Deflektory - áno alebo nie

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

petrm píše:No právě ten deflektor ti odstraní ten nepříjemný zvuk já ho taky nemám rád ;)
na vlastnom aute som to nikdy nemala, ale viezla som sa v takom, kde boli.... netvrdím, že to nebolo lepšie, ale zatvorenému okienku sa to nevyrovnalo :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré nad ránem :D Sraz za 54 venku tma a -5 ;)
Já je teda mám ale chápu že se každýmu líbit nemusí.Jak říkám:"Někdo má rád holky a někdo zase vdolky a někdo oboje." :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Topol píše:Dobré nad ránem :D Sraz za 54 venku tma a -5 ;)
Já je teda mám ale chápu že se každýmu líbit nemusí.Jak říkám:"Někdo má rád holky a někdo zase vdolky a někdo oboje." :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P

trosku OT: na tomto fore sa mi paci, ze clovek aj ked ma opacny nazor ako vacsina, tak nieje napadany a casom sa to tu nezvrhne na osocovanie a nadavanie.


LEN TAK DALEJ!!!!!
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Příspěvek od Qtinka »

Paraaaaada, ešte raz ďakujem za vaše postrehy, zatiaľ som neuvažovala nad tým že deflektor by ešte trochu mohol sťažiť výhľad cez - aj tak dosť neprehľadné - predné stĺpiky... Keby sa to tak dalo vyskúšať :?
Uvidím, ešte pouvažujem.
Majte sa krásne :)
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ten zvuk prudiaceho vzduchu pri potvorenom okienku mi nevadil ale v piatok poobede za hustej premavky zvuk aut v protismere uz ano. Ale chapem ze niektori musia mat okienko otvorene lebo cezen odklepavaju popol, odhadzuju spaky a krabicky od cigariet, sacky, ohryzky za co by som zabijal. Raz mi pristal spak na kapote, a raz na skle, takze ked vidim rozsypat sa iskricky na ceste predomnou, zatuzim mat magnum a pravo 007. :evil:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Qtinka píše:Paraaaaada, ešte raz ďakujem za vaše postrehy, zatiaľ som neuvažovala nad tým že deflektor by ešte trochu mohol sťažiť výhľad cez - aj tak dosť neprehľadné - predné stĺpiky... Keby sa to tak dalo vyskúšať :?
Zabehni do ZA a môžeš si to vyskúšať:-)
Osobne sa mi nezdá, že by sa výhľad zhrošiť. Iba v zime si ich musíš "odhrabať" a za dažďa pred cestou otrieť.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ono clovek ako zaregistruje aj cez tie deflektory ze tam nieco ide ale po ich odstraneni som mal nejaky lepsi pocit pri vedeni auta :). Ale mozno to bolo tym, ze boli tonovane.
Ozaj nevyraba niekto nieco take co by sa dalo v noci dat na bocne sklo pred zrkadlo tak aby auta zozadu menej oslnovali tak ako menej oslnuju ked si prepnem vnutorne zrkadlo na "nocny rezim" ? Proste aby to bolo volitenle a cez den mi to vo vyhlade nezavadzalo ale v noci som to mohol vyuzit, vtedy aj tak v spatakoch okrem svetiel nic nevidim.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Já myslím, že ano (alespoň u Lanose), protože potom při otevřeném okně a zapnutí ostřikovačů neteče směs oknem na nohy.
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

No ja s deflektory zadny problemi nikdy nemel, asi sem si na ne tak nejak zvikl mel sem je skoro na kazdym aute, a to asi i jde i o zvyk, ale ve vyhledu minus neregistruju a tak mi je top celekm jedno a osobne ej povazuji spis za +, v deštivých dnech otevřený okno proste krasa! klimu mam taky a stejne mi pridjou deflekry good a využívám toho! :D
Vojta

Příspěvek od Vojta »

ppp píše:Ono clovek ako zaregistruje aj cez tie deflektory ze tam nieco ide ale po ich odstraneni som mal nejaky lepsi pocit pri vedeni auta :). Ale mozno to bolo tym, ze boli tonovane.
Ozaj nevyraba niekto nieco take co by sa dalo v noci dat na bocne sklo pred zrkadlo tak aby auta zozadu menej oslnovali tak ako menej oslnuju ked si prepnem vnutorne zrkadlo na "nocny rezim" ? Proste aby to bolo volitenle a cez den mi to vo vyhlade nezavadzalo ale v noci som to mohol vyuzit, vtedy aj tak v spatakoch okrem svetiel nic nevidim.
Kdysi jsem vyzkoušel na zrcátko navléct kus dámských punčocháčů a byl klid. U starýho auta, kde ještě nebylo vnitřní "noční" zrcátko, jsem to dával i na ně. Pomohlo to proti oslnění.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

inak potom v tom "nocnom rezime" aj nieco vidite?


osobne jazdim po tme vacsinou dlhe trate po dialnici, a ja vtomto rezime nevidim nic, iba strechu svojho auta. co mi na dialnici pride dost nebezpecne
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Příspěvek od Qtinka »

mipo píše:
Qtinka píše:Paraaaaada, ešte raz ďakujem za vaše postrehy, zatiaľ som neuvažovala nad tým že deflektor by ešte trochu mohol sťažiť výhľad cez - aj tak dosť neprehľadné - predné stĺpiky... Keby sa to tak dalo vyskúšať :?
Zabehni do ZA a môžeš si to vyskúšať:-)
Osobne sa mi nezdá, že by sa výhľad zhrošiť. Iba v zime si ich musíš "odhrabať" a za dažďa pred cestou otrieť.
Hmm, ZA je mi trošku od ruky z BA, ale ďakujem za ponuku :)
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

peco píše:inak potom v tom "nocnom rezime" aj nieco vidite?


osobne jazdim po tme vacsinou dlhe trate po dialnici, a ja vtomto rezime nevidim nic, iba strechu svojho auta. co mi na dialnici pride dost nebezpecne
Samozrejme, že vidíme ....je to super vec ...svetlá je pekne vidieť a pritom neoslňujú...akurát z tých bočných
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Vcera som kupil deflektory a vyšli ma 465.-Sk. V Polsku som dal za ne na Matiza 500.- :shock: .
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „KALOS“