Espero vs. LPG

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

Nazdar, neviem koli comu tvrdis, ze mozno nemam legal motor, to je vsetko o sikovnosti a to co ty pises, nie som z tych samavrahov. Aky je problem kupit espero s dvojlitrom bez TP a kupit osobitne TP na 1.5 a urobit prepis, kedze dnes je motor ako nahradny diel a pri prepisoch sa nikto nevyzna ze to je 2.0 a nie1.5, to by nevedeli ani v daewoo servise.
A s LPG legal som vobec nemal ziadne problemy a nehovoriac, ze to nebolo po znamosti, ja len tolko
adios
Reklama
 

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

PPP má pravdu, legálne LPG je v SR fakt len na 1,5 Daewoo Espero...
Ale na Slovensku sa dá všetko...
Dúfam, že s LPG zákonmi sa to čoskoro zmení, lebo podľa mňa je to kravina, aby LPG na 1,5 OK a na 2,0 NIE. Keď je to raz benzín, tak LPG OK, nie?
Ja mám LPG legálne, len nádrž, je legálna tak na polovicu...
To nie, že by bola spolovice OK, ale so splyňovačom, ktorý mám, je schválená len valcová... a nie disková... ale tá je zase schválená s iným splyňovačom... A toto je už podľa mňa úplná hlúposť, klasické Slovensko...
Niekto sa na tom proste asi potrebuje nabaliť!!!
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

PeterMT- > nechel som sa Ta dotknut, ved neviem co mas v papieroch, len si v nejakom inzerate pisal nieco o 2litri na 1,5 papieroch, tak som z toho vychadzal a pravdepodobne sa riadne sekol, prepac.

Inac na slovensku sa da vraj legalne dat plyn snad do vsetkych 4 valcov so vstrekovanim, ale musi to byt vstrekovaci lpg system, neviem ci aj lovtec ma take nieco, ale landirenzo je urcite homologovany na montaz do 4valcov so vstrekovanim.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“