Orezlé kovové části pod volantem

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

>> Akri >> Jakým způsobem se používá odrezovač? Natřít, nechat zaschnout, pak setřít a znovu natřít odrezovačem? :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:>> Akri >> Jakým způsobem se používá odrezovač? Natřít, nechat zaschnout, pak setřít a znovu natřít odrezovačem? :roll:
to nevim, my ho naopak nenavidime, po nem nechce chytat barva :roll:
Je to stejna pakarna, jako opravovat lak na zavoskovanem aute :evil:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...aha tak to moj by sa tazko potom opravoval :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Mareman píše:>> Akri >> Jakým způsobem se používá odrezovač? Natřít, nechat zaschnout, pak setřít a znovu natřít odrezovačem? :roll:
to nevim, my ho naopak nenavidime, po nem nechce chytat barva :roll:
Je to stejna pakarna, jako opravovat lak na zavoskovanem aute :evil:
Tak čím to mám odrezit a pak ošetřit? :roll: Řízení se mi rozdělávat nechce a sestavený to těžko můžu vzít ocelovým kartáčem :?
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Schválně jsem se na to koukal u Matize a Nubiry . Originál to není nijak povrchově ošetřený a je to z obyč plechu :shock: . Náznaky koroze to má u obou , ale zrzavý to teda není . Funkčnost to rozhodně neohrožuje a vidět tam normálně taky není , tak co řešit? Ono to neshnije dřív než celý auto .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Tomáš píše:Schválně jsem se na to koukal u Matize a Nubiry . Originál to není nijak povrchově ošetřený a je to z obyč plechu :shock: . Náznaky koroze to má u obou , ale zrzavý to teda není . Funkčnost to rozhodně neohrožuje a vidět tam normálně taky není , tak co řešit? Ono to neshnije dřív než celý auto .
No mě to přišlo orezlý dost. :? A radši bych to ošetřil než to nebude jen povrchový :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To jsou silný plechy a ty jen tak neproreznou neboj opravdu je to jen povrchové ale jde o to jestli ti tam někudy nezatýká když to máš hodně rezavý
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

petrm píše:To jsou silný plechy a ty jen tak neproreznou neboj opravdu je to jen povrchové ale jde o to jestli ti tam někudy nezatýká když to máš hodně rezavý
J8 myslím, že zatíkáním to není. Oddělal jsem ty plasty kolem volantu a v tom vrchním díle je přišroubovanej taky plech......a z té volné strany je orezlej :shock: A v tomhle místě se těžko může objevit přímo voda. Pod tím volantem je to orezlý všechno co není natřený. Jelikož to jsou plechy bez povrchové úpravy, tak by mě to po těch 6ti letech ani nepřekvapilo, přece jen vlhkost v těch méstech určitě bude........spíš mě překvapuje, že vy to orezlý nemáte :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kdo řiká že nemáme jen to neřešíme a ty si psal že to máš HODNĚ orezlý já na tom mám jen takovej semišovej povlak ;)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

petrm píše:Kdo řiká že nemáme jen to neřešíme a ty si psal že to máš HODNĚ orezlý já na tom mám jen takovej semišovej povlak ;)
Pojem HODNĚ je možná dost relativní ;) Já každopádně přizval na pomoc pana Hammerita, takže to co bylo orezlý a dalo se tam dostat, je teď krásně černý jak zalitý v asfaltu :D :mrgreen: Ta kulatina podél celýho předního okna je trubka nebo je plná? Případně jak silnou má stěnu? Jen abych věděl jestli mám sundávat palubovku abych ji taky natřel :shock:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jak sem psal jsou to silný plechy neboj ty ti neshnijou skrz jinak je to trubka ale má asi 2-3 mm silnou stěnu ;)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

petrm píše:Jak sem psal jsou to silný plechy neboj ty ti neshnijou skrz jinak je to trubka ale má asi 2-3 mm silnou stěnu ;)
No já ji budu každopádně sledovat :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Koukam, ze Mareman si vzal do ruky stetku, to bude natirat ted vsechno, jak rikame my lakyrnici : "stetky jsou dobry jen ve vinarnach" :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:Koukam, ze Mareman si vzal do ruky stetku, to bude natirat ted vsechno, jak rikame my lakyrnici : "stetky jsou dobry jen ve vinarnach" :lol: :lol:
Já si náhodou koupil i sprej.......ale jelikož by to dopadlo tam, že by byly pedály i volant zalitý v Hammeritu, tak jsem radši zvolil metodu nejstaršího řemesla :mrgreen: Motor je taky sem tam orezlej......asi ho zaliju do Hammeritu :roll: :? ............. :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No jo, to jsou ty svatecni kutilove :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“