cukání

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Plne souhlasim s tim, co napsal JRD McLAREN, vzhledem k tomu, jak jsou ted ovladany motory je podle meho nazoru v pripade takovehlo cukani hodne vhodne mit informace z ECU, pak je aspon sance, ze clovek bude tusit, ktera cast motoru zlobi.

Je ale pravda, ze kdyz mi treba v aute zacne neco vrzat, snazim se sam prijit na to, co to je. Protoze chapu ze v servisu to nejak rychle zkusi a pak podle zkusenosti nejspis opravi to, co dany problem dela nejcasteji. To se da pochopit, prece jen naklady na pracovni cas servisaka jsou dost vysoke a kdyby pak mel zakaznik platit oravdove nakdlady na "poctive" hledani toho problemu, tak by se asi cukal. Takze se to pokusim najit sam. Ale neverim si natolik, abych se pak do opravy pustil sam (navic mam auto v zaruce), takze kdyz si myslim, ze sem na to prisel, tak se poradim s lidmi ze servisu, jestli je mozne, ze je to ono, a kdyz reknou, ze to mozne je, tak si to v servisu necham opravit.
Reklama
 

Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

Dano píše:
]Rebro[ píše:Dano, o tom, aky si ty borec v opravovani auta sa to tu uz riesilo. Mal si moznost nam ukazat tvoje auto na zraze v Piestanoch. Toho si vsak nevyuzil, tak si prosim nechaj ti silacke reci. Dik. :arrow:
Strc sa do riti ty kreten pozeral som si nahodne tvoje prispevky a malo ktore maju viac ako 5 slov a zaroven nejaky duchaplny obsah. Ked sa nevyznas v autach tak chod na nejake forum kde sa hovori o spodnom pradle alebo o niecom inom v com sa vyznas. Ja sem viac uz nepridem lebo to nema fakt ziaden vyznam.
tak na toto mi neda neodpisat....Dano ako mozes niekoho nazyvat kretenom ked ho ani osobne nepoznas :evil: velmi rad by som videl tu tvoju nexiu lebo podla tvojich genialnych opravarenskych skusenosti musi byt v uplne super stave.....a ci sem prides alebo nie mi je uplne jedno a ak nahodu uz nie aspon bude klud
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“