Autorizovaný servis na Moravě, poraďte

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Paca

Autorizovaný servis na Moravě, poraďte

Příspěvek od Paca »

Po dvou jednaních s autorizovaným dealerem v Olomouci (Moto Morava), kdy jsem před půl rokem kupoval Lacetti a teď řešil ťuknutý zadní blatník, mu už bohužel nevěřím ani to, že obloha je nad hlavou. Jsem rozhodnut, že veškerá další jednání povedu jinde. Proto bych vás prosil o vaše zkušenosti s autorizovanými servisy na Moravě (auto je stále v záruce). Když už na to padne den dovolené a ujedu hafo kilometrů, tak bych nerad vybíral naslepo. Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Zkus Jihlavu, ale musíš si hlídat peníze. Čili mě spravovali stahování oken tím způsobem že mě udělali totéž co jsme udělal já namazaly tu gumu v čem to chodí a stejně ot nepomohlo a za materiál si namarkovali 350 kč. Svi...
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Mr.Problem píše:Zkus Jihlavu, ...
Nebo Znojmo - zkušenosti nemám, ale když jsem minulý týden u prodejce ve VM reklamoval rádio, posílali mě do Jihlavy nebo Znojma :shock:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Jako co mám za zkušenosti tak v VM jsou pěkný shiti. Tam ti neopravý nic. Ani to nezkoušej
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Mr.Problem píše:Jako co mám za zkušenosti tak v VM jsou pěkný shiti. Tam ti neopravý nic. Ani to nezkoušej
No, říkali, že snad od nového roku budou dělat i ve VM garančky. Ale neříkali, který rok přesně myslí :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

takže Jihlava to jistíJá myslím že nikdy. Mě říkali že tento rok a přitom se chílí ke konci... 8) Takže jihlava to jistí
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Ferda Znojmo
Příspěvky: 19
Registrován: čtv říj 13, 2005 22:28

servis Nubira na Jižní Moravě

Příspěvek od Ferda Znojmo »

ve Znojmě funguje autorizovaný servis Opel - Chevrolet. Auto Dobrovolný, tel: servis a prodej nd: 515 200 402, fax: 515 200 409, mail: servis.zn@autodobrovolny.cz, sklad.zn@autodobrovolny.cz.

provozní doba PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod. Do konce října mají akci: kontrola světel a houkačky, stěr+ostřik, stavu a úniku náplní, aku, stavu brzd a kapaliny, výfuk, prachovek, pneu a zavěšení kol, celkem za 99 Kč.
Daewoo Nubira 2.0 CDX, rv.1998, LPG
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

V BS Auto Brno je jednání slušné, technici ochotní. Oprava Kalose nabouraného asi ve 30 km/h trvala tři týdny a stála 110 000 Kč. Nevím, jestli je to hodně nebo málo, ale zvenčí na něm není nic poznat ani při podrobném zkoumání, všechno lícuje jak má. Akorát občas to v zatáčkách trochu vrže odněkud zepředu. Tohle všechno je ale jenom konstatování, nevím, jestli je to dobře nebo špatně, nemám srovnání s jinými servisy...jinak adresa je www.bsauto.cz
Franta
Příspěvky: 255
Registrován: pát dub 02, 2004 10:41
Bydliště: Praha Západ Štěchovice-NUBIRA I + LACETTI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Ve Velkém Meziříčí mají akorát prodejnu a Velké kulové co se týče servisu. Osobně jsem potřeboval nějakou prkotinu a přesně jak píšete servis v Jihlavě, nebo Znojmo.
Franta
NUBIRA-I 1.6 16V WAGON 98 + LACETTI 2.0 D 08 - LPG Katalogy dílů STAHUJTE ZDE [url=http://www.nubira.wz.cz]Návody + Foto[/url]
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

a co treba Brno?

BS Auto Brno
Autobalvin Brno
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Peca píše:a co treba Brno?

BS Auto Brno
Autobalvin Brno
Auto Balvin NEBRAT!!!! Jsou jednak neschopní (tatovi na Nexii nedokázali vyměnit palec rozdělovače, takže pak zůstal viset a musel se měnit rozdělovač celej) a jednak jsou to zloději. Mně ukradli tažné lano z kufru. A hádejte se potom s nima... :?
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

hmm to sem nevedel, ja s nima problem nemel.
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Jak jsem přišel o to lano, tak jsem se na ně vykašlal a jezdím do Autoservisu Franěk, což je taková malá garážová dílna v Maloměřicích. Tam se dělá slušná práce za slušnej peníz. Sice je to trochu sklerotik a občas zapomene, že jsme se třeba domluvili na úterý a myslí si, že až na čtvrtek :) , ale jinak si nemůžu stěžovat. 8)
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
motokolo

Re: Autorizovaný servis na Moravě, poraďte

Příspěvek od motokolo »

Paca píše:Po dvou jednaních s autorizovaným dealerem v Olomouci (Moto Morava), kdy jsem před půl rokem kupoval Lacetti a teď řešil ťuknutý zadní blatník, mu už bohužel nevěřím ani to, že obloha je nad hlavou. Jsem rozhodnut, že veškerá další jednání povedu jinde. Proto bych vás prosil o vaše zkušenosti s autorizovanými servisy na Moravě (auto je stále v záruce). Když už na to padne den dovolené a ujedu hafo kilometrů, tak bych nerad vybíral naslepo. Díky.
Varujte se Břeclavi (OPEL-CHEVROLET) člověk má pocit že obtěžuje když chce něco opravit, za namontování DO k centrálu chtěli 5000 v Brně namontováno za 1980 Kč. Hrájí si na luxusní servis a chování jak za komančů, když jsi sháněl instalatera.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Slyšel jsem, že BS Auto Brno je docela v pohodě, chovají se slušně a práci taky dělají dobrou. Ovšem nemohu potvrdit z vlastní zkušenosti, protože do autorizovaného servisu nejezdím...bodejť s Racerem :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“