Autorizovaný servis na Moravě, poraďte

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Vít Bébar
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 24, 2005 21:52

Příspěvek od Vít Bébar »

Nemesis píše:Jak jsem přišel o to lano, tak jsem se na ně vykašlal a jezdím do Autoservisu Franěk, což je taková malá garážová dílna v Maloměřicích. Tam se dělá slušná práce za slušnej peníz. Sice je to trochu sklerotik a občas zapomene, že jsme se třeba domluvili na úterý a myslí si, že až na čtvrtek :) , ale jinak si nemůžu stěžovat. 8)
Nemohl bys uvést adresu nebo kontakt na tu autodílnu? Díky! VB
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Vít Bébar píše:
Nemesis píše:Jak jsem přišel o to lano, tak jsem se na ně vykašlal a jezdím do Autoservisu Franěk, což je taková malá garážová dílna v Maloměřicích. Tam se dělá slušná práce za slušnej peníz. Sice je to trochu sklerotik a občas zapomene, že jsme se třeba domluvili na úterý a myslí si, že až na čtvrtek :) , ale jinak si nemůžu stěžovat. 8)
Nemohl bys uvést adresu nebo kontakt na tu autodílnu? Díky! VB
Je to ulice Rázusova 71 na rohu blízko Proškova náměstí, telefon je 545 235 606.
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
Palo
Příspěvky: 17
Registrován: pon lis 14, 2005 17:08
Bydliště: Břeclav

Re: Autorizovaný servis na Moravě, poraďte

Příspěvek od Palo »

motokolo píše:
Paca píše:Po dvou jednaních s autorizovaným dealerem v Olomouci (Moto Morava), kdy jsem před půl rokem kupoval Lacetti a teď řešil ťuknutý zadní blatník, mu už bohužel nevěřím ani to, že obloha je nad hlavou. Jsem rozhodnut, že veškerá další jednání povedu jinde. Proto bych vás prosil o vaše zkušenosti s autorizovanými servisy na Moravě (auto je stále v záruce). Když už na to padne den dovolené a ujedu hafo kilometrů, tak bych nerad vybíral naslepo. Díky.
Varujte se Břeclavi (OPEL-CHEVROLET) člověk má pocit že obtěžuje když chce něco opravit, za namontování DO k centrálu chtěli 5000 v Brně namontováno za 1980 Kč. Hrájí si na luxusní servis a chování jak za komančů, když jsi sháněl instalatera.
Já mám teda úplně opačnou zkušenost. Pohoda a celkem ochota. I když otázku dálky jsem taky řešil jinde a levněji. Udělali mi to v Hodoníně za 2100.Jinak ale fakt pohoda.Jen mi trochu vadí že nemůžu při opravě být u auta,prý příkaz majitele.
Nubira 1.6 SE Combi 1998
Nexia 1.5 DOHC 16V 1997
Vít Bébar
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 24, 2005 21:52

Příspěvek od Vít Bébar »

Nemesis píše:
Vít Bébar píše:
Nemesis píše:Jak jsem přišel o to lano, tak jsem se na ně vykašlal a jezdím do Autoservisu Franěk, což je taková malá garážová dílna v Maloměřicích. Tam se dělá slušná práce za slušnej peníz. Sice je to trochu sklerotik a občas zapomene, že jsme se třeba domluvili na úterý a myslí si, že až na čtvrtek :) , ale jinak si nemůžu stěžovat. 8)
Nemohl bys uvést adresu nebo kontakt na tu autodílnu? Díky! VB
Je to ulice Rázusova 71 na rohu blízko Proškova náměstí, telefon je 545 235 606.
Díky moc, už tam jedu na výměnu rozvodů...
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“