zadne pruziny

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

zadne pruziny

Příspěvek od miv »

ja viem ze to je uz tolko pretriasana tema ale neda sa mi mozno odbornika z nasich radov opytat co sa moze stat ked mam obe pruziny prasknute vzadu, priblizne rovnaka cast vypadla aj z jednej aj z druhej strany. moze sa tam nieco hore ako je to odlomene, poskodit alebo nieco sposobit?
miv
člen:NEXIA Club

Nexia skoncila svoju put...
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Okrem toho, ze ho znizis este to spravi to, ze pri vacsom zatazeni sa naprava dostava skorej na dorazy :arrow: horsie pre tlmice. Ale to su len moje uvahy.... :roll:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: zadne pruziny

Příspěvek od MilanK »

miv píše:ja viem ze to je uz tolko pretriasana tema ale neda sa mi mozno odbornika z nasich radov opytat co sa moze stat ked mam obe pruziny prasknute vzadu, priblizne rovnaka cast vypadla aj z jednej aj z druhej strany. moze sa tam nieco hore ako je to odlomene, poskodit alebo nieco sposobit?
Co myslis tym prsknute pruziny? Ja mam na espere popraskanu ten povrch pruziny cas ktora je tusim z nejakej umelej hmoty. Alebo sa mylim ?
Nemas foto?
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Já bych ježdění s prasklou pružinou neriskoval. Předně ta prasklá pružina už tolik nepruží, můžou to odnést tlumiče a z hlediska bezpečnosti to taky nebude nejlepší.

Pro MilanK:
Prostě z té pružiny (struny) odpadne třeba půl nebo dokonce celý závit, takže je kratší. Fotit na tom asi není co.
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já sem je měl prasklí a jezdil sem s nima,ale je to nebezpečný,mě to dřelo a strašně se to houpalo do zatáček ,tak sem je radši hned vyměnil a bylo po problému,rovnou sem tam hodil -40mm a bylo to...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kup novy, auto se ti zvedne a nebude tak sedet na zadku jako predtim ;)

www.autodilykrc.cz tam je maj za par korun
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Likviduji se ty sedla nebo jak se tomu rika to misto kde ma byt stred pruziny, u Espera muze praskla zadni pruzina znicit brzdove potrubi. Vede to hned vedle. U Nexie nevim.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Snowmannn
Příspěvky: 131
Registrován: sob pro 24, 2005 12:19
Bydliště: Martin(SR), Praha(CZ)

Příspěvek od Snowmannn »

osledy ked bola moja nexia na prehliadke tak vravel tipek ze su tam tiez odlomene tie vrchne konce pruzin ako zadnych tak aj prednych teda vsetkych (comu sa cudoval ze aj na prednych, na zadnych je to na nexiach zevraj bezne ale na prednych nie) Ale napriek tomu myslim ze to na aute nevidno, nepride mi nijak znizene, ved posudte sami:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

..ak by niekto mal zaujem tak mam dve zadne pruziny z espera. Mal som ich na nexii asi 20tis km. Su trochu hrubsie a urcite nepraskaju ako tie nexiacke. Ja som nahadzoval tvrdsie tlmice a rovno s s novymi znízenymi pruzinami.
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“