Barva Kalose

Moderátor: Blue Lanos

Jakou máte, resp. chtěli byste mít, barvu Kalose?

Super červená (73L)
6
21%
Bílá mléčné dráhy (11U)
0
Žádná hlasování
Holubí stříbrná (95U)
2
7%
Moderní zelená (34U)
0
Žádná hlasování
Sportovní modrá (33U)
5
17%
Pastelově modrá (32U)
5
17%
Perlově černá (87U)
2
7%
Aktivní červená (77U)
6
21%
Jiná (anketní systém neumožňujě více odpovědí)
3
10%
 
Celkem hlasů: 29

Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pietro »

Tak to jste se AZNP M.B. pomstili dostatečně
Pietro
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

To: Monika

Příspěvek od Tompetr »

... a nechceš se zaregistrovat? Se mi zdá, že zkušenosti s Kaloskem už máš, soudím podle tvých účastí v jiných diskuzích :roll: a myslím, že ženskou tady fakt ještě nemáme :D

Jinak k té barvě: osobně se mi líbí černá, ale pořídil jsem si stříbrnou :lol:

asi jsem tuctově nudný, ale nechtělo se mi čekat 1/2 roku na jinou barvu a v salóně měli jenom tu světle modrou a ta mi moc nejede...
Návštěvník

Monice

Příspěvek od Návštěvník »

Taky se přimlouvám, na ženskou, která většinou auto pod kapotou moc nestuduje, myslím zajímavé podněty. Zaregistruj se....
Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pietro »

No vidíš a já se zapomněl přihlásit
Pietro
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

mne osobne sa paci :
sedan cervena
hb zlta alebo este zelena
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Monika

to: Tompetr a Pietro

Příspěvek od Monika »

no, abyste se nepletli, moje znalost autíček je taky převážně "slepičí" - pod kapotu taky většinou nelezu. :?
Asi tak, co se týče provozních věcí, to jo, ale co a jak se v té plechovce hýbe a proč - tak to nechávám raději jiným.
Až bude chvilka, tak se zaregistruju, teď nějak nestíhám.
Monika

Příspěvek od Monika »

jo ale komplexy mě přešly, když mi asi před třemi lety, člověk kterého jsem měla za slušného znalce vozidel, málem nalil olej do posilovače řízení :shock: , podotýkám, že to byl peugeot a on měl do té doby vždy jen české vozy....
Jan

Barva Kalose

Příspěvek od Jan »

Přeji všem hezké letní dny,
Mám Kalose sedan DOHC (16V) od 01/2004 a najeto cca 17 tis. Km. Barva super červená 73L. Výběr barvy byl podmíněn i tím co zrovna měli a také tím, že je to bezpříplatková barva. Po víc jak ročním užívání jsem max. spokojen - bez závad. Barva 73L je, podle mne, u tohoto vozu nejlepší. Vůz tak vypadá sportovně. Budu teď přelepovat B sloupky plast. folii černé barvy. Nemáte někdo zkušenosti s jinou barvou předního dílu masky chladiče (červený s černou mřížkou na zadní straně dílu)? Uvažuji o jeho přelakování na černo nebo na chrom. :D
Derrek

Příspěvek od Derrek »

Mipo,kdybys mel nahodou po ruce fotku toho tvyho activne rudyho Kalose a dal ji sem,tak udelas radost minimalne me :lol:
Nemuzu se rozhodnout pro barvu a ta active red U77 u me vede,ale jeste jsem ji na Kalosovi nevidel.
Diky
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Mám taky Kalose sedan 1,4 16V zřejmě v Super červené 73L, protože to byla (kromě bílé) jediná barva bez příplatku, jak tady psal anonymní Jan. Původně jsem šel auto objednávat s tím, že chci pastelově modrou 32U. Měli tam v té modré předváděcí vůz a moc se mi líbila.
Nakonec jsem se nechal překecat na lepší výbavu a barvu bez příplatku (Super červenou) - auto bylo prý jediné k dispozici v centrálním skladu a dali mi slevu 11 litrů. Jsem spokojený, ta červená je taky pěkná.
Dokud jsem neměl černé boční lišty (nebyly v ceně), tak to nebylo ono.
Stejně mi ale přijde 8 litrů příplatek za barvu docela dost.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Mirek píše:Mám taky Kalose sedan 1,4 16V zřejmě v Super červené 73L, protože to byla (kromě bílé) jediná barva bez příplatku, jak tady psal anonymní Jan. Původně jsem šel auto objednávat s tím, že chci pastelově modrou 32U. Měli tam v té modré předváděcí vůz a moc se mi líbila.
Nakonec jsem se nechal překecat na lepší výbavu a barvu bez příplatku (Super červenou) - auto bylo prý jediné k dispozici v centrálním skladu a dali mi slevu 11 litrů. Jsem spokojený, ta červená je taky pěkná.
Dokud jsem neměl černé boční lišty (nebyly v ceně), tak to nebylo ono.
Stejně mi ale přijde 8 litrů příplatek za barvu docela dost.
příplatek je hustý, ale lepší než barva, která se ti nelíbí :lol: Měl jsem na pár dní náhradního Kalose v super červené, včetně lišt a musím říct, že jsem si říkal, že vypadá tak nějak více nabroušeněji (moje žena říkala sexy) a i v mém okolí mi lidé říkali ať si ho nechám natrvalo, :D že je lepší než ta moje stříbrná, ale pak jsem si zvykl a kouzlo bylo pryč. :cry: Takže je to hlavně v tom, že máš nové auto a pak je v podstatě jedno jakou má barvu :idea:

PS: u sedana už se mi červená moc nelíbí....
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Barva Kalose

Příspěvek od Dvain »

Dík za hlasování a za příspěvky. To je nás tu jen 15? Koncem měsíce bych měl mít modrého 3D Kalose. Jestli tmavá, nebo světlá modrá, to se uvidí...
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva Kalose

Příspěvek od mipo »

Dvain píše:Dík za hlasování a za příspěvky. To je nás tu jen 15? Koncem měsíce bych měl mít modrého 3D Kalose. Jestli tmavá, nebo světlá modrá, to se uvidí...
Neviem, či nás je tu iba/až 15. Každopádne, vitaj na palube a veľa štastných kilometrov!-)
BTW: S akým motorom?
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Barva Kalose

Příspěvek od Dvain »

mipo píše:Neviem, či nás je tu iba/až 15. Každopádne, vitaj na palube a veľa štastných kilometrov!-)
BTW: S akým motorom?
1,4 16V bez klimatizace...
carlos

Příspěvek od carlos »

Neviem preco strieborna je niekde na konci.Ja mam striebornu met.a vobec si neviem predstavit ze by som mal cervenu alebo modru ,mi to pripada ako cukrikove farby na to auto,nakoniec cervena taha oci znervoznuje, modra je studena chladi a cierna hlboka lahko moze niekto do vas tuknut.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“