Rozměry repro - LANOS

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Obrázek hmm, nepanimajes. ja o ziadnych znackach teraz nehovorim ani nikto iny v tomto threade. Mareman sa pytal na rozmery. ty si v zivote nevidel repro s nestandardnym rozmerom ??? ja som take kupil a teraz tam standardne nemozem dat, ani kebyze mi darujes najdrahsie repra na svete, pretoze by mi iste prapadli az do kufra.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

ale viem o com hovoris...ale to je tak, ked kupujes neviem co...normalna znacka ma typizovane otvory...a dodrzuju ich vsetci vyrobcovia...samozrejme az na tie vinimky, co kupujes ty... :D
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Mareman píše:Nevím jestli je to usazením repráků, ale osobně mi nepřipadne že by ty sériový hrály až tak špatně. Kdysi jsem býval na kvalitu audia vcelku náročnej, ale pro poslech při cestě bych těm reprákům vytknul hlavně slabý výšky - chce to nějaký malý výškáče na palubku, ale jinak to zas tak hrozně nehraje. Slyšel jsem v jiných autech podstatně horší zvuk ;)
Tak ked uz tie origo nehrali az tak zle pak neviem co by mohlo hrat este horsie :shock: :shock: :lol: :lol: Uz aj tie hned prve Dexony boli nebe a dudy oproti tomu co tam dejwátko napratalo :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Blue Lanos píše:
Mareman píše:Nevím jestli je to usazením repráků, ale osobně mi nepřipadne že by ty sériový hrály až tak špatně. Kdysi jsem býval na kvalitu audia vcelku náročnej, ale pro poslech při cestě bych těm reprákům vytknul hlavně slabý výšky - chce to nějaký malý výškáče na palubku, ale jinak to zas tak hrozně nehraje. Slyšel jsem v jiných autech podstatně horší zvuk ;)
Tak ked uz tie origo nehrali az tak zle pak neviem co by mohlo hrat este horsie :shock: :shock: :lol: :lol: Uz aj tie hned prve Dexony boli nebe a dudy oproti tomu co tam dejwátko napratalo :D
Nevím co ti tam soudruzi v koreji dali, mě to hraje vcelku slušně s těma origo........a to mě zas hned nějaký šumítko neuspokojí ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

clovek starne a zrejme hluchne :shock: :lol: :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Blue Lanos píše:clovek starne a zrejme hluchne :shock: :lol: :D
A blbne :twisted: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Začal mi vynechávat LP reproduktor (stačí do něj boudcnout a znovu hraje). Jak se k němu dostanu? Stačí nějakým "jemným" způsobem sundat kryt repro a nebo se musí oddělat celé čalounění dvěří. Mám pocit, že už to někde na stránách bylo, ale nemůžu to nikde najít. Díky.
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

kryt repro tam nie je, musis oddělat celé čalounění dvěří
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to mám radost, díky.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

nemáš zač :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“