cukání

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Návštěvník

cukání

Příspěvek od Návštěvník »

Nemáte někdo zkušenosti s cukáním při rychlé akceleraci,která přestane při 4000 ot.,vyměnil jsem svíčky i kabely a je to furt stejné. Mám Nexii 1,5 DOHC 16V.Dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

neni to omezovač ale při takhle nízkej otáčkách...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Franto, to asi fakt ne :-)

Kolik máš najeto?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

já, za pár km 200.000 :roll:
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

treba skontrolovt aj veko rozdelovaca. Moze byt tak vyiskrene, ze to uz neni ono. Tak isto aj palec. Pri tych km je vsetko mozne. Este by som dal nastavit predzapal a spekuloval by som ci neni problem aj v dodavke paliva
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

já kdybych měl tenhle problém tak jedu hned do servisu, ale ne autorizovaného.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

ked mu mas hned radit servis kvoli kazdej malickosti, tak toto forum mozu rovno zavret a nechat tu len zoznam opravovni. Dotycny potreboval radu ako to urobit nie kam s tym ma ist
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Dano píše:ked mu mas hned radit servis kvoli kazdej malickosti, tak toto forum mozu rovno zavret a nechat tu len zoznam opravovni. Dotycny potreboval radu ako to urobit nie kam s tym ma ist
Jsouy věci, které doma neopravíš a jsou věci, se kterýma si ani servis neví rady. Cukání je nejhorší, aspoň co můžu posoudit, protože to může dělat kdeco všechno a hrozně špatně se to hledá. Raději bych to taky nechal servisu, ale bacha, aby s tím neudělali nic a stejně si nenaúčtovali práci, jako kdyby to opravili.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Podle mne tohle neni maličkost.
Nevim důvod proč fórum zavírat.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Mohlo by to být i v palivu, nedostatečný přísun, nebo špatnej benzín ... ale to jsou jen dohady.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Servis je dobry pre toho, kto si to nevie urobit sam, ale aj tak im musi ukazat toto mi vymente. Spoliehat sa na servis, ze najdu takyto problem, vo vacsine pripadov znamena len vytiahnute peniaze z vrecka a problem nevyrieseny.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Dano píše:Servis je dobry pre toho, kto si to nevie urobit sam, ale aj tak im musi ukazat toto mi vymente. Spoliehat sa na servis, ze najdu takyto problem, vo vacsine pripadov znamena len vytiahnute peniaze z vrecka a problem nevyrieseny.
Ale servis muze auto pripojit na diagnostiku (tuhle vybavu zatim doma nemam) a muze zjistit jake udaje ma pri problemech ridici jednotka k disposici. Navic moje prace taky neni zadarmo a vzhledem k tomu, ze servis ma nekdy lepsi informace nez ja, tak muze oprava v servisu vyjit levneji, nez kdybych to delal sam.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Hovoris ako keby sa tu spomenulo malo pripadov ked servis vytiahol peniaze a poruchu nedstranil. Na specificke poruchy si aj tak musi kazdy prist sam. Rozne cukania, klepania, vrzgania. Velakrat si to vyzaduje dlhodobe pozorovanie.
Johny
Příspěvky: 36
Registrován: pon led 31, 2005 16:03
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Johny »

Neviem ako vyzerá na nexiách palivové čerpadlo, ale na favorite mi to robilo keď som mal špinavé mikrofiltre priamo na čerpadle v nádrži. Stacilo ich prepláchnuť a všetko bolo v poriadku.
Aveo 1,4, Biela farba
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Franto, to nebylo a Tebe, kolik máš kilometrů, ale na toho anonyma, kterej položil dotaz :lol:

Protože mě napadlo, že by to mohlo být vysypaným katalyzátorem.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“