Výfuk

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Poslední díl výfuku

Příspěvek od Mareman »

Zajímalo by mě jestli někdo neměl problémy s protíkáním vody přírubou mezi posledním dílem a tlumičem výfuku. Původní těsnění bylo vysypané a po výměně posledního dílu výfuku jsem samozřejmě vyměnil i to. Po nastartování motoru začala přírubou prokapávat voda a po zacpání výfuku rukou tama přímo syčela :evil: Příruby se mi nejevily jako křivý :roll: Až teprve když jsem na obě strany příruby napatlal tepelně odolný tmel a stáhl, tak už to nezlobí. Těsnění, který se vyrábí mezi ty díly mi připadne dost netvárný a špatně tak vyplní možný nerovnosti na přírubách. Máte někdo podobnou zkušenost? :?:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ano běžně.Ty plochy bývaj orezlé a tak to těsnění neudrží.S tím tmelem jediná rozumná záchrana.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

palikx píše:Ano běžně.Ty plochy bývaj orezlé a tak to těsnění neudrží.S tím tmelem jediná rozumná záchrana.
Jen bude sranda jestli ten poslední díl budu potřebovat někdy oddělat. Tuba tohodle kytu stojí údajně asi 8 stovek a po vytvrdnutí se dá odřezat leda flexkou :twisted: Esi sem to s tím těsněním nepřehnal :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
palikx píše:Ano běžně.Ty plochy bývaj orezlé a tak to těsnění neudrží.S tím tmelem jediná rozumná záchrana.
Jen bude sranda jestli ten poslední díl budu potřebovat někdy oddělat. Tuba tohodle kytu stojí údajně asi 8 stovek a po vytvrdnutí se dá odřezat leda flexkou :twisted: Esi sem to s tím těsněním nepřehnal :mrgreen:
muzes bejt rad, zes to nenacpal do ty roury, jak te znam :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Mareman píše:
palikx píše:Ano běžně.Ty plochy bývaj orezlé a tak to těsnění neudrží.S tím tmelem jediná rozumná záchrana.
Jen bude sranda jestli ten poslední díl budu potřebovat někdy oddělat. Tuba tohodle kytu stojí údajně asi 8 stovek a po vytvrdnutí se dá odřezat leda flexkou :twisted: Esi sem to s tím těsněním nepřehnal :mrgreen:
muzes bejt rad, zes to nenacpal do ty roury, jak te znam :lol:
No.........nacpal :oops: Ale pak to nevalilo :roll: .......... :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mareman píše: Jen bude sranda jestli ten poslední díl budu potřebovat někdy oddělat. Tuba tohodle kytu stojí údajně asi 8 stovek a po vytvrdnutí se dá odřezat leda flexkou :twisted: Esi sem to s tím těsněním nepřehnal :mrgreen:
Drží to jak kráva, mohu potvrdit...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Jsem nakonec musel kytnout spodek těch přírub i z venku......když jsem přidal plyn a případně zacpal výfuk, tak se mezi přírubama objevila kapka :evil: Teď už to mám ale tak zakytovaný, že lituju toho kdo to bude pak oddělávat.........jestli to teda nebudu já :roll: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ješte me napadla možnost někdy jsem vzal pilnik(brrr to bylo hrozné)a trochu ty plochy srovnal.pak už to šlo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

palikx píše:Ješte me napadla možnost někdy jsem vzal pilnik(brrr to bylo hrozné)a trochu ty plochy srovnal.pak už to šlo.
No já se to taky snažil srovnávat......ciž je práce pro vraha :? Ale problém byl hlavně v tom, že tou půvocní přírubou to už muselo protíkat s původním výfukem dlouho, takže tam byla vymletá díra :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

JoJO to je asi fakt.takže zatim to neřeš a až to bude třeba měnit tak velké kladivo. :lol:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

palikx píše:JoJO to je asi fakt.takže zatim to neřeš a až to bude třeba měnit tak velké kladivo. :lol:
Představ si, že i když to má zakytovaný tak, že už to nikdo neoddělá, tak když zacpu výfuk a přidám plyn, tak se tam stejně objeví kapka :x Já tam ten poslední díl asi brzy navařím :twisted:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak to ja špatný.ale možna to nech byt a zrezne to a bude klid :D .
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Kolik stojí ten poslední díl výfuku? A má cenu kupovat značkový nebo prostě koupit "nějaký" výfuk.
Petr
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

šemík píše:Kolik stojí ten poslední díl výfuku? A má cenu kupovat značkový nebo prostě koupit "nějaký" výfuk.
Petr
Podle referencí vypadá dobře Bossal........ten jen taky koupil. Stál mě 1780 korun včetně daně ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo ono je to asi jedno ten origo je kolikrát taky dělanej v polsku a vydrží taky 1.5 - 2 roky stejně jako jinej možná ještě míň :?
Odpovědět

Zpět na „LANOS“