Zadní pružiny

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Já mám kombíka také v pohodě. Nemáte náhodou LPG, vím že u něktrerých aut se vždy při instalaci nádrže na plyn měnily pružiny za tužší.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

To by me taky zajimalo jak ty pruziny vyresit, pokud si nubi koupim, aby mi to nesedelo na zadku jak S105 - vizaz lode :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ty porad s tou vizazi s105..to je prirovnani..:(((

nubci proste sedej..to je jasny..ja teda nikdy nedrh max o zasterky..ja bych bych chtel spis aby si sednul i predek..ten je silene nahore..(casem asi vyresim sport. pruzinama..)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

milosh píše:To by me taky zajimalo jak ty pruziny vyresit, pokud si nubi koupim, aby mi to nesedelo na zadku jak S105 - vizaz lode :lol:
¨
i me jsi to rikal. Nemam problem s tim nekde projet, i s taznym. Kdyz si na me koukal mel jsem narvanej kufr, a holky vazi skoro jak dospely. Takze myslim ze pocit sednuti si je subjektivni k vyssimu predku, je pravda ze ten by mel byt nizzsi
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Brainman píše:
milosh píše:To by me taky zajimalo jak ty pruziny vyresit, pokud si nubi koupim, aby mi to nesedelo na zadku jak S105 - vizaz lode :lol:
¨
i me jsi to rikal. Nemam problem s tim nekde projet, i s taznym. Kdyz si na me koukal mel jsem narvanej kufr, a holky vazi skoro jak dospely. Takze myslim ze pocit sednuti si je subjektivni k vyssimu predku, je pravda ze ten by mel byt nizzsi
To jo. Předek je fakt docela vysoko. Jaké by se tam hodily pružiny? Aby to sedlo tak o 3 - 5 cm?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

koukam,ze to milosh vypravi kazdymu..LOL

je to jen o pocite diky tomu vysokymu predku..jinak je to naprosto rulezni kara..miloshovi se sbihaj sliny :-))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Muhehe, kdyz vidim nalozenou lod tak to reknu :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

milosh píše:Muhehe, kdyz vidim nalozenou lod tak to reknu :lol:
Ale taky to můžeš říct opatrnějc :? ....my máme svoje Kombíky ráááááááááádi :D
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
smouker
Příspěvky: 6
Registrován: stř čer 29, 2005 12:25
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od smouker »

Tak mam tuzsi pera. Pres vikend mi je tam jeden borec soupne ... estli se to podari tak poslu foto pred a po. :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

smouker píše:Tak mam tuzsi pera. Pres vikend mi je tam jeden borec soupne ... estli se to podari tak poslu foto pred a po. :lol:
to by bylo prima, jiste nejen me to bude zajimat ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

smouker píše:Tak mam tuzsi pera. Pres vikend mi je tam jeden borec soupne ... estli se to podari tak poslu foto pred a po. :lol:
Koukám, asi se nepodařilo... :lol:
Nubira 1,6 Wagon, 98
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikewone »

Zdravím lidi sory že vám do toho lezu, taky jsem se stal majitelem nubiry vagon,cena byla výborná a proto má i pár chybiček proto prosím poraďte pokud nekdo víte. První dvě chyby jsem odhalil vrzání - stabilizátoru a náběh ABS. Ale mam problém s topením strašně slabě to topí a teploměr je skoro na půli,dále kde se nachází řj central zamykání potřebuju doladit dálkové ovládání,a do třetice nemá někdo el schema nubiry. 1.7.2006se blíží a je třeba doladit automatické rozsvěcování světel a ta otočná páčka na světla mě trochu zaskočila jinak auto je v poho dík všem a čus apropo ty tužší zadní pera by se taky hodily tak jak to dopadlo?
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Co se týče automatického rozsvěcování, tak mi přišla nabídka ze servisu asi za 2.500. Mně by stačil spíš bzučák na zhasínání, jaký jsem měl na škodovce :lol:
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

OT: dyt to relatko prodavaj za 500 a bzucak je v zakladu pri rozsvecenych svetlech..

nejlepsi je se naucit ..vlezu ..nastartuju .. 2x otocim packou .. proste automaticky... [/OT]
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

DREAM píše:OT: dyt to relatko prodavaj za 500 a bzucak je v zakladu pri rozsvecenych svetlech..

nejlepsi je se naucit ..vlezu ..nastartuju .. 2x otocim packou .. proste automaticky... [/OT]
ja se taky naucil si utrit zadek, nemyslim ze je automaticke rozsveceni svetel tak dulezite. Stejne jako automaticke spousteni steracu.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“