Moravskoslezský sraz?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Moravskoslezský sraz?

Příspěvek od pilot »

Co takhle se sejít moraváci někdy o víkendu, Jako to udělali chlapi v praze?
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Nič proti, ak budem mať čas, tak by som došiel. Síce to budem mať trochu ďalej, ale nevadí:-)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Jsem pro!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jsem pro! Jen v sobotu 24.6. nemůžu - stěhuju synovce. Jinak no problem.
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

Všichni jste mě moc překvapili, nečekal jsem, že se někdo tak rychle ozve. Jelikož jsem ještě nikdy nic takového neorganizoval poprosil bych někoho z Vás kdo už má nějaké zkušenosti ať se toho ujme.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Myslím, že stačí určiť termín a miesto.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Stačí pěkný parkoviště, kam by všichni trefili (nejen místní). A čas.
Uživatelský avatar
roman.w
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 29, 2006 16:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Sraz Severomoraváků

Příspěvek od roman.w »

Taky jsem pro, konečně to někoho napadlo, stejně jako Vojta o víkendu 24 a 25 června nemůžu. Ale jinak o víkendech není problém.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Hodně zdaru

Příspěvek od Vazoun »

Hodně zdaru všem přeje - " Vazoun " škoda že bydlím tak daleko, rád bych
se také už konečně s Vámi setkal.Ale ne na " chlastmaš " mám vysoký tlak,
ucpávání cév a dnu a bůh ví co ještě. Na Moravu jezdím za dcerou dolů na jih,do Uherského Brodu. Za tchánem jezdim do Opavy,za švagrem do Krnova
za dalším do Polanky u Vsetína takže jako severočech jsem vlastně taky tak
trochu moravák no ne???Tak at Vám to vyjde - zdravim všechny na tomto
foru - Ahojky " Vazoun " :P :P :P
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Moravskoslezský sraz?

Příspěvek od Iveta »

pilot píše:Co takhle se sejít moraváci někdy o víkendu, Jako to udělali chlapi v praze?
Tohle je bezva nápad , pokud nechcete vyloženě pánskou jízdu a nebude vám vadit ženská , taky bych se přijela podívat.
Vojta

Re: Moravskoslezský sraz?

Příspěvek od Vojta »

Iveta píše: Tohle je bezva nápad , pokud nechcete vyloženě pánskou jízdu a nebude vám vadit ženská , taky bych se přijela podívat.
Jakápak pánská jízda? Každá žena vítána. Na srazy běžně jezdí manželky a přítelkyně, bohužel řidičky se vyskytují málo. Jen mám obavu, že se nikdo neujme toho sehnat klidné a prostorné místo.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Rád bych se také zúčastnil, ale za prvé je to docela daleko ( což by zase až tak nevadilo, aspoň by jsme se pořádně s manželkou a Matízkem provětrali :D ) a za druhé a to je hlavní, bohužel je moc práce a málo času a víkendy jsou často pracovní :cry: Tak uvidíme jaký termín se z toho vyklube a pak dám přesně vědět :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

No , kdyby byl zájem , tak znám prima restauraci s prostorným parkovištěm. Je to v Trojanovicích (u Frenštátu pod Radhoštěm). Poblíž je i hezké okolí. Takže když budete chtít zajela bych se tam zeptat , jak je to s rezervací míst , jídlem apod.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Už můžeš vyrazit, ale hlavně aby měli nealko pivečko :lol: a nejdřív bych rád věděl ten termín :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Předpokládal jsem, že se toho ujme někdo z Ostravy nebo Opavy. Přece jen Rožnov nebo Frenštát je pro mě trochu z ruky (cca 180km). Jsem dost velký blázen, ale jet takovou dálku a sejdem se tam tři-čtyři, no nevím. Uvidíme.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“