitace hliníku, krásný potahy, 6 repro, el.zrcátka a spojler), ale s 1.2l motorem!!! Koukal jsem na to jak puk a nechtěl jsem tomu uveřit, jaký je to krásný auto. A nejvetší fór je to, že cena zůstala stejná :D. Do teďka jsem se z toho moc nevzpomatoval.
Člověče, to bych vážně rád viděl :lol: :lol:
škoda že už všechny srazy byly, zkusím urgovat ten podzimní...
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od mipo »

Loobo píše:Člověče, to bych vážně rád viděl :lol: :lol:
škoda že už všechny srazy byly, zkusím urgovat ten podzimní...
Tak príďte do Piešťan!!!
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Loobo »

mipo píše: Tak príďte do Piešťan!!!
OT: přemýšlel jsem nad tím, ale při tý vzdálenosti a cenách benzínu jsem si to hodně rychle rozmyslel. Radši jedu na dovču do jižních Čech :lol: :lol:

btw. nemusíme jezdit stovky kilometrů a můžeme se potkat v Praze ;)
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

mipo píše:Tak až budem zase raz v Prahe, tak sa na neho (aj na teba:-) skočím určite pozrieť!!!
OK.
Zkoušel jsem dnes vyfotit přístrojovku, ale ouha, slunce svítilo tak blbě,že byla spíš bílá,než tmavě šedá. A o focení s bleskem ani nemluvím.
Loobo píše:Člověče, to bych vážně rád viděl :lol: :lol:
škoda že už všechny srazy byly, zkusím urgovat ten podzimní...
Až bude v Praze, nebo v okolí nějakej sraz, určitě se stavim.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od mipo »

Loobo píše:Radši jedu na dovču do jižních Čech
Tak si to tam uži. J. Čechy sú mojim druhým domovom a rád sa tam vraciam.
Loobo píše:btw. nemusíme jezdit stovky kilometrů a můžeme se potkat v Praze ;)
Ale ja musím a nového Kalouška a tvojho Matiza by som si veľmi rád pozrel:-)
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Dvain »

Konečne se mi podařilo vyfotit přístrojovku a dokonce vypadá tak jak má. Podívat se můžete ZDE.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Tmavě modrý 3D Kalos

Příspěvek od Mirek »

Dvain píše:Konečne se mi podařilo vyfotit přístrojovku a dokonce vypadá tak jak má. Podívat se můžete ZDE.
Tak teda nevím - já jsem kupoval kalose letos 30. dubna a přístrojovku mám úplně stejnou, jako ty na fotce. Teda s jedním rozdílem - mám tam klimatizaci, takže je jinde tlačítko vnitřní cirkulace vzduchu. Stříbrné proužky na volantu apod. mám taky. Kalose mám v nejvyšší možné výbavě - SX Premium+
I když při pozornějším pohledu asi máš tu palubku tmavší. Vypadá to dobře.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Odpovědět

Zpět na „KALOS“