Sériový alarm (Anti-theft)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mirek píše:To Mipo: Ty to asi obrečíš, ne? Mám dojem, že sis do Kalose pořizoval extra alarm a teď to vypadá, že už tam jeden je. :)
Ja to prežijem, ale predajca to určite neprežije!!! Teba by to nenasralo???
Naozaj nedokážem pochopiť ako môže niekto predávať niečo o čom nevie všetko a ešte navyše tomu robiť servis!
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od mipo »

Mirek píše:Několikrát se mi stalo, že když jsem zavíral kufr u zamčeného auta a víc jsem s tím bouchl, rozblikaly se všechny blinkry. Nevěděl jsem, co to znamená. Takže alarm. No super!!
To sa mi stáva celkom často, ale až po montáži ďaľšieho alarmu:-(
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:Ja to prežijem, ale predajca to určite neprežije!!! Teba by to nenasralo???
Naozaj nedokážem pochopiť ako môže niekto predávať niečo o čom nevie všetko a ešte navyše tomu robiť servis!
Copak, chystáš se na prodejce s baseballovou pálkou? :lol: Na tvém místě bych byl taky naštvanej. Nechápu to - vždyť i z pohledu prodejce by bylo výhodné uvádět v popisu výbavy alarm.
Jsem zvědavý, kolik bude stát Dvaina siréna a montáž. Potom by bylo zajímavé dojít do autorizovaného servisu, dělat pitomce a zjistit cenu "kompletního" alarmu.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mirek píše:Copak, chystáš se na prodejce s baseballovou pálkou? :lol: Na tvém místě bych byl taky naštvanej. Nechápu to - vždyť i z pohledu prodejce by bylo výhodné uvádět v popisu výbavy alarm.
Jsem zvědavý, kolik bude stát Dvaina siréna a montáž. Potom by bylo zajímavé dojít do autorizovaného servisu, dělat pitomce a zjistit cenu "kompletního" alarmu.
Mňa by to až tak nenasralo, ale ohľadom alarmu boli problémy od začiatku...
Najskôr povedali, že nie je problém a akýmkoľvek alarmom. Tak som chcel Metu, to mi povedali cenu 8000 aj s montážou, súhlasil som. No na druhý deň, keď už malo dôjsť k montáži zrazu už alarm stál 12000 bez montáže, lebo že nemajú nejakú prechodku imobilizéru a tu by museli objednávať. Tak som povedal, že nie. Ponúkli mi Jablotron s cenou okolo 8000 s montážou, akurát že si ho mám zohnáť sám, že "oni tu na to nie su". Tak som sa naštval a objednal si Magicar 8000B (dvojcestný alarm s pagerom). Ešte pred objednávkou som sa pýtal či ho budú schopný namontovať. Samorejme povedali, že áno. Keď už som prišiel s alarmom v ruke do predajne, že nech mi ho namontujú, tak bol zrazu technik chorý a kdesi čosi. Tak som si musel vybaviuť montáž v predajni Chevrolet v Martine.
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dvain »

Mirek píše:Jsem zvědavý, kolik bude stát Dvaina siréna a montáž. Potom by bylo zajímavé dojít do autorizovaného servisu, dělat pitomce a zjistit cenu "kompletního" alarmu.
Siréna stojí 95 Kč a je opravdu hlasitá. Pak už jsou potřeba jen 2 šrouby a pro jistotu 2 podložky. Díry se závitem jsou už připravené v Kalosu, pro montáž originální sirény. Tzn. max. 100Kč + nějaká ta hodina práce na měření a vrtání děr. Kolik tě Mipo stál alarm?
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Dvain píše:Siréna stojí 95 Kč a je opravdu hlasitá. Pak už jsou potřeba jen 2 šrouby a pro jistotu 2 podložky. Díry se závitem jsou už připravené v Kalosu, pro montáž originální sirény. Tzn. max. 100Kč + nějaká ta hodina práce na měření a vrtání děr. Kolik tě Mipo stál alarm?
Teraz mi museli skoro volať sanitku. Ja som za alarm aj s montážou vyvalil 9000 (7000 alarm + 2000 montáž) a to som ešte cenu montáže zjednal o 2000. A to sa na mňa dívali ako na vola, že čo by som ešte nechcel! Mňa asi jebne...
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Dvain píše:Siréna stojí 95 Kč a je opravdu hlasitá...... Kolik tě Mipo stál alarm?
Ty ho chceš ještě víc nasrat? :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

tak to je teda dost sila, co sis prozil, neuveritelny pribeh :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:tak to je teda dost sila, co sis prozil, neuveritelny pribeh :shock:
By som o tej "predajni" mohol napísať knihu, toľko volov a neochoti pod jednou strechov som ešte nezažil. Už asi iba na dopravnom inšpektoráte:-)
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dvain »

mipo píše:Ponúkli mi Jablotron s cenou okolo 8000 s montážou, akurát že si ho mám zohnáť sám, že "oni tu na to nie su". Tak som sa naštval a objednal si Magicar 8000B (dvojcestný alarm s pagerom).
Ale zabudovaný alarm se nedá srovnávat s dvojcestným alarmem s pagerem!!! Tak nebuď smutný...
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Dvain píše:Ale zabudovaný alarm se nedá srovnávat s dvojcestným alarmem s pagerem!!! Tak nebuď smutný...
Viem, to je aspoň malá útecha. Ale ja som primárne nehľadal dvojcetný, som hľadal predovšetkým "alarm do kľúča", teda aby som mohol opoužívať originálny kľúč s diaľkový aj na alarm. Takéto riešenie splňoval jedine alarm Meta za 12000 + montáž. Tak som potom už radšej zobral dvojcestný alarm.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D Venku tma vítr se zklidnil 13 st.
Mipo napiš něco o tom alarmu teď je v Phobosu v akci dvojcestný.ten základní stál 5390 sk nyní za 2990 sk.
Na jakou vzdálenost komunikuje?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

proč zrovna já nemám DO :cry:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Topol píše:Pěkný dobrý večer :D Venku tma vítr se zklidnil 13 st.
Mipo napiš něco o tom alarmu teď je v Phobosu v akci dvojcestný.ten základní stál 5390 sk nyní za 2990 sk.
Na jakou vzdálenost komunikuje?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Tak som to spísal, kukni Skúsenosti s autoalarmom Magicar 8000B.
Naposledy upravil(a) mipo dne sob říj 15, 2005 08:23, celkem upraveno 1 x.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D
Dík už jsem to viděl! Já jim i psal do Prahy.Nabídli mi Sentinel 1100 i s montáži za 6 450. kč. No uvidíme.Já jinak parkuji v garáži jakorát když někam jedu.Někdy stačí chvilka a je zle :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „KALOS“