Moravskoslezský sraz?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

rsaf
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 05, 2006 23:58

Příspěvek od rsaf »

mipo píše:Hoťe sem niekto odkaz na Mapy.cz s presným miestom konania zrazu, vďaka.
Zdravim,
Ja bych taky dorazil - pokud mi to casove vyjde. Te sterkovny se ale trosku bojim - pokud jste dneska nekdo byli nekde u vody tak vite, jak to vypadalo - vsude neskutecne mnozstvi lidi a predevsim aut. U te sterkovny bude problem najit misto tak, aby to nebylo prilis daleko na dojiti pesky, myslim si ze o nejakem spolecnem parkovani nemuze byt ani rec.

Ten pamatnik se mi libil vice - mista je tam hromada a neda se predpokladat ze by tam bylo nejak moc lidi. Je to u hlavni cesty a je to videt siroko daleko, asi nebude ani problem tam najit dominantu u ktere by jsme se sesli...

Bohuzel me ted jine vhodne misto nenapada
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Včera tady byl známý z Havířova, zak jsem ho pověřil, aby cestou zpátky jel přes Hlučín a podíval se na tu pískovnu, jak to tam vypadá. Před chvílí jsem s ním mluvil. Prý děs a hrůza, aut jak nas...., místa na zaparkování by se našly, ale tak maximálně dvě až tři vedle sebe. A to bylo kolem šesté večer. Tak nevím, jestli by to bylo to pravé ořechové. Pokud se někdo chce jít koupat, ať tam jede. Já bych radši na sraz s přáteli.
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

moravskoslezsky sraz

Příspěvek od ALF »

Ahoj lidi.Vím,že ta štěrkovna byl sice muj nápad,ale musím dát za pravdu Vojtovy. :roll: Bylo tam fakt dost narváno a asi by tam byl problém zorganizovat sraz :( ,a proto se příkláním na stranu toho památníku v Hrabini.Je tam klídek,nikdo nás tam nebude rušit a navíc je tam i dost místa na blbnutí :lol: a navíc je to lehce nalezitelné,protože je to hned u hlavní cesty.Takže závěrem-Jsem pro památník. ;)
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Protože se nám to nějak přestalo hýbat, oznamuji:
5.7.2006 , HRABYNĚ - památník, 13:00. Napište, kdo přijede.
Pro ty, kdo to tam neznají:
Památník stojí u hlavní silnice na trase Opava a Ostrava-Poruba, nelze minout ani přehlédnout (od Opavy vpravo, od Ostravy vlevo).
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Čauky lidičky, taky jsem pro ten památník 5.7. Protože jsem tam ještě nikdy nebyla , tak kdyby mi někdo napsal jestli je tam jedno velké parkoviště nebo je tam víc ploch na parkování , abych věděla kam zajet autem, díky.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ak nebudem služobne vyhnaný niekam preč, tak určite prídem! Už sa teším a značím si do kalendára!!!
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Těsně za obcí Hrabyně je odbočka vlevo k památníku a restauraci, zabloudit nelze.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Dorazím.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Pro jistotu přikládám odkaz na mapu.
http://www.mapy.cz/?query=Hrabyn%C4%9B& ... izIds=none
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

moravskoslezsky sraz

Příspěvek od ALF »

Já přijedu taky,jen musím vyleštit MATíZKA. 8)
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

Tak O.K. jsem pro takže na památníku v Hrabyni. Tak čao 5.7.2006
Odpovědět

Zpět na „Srazy“