čelní sklo

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Krtek píše:zajímavý... čet jsem o případu kdy chlapovi rozbil fakt kamínek od kamionu vokno. On si napsal firmu, SPZ a všechno kolem. Kontaktoval firmu a pojišťovnu. Jenže ta firma musí souhlasit s tim, že tu škodu způsobil jejich kamion. No a šéf se vyjádřil, že to jejich kamion bejt nemusel a že to na ně může zkusit každej. Takže nedostal nic.
Když neodsouhlasíš škodu, co jsi způsobil tak z tvýho povinnýho růča pojišťovjna nic nedá.
Tak budu hledat další kamion :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Robert píše:
Tak budu hledat další kamion :D
mmchdm, kdyz te nakrklo do vrtule zamotany raminko sterace, tak docela obdivuju to zkouset na kamionaky ...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo chlapci tohle je obrovskej problem.firmy nebo aspon autodoprava nemaj bonusy (bylo mi receno od cloveka co se zabyva pojistenim )a me se to loni presne stalo.nakladak jel proti me z kamenolomu a odlet od nej sutr.otocil sem se a predjel ho a zastavil.on rekl ze to ma zaplachtovany ale nakonec souhlasil.napsal sem si jmeno firmu spz a sel do pojistovny.tam mi okno vyfotili a cekal sem pak mi prislo ze chtej fakturu za opravu tu jsem jim donesl na cenu 8500.za asi 14 dni mi prislo ze mi na zaklade pokistne udalosti vyplatilo pojistku 4300.ptal jsem se jak to?rekli ze je to amortizace.(mam to okno asi 2 roky stare)pak jsem se ale dozvedel ze firma tu nehodu nenahlasila a tak sem mel narok jen na polovinu.
takze kdybych se na to vykaslal tak sem to mohl mit opravene bez dokladu za 3000.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Jen tak mimochodem, mam povinne u CPP a asi pred dvema tydny mi prisel papir ze mam uz rok zdarma aktivni nejaky balicek pripojisteni (celni sklo, urazovka ridice atd.) v hodnote asi 1100kc. Pry to aktivovali pri prilezitosti nejakeho vyroci pojistovny a ted si to muzu za polovicni penize platit dalsi rok. Nejlepsi na tom je ze jsem se to dozvedel dva tydny pred koncem toho roku zdarma.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

zabijec píše:Jen tak mimochodem, mam povinne u CPP a asi pred dvema tydny mi prisel papir ze mam uz rok zdarma aktivni nejaky balicek pripojisteni (celni sklo, urazovka ridice atd.) v hodnote asi 1100kc. Pry to aktivovali pri prilezitosti nejakeho vyroci pojistovny a ted si to muzu za polovicni penize platit dalsi rok. Nejlepsi na tom je ze jsem se to dozvedel dva tydny pred koncem toho roku zdarma.
Přišlo mi to stejný ;)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Robert píše:
zabijec píše:Jen tak mimochodem, mam povinne u CPP a asi pred dvema tydny mi prisel papir ze mam uz rok zdarma aktivni nejaky balicek pripojisteni (celni sklo, urazovka ridice atd.) v hodnote asi 1100kc. Pry to aktivovali pri prilezitosti nejakeho vyroci pojistovny a ted si to muzu za polovicni penize platit dalsi rok. Nejlepsi na tom je ze jsem se to dozvedel dva tydny pred koncem toho roku zdarma.
Přišlo mi to stejný ;)
Je to jednoduchý fígl.Chtějí z nás vyrazit další prachy.Také jsem koukal na jejich oznámení jako :shock: ,ale ze mě již další prachy nedostanou.Mám auto pojištěné u České i z čelním sklem.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

nechal jsem to opravit minulý rok v horních počernicích asi za 4.500,- bez faktury.
prasklina na okně byla rovná takže od kamínku by mi to na pojišťovně nesežrali
okno nalepili dobře, ale zničili vnitřní zpětné zrcátko :(
prý se ho nepodařilo uvolnit
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

Robert píše:
jakub píše:
Robert píše: To je zajímavý, ve 3 případech už mi to takto vyšlo ;)
to jsme radsi preslechli, pac zakon na to ma metr - az osm let ...
:oops: :oops: :oops:


Môzes to skusit jeden chlapik mi to spravil dokonca ma aj zastavil ze som mu
rozbil sklo.Len mi zneprijemnil zivot.Dokonca mi sef strhol premie.Nabuduce rozbijem takemu hubu Tak si davaj bacha :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ahoj matýzkaři, tak problém okno je vyřešen. okno stálo i s prací 6295 Kč. Byl jsem v original servisu Daewoo Chevrolet ve Vršovicích. Do druhého dne hotovo. Známku mi přelepili, okno je tonovane a super personal. Ochotní a profici. Můzu doporucit, ne jen na vymenu celniho skla.:o)) S pojistovnou to neslo udelat, pac to prasklo kroucenim kastle a ani stopa po kaminku. Bouchnout by to sice slo, ale nevypadalo by to důveryhodne... A ryskovat kuli tomu podminku, nebo 2 natvrdo, to dam radsi tech 6000.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Lotos111 píše:ahoj matýzkaři, tak problém okno je vyřešen. okno stálo i s prací 6295 Kč. Byl jsem v original servisu Daewoo Chevrolet ve Vršovicích. Do druhého dne hotovo. Známku mi přelepili, okno je tonovane a super personal. Ochotní a profici. Můzu doporucit, ne jen na vymenu celniho skla.:o)) S pojistovnou to neslo udelat, pac to prasklo kroucenim kastle a ani stopa po kaminku. Bouchnout by to sice slo, ale nevypadalo by to důveryhodne... A ryskovat kuli tomu podminku, nebo 2 natvrdo, to dam radsi tech 6000.
Ale,ale,kdopak že ti to kroutil kastlí :roll:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no, to bych taky rad vedel....:o) pry se to nekdy stane, ze to rupne samo...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

V.Brousek píše:Ale,ale,kdopak že ti to kroutil kastlí :roll:
U polských Matizů je kroucení a následné prasknutí skla zcela běžné. Demontují jako prevedci dolní gumové dorazy skla. Otci na korejské dvojce taky prasklo v zimě sklo jen kroucením.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Ondras píše:
V.Brousek píše:Ale,ale,kdopak že ti to kroutil kastlí :roll:
U polských Matizů je kroucení a následné prasknutí skla zcela běžné. Demontují jako prevedci dolní gumové dorazy skla. Otci na korejské dvojce taky prasklo v zimě sklo jen kroucením.
Tak,honem,honem, kdo nemá pojištěné sklo,utíkat pojistit. :lol:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to mas recht, hura do pojistovny, je to blbych 500 korun rocne, a ne 6000 každý půlrok.... :lol:
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Lotos111 píše:to mas recht, hura do pojistovny, je to blbych 500 korun rocne, a ne 6000 každý půlrok.... :lol:
Ono to snad každý půlrok neprdne.Já mám sice již také druhé sklo,ale chytil jsem kamínek od protijedoucího auta.Prasklina se ale ukázala až po ujetí dalších asi 30 km.Ono fakt to pětikilo ročně není moc.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“