auto do dvaceti tisíc?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

nezabudni ale, ze ked kupis auto za 20t tak ho potrebujes este poistit (min 6t ) prihlasit(2t) a asi aj vymenit naplne a filtre(1t) a benzin na to vybavovanie (1t) takze prve naklady su 20 + 6+2+1+1 = 30t !

to len taka poznamocka aby si nebol potom prekvapkany ze na to nemas.

a ja som mal prve auto skoda 105, (potom som do to dal motor 120) a s odstupom casu som dosiel k zaveru ze pre mladeho zacinajuceho sofera je to super auto lebo:

-ziadna elektronika vsetko sa naucis ovladat
-ked to oskres nikto ta nezabije(iba ak majitel toho oskreneho :lol:)
-vsetci sa ta snazia hociako predbehnut- takze trening predvidania a postrehu
- nedosahuje to 200 km, takze sa znajvacsou pravdepodobnostou nezabijes :)
-spravne radit lebo ved na slabom aute sa do kopca na 4 neda:)
-spoznas aspon trochu suciastky auta a ich nazvy
- vies si doliat olej, skontrolovat vodu, a vymenit defekt(ked mas starsie pneu)
atd.

jazdil som na skodofke 2 roky a cca 50 tisic km, a som rad ze som ju mal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

fuj skodovku jak nejakej cigos..a maluch .. socialka ..

kup si normalne nejakou 106tku,205tku nebo neco podobnyho .. rikam kamos koupil tu 106tku a investice bylo povinny + evidencka (950,-) , veskery naplne a jedna pneumatika (boule) .. jezdi s tim pul roku a aspon to auto trosku vypada ... maluch a 105(120tka) to opravdu nee..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

maluch

Příspěvek od voyo »

maluch zdaleka nie je socialka -> maluch je na rozdiel od skodovky alebo pezota kult :) a radsej kupim maluch za 20 tis a opravu si urobim aj sam ako do pezota, ktory ked sa pokazi tak za opravu dam tolko co za nove auto :)
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tehle starejch aut jezdi plny cechy .. je toho vsude na vrakacich .. jakej balik za opravu by si chtel davat,

btw za 25 peugot je v elektrice,jede to..a dojedes trebas i na dovcu do chorvatska, videt tam malucha s CZ znackou tak se po..ru smichy..:))

ale oka..dost flame..nechame rozhodnuti na nem..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Je fakt že maluch je opravdu stylovej studentskej vozík a když v tom mohly ty polský rodiny jezdit s vozejkem na dovolenou do Jugošky, tak proč ne...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já zastávám názor, že na učení a pojíždění je Š 120 naprosto ideální vozidlo. Do dvaceti se dá koupit pěkně pospravovaná, která vydrží dvě technické bez problémů. Dá se sehnat i s pětikvaltem. Člověk si skoro všechno opraví sám, nebo se vždycky najde někdo, kdo to umí. Je to jednoduchý auto.
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

Tak pánové, díky moc za názory....z nich jsem si přebral toto - je fakt , že co do bezpečnosti, nejsou škodověnky na tom moc dobře.. ale:
Koupím si např peugeota 106 - podle mě když udělám průmerně solidní kup, tak mám hodně ojete auto, ktere má vetsinu mechanickych dilu pred smrti, vymenou...je fakt, ze kastle nerezavi, atd..ale, motor - elektronika - když se Ti to pokaká, tak s tím sám moc nenaděláš, pokud tomu vysloveně nerozumíš atd...
ale s takovou stodvacítkou, kde ti na cestu stačí šroubovák na trysky, punčocha kdyby ti praskl klínak, a palec do rozdělovače, dojedeš všude... :D
za cenu 15000 - 20000 sženu buď ojeteho zahranicniho nechci rict vraka...
nebo zrenovovanou skodovku s vyvarenou kastli, napravama po Go, motorem 130 a jeste k tomu plyn... o dilech a opravach nemluvim...nejsem nejaky mechanik, ale v sestnacti jsem s kamosem na skodovce vymenil zaa tri hodky prevodovku uplne v poho..

takze babo rad....nechci auto na image, chci jezdit .. levne a celkem spolihlive (at kdyztak vim kam sahnout, skodovkam rozumim)
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

DREAM píše:btw za 25 peugot je v elektrice,
Aj s klimou :roll: :twisted: ?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kup si favo a budes hepy :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

nevim proc ale favo mi nic nerika.... jednoho jsme meli a prodali...uplne shnilyho.... navic do dvaceti tisic sezenes jen srota....a navic ten podvozek stoji za prd...
to si radsi dam libit rapida 136..kterej i v serii ujede favoritu, navic ma 4 pistkove brzdy a komfortnější podvozek....
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

ked sa skodofkam rozumies trochu, zozen 120tku, najlepsie od nejakeho deda co ju mal nabliskanu, a jazdil len v nedelu do kostola(urcite je takych dost, hlavne na dedinach) bude ta stat 15 a do 20-25 mas aj vsetky papiere vybavene.

priblizovadlo je to dobre.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

zahranicni auto pred smrti???? skodovka bude nejlip rok 89 ,tenhle peugot je napr. 92 , ale kdyz vis od zacatku,ze chces skodovku ,tak proc se vubec ptas...sem ti moh dat svoji ... 89 , 40 najeto ..jezdila sama , dal jsem ji za litr..jeste ted me lidi volaj .. (nevim kde vsude jsem to na netu nastrkal) ,ale ja si budu mlit porad svoje..skoda suxx..socialka
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

DREAM píše:zahranicni auto pred smrti???? skodovka bude nejlip rok 89 ,tenhle peugot je napr. 92 , ale kdyz vis od zacatku,ze chces skodovku ,tak proc se vubec ptas...sem ti moh dat svoji ... 89 , 40 najeto ..jezdila sama , dal jsem ji za litr..jeste ted me lidi volaj .. (nevim kde vsude jsem to na netu nastrkal) ,ale ja si budu mlit porad svoje..skoda suxx..socialka
plne s tebou suhlasim radsej by som isiel do peugeota
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Marra píše:to si radsi dam libit rapida 136..kterej i v serii ujede favoritu, navic ma 4 pistkove brzdy a komfortnější podvozek....
Rapida jsem jednu dobu sháněl, ale zjistil jsem, že 136 jednak slušnej stojí těch 20-25 tisíc a jednak bych musel do toho tankovat Natural 95 a přidávat aditíva...na a nakonec rozhodlo to, že nemám garáž a byla by Škoda to nechat shnít na ulici...
Asi by bylo nejrozumnější něco v tomhle stylu...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

no...nevypada az tak zle...skoda ze je tak daleko...
docela pekny kousky nachazim i na webu skoda.virt...
ja mam dlema, ze ja bych se mozna priklanel ke skodovce, ale mamca ne, pritom asi neprispeje... :D
peugeot 106 ma zinkovanou kastli?? od zacatku vyroby?
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“