Výfuk

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

yarek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 10, 2005 15:28
Kontaktovat uživatele:

Výfuk

Příspěvek od yarek »

Měl jsem sežranej "vlnovec" u prvního dílu výfuku. Kutil domácí mi ho vyříznul, a doplnil kusem roury, že prej je vejfuk uloženej jako plovoucí, takže to bude dobrý. No, není. V určitých nízkých ot. rezonuje celej Lanosek. Co Lanosáci na to? Yarek
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

tak to si kutil domaci zle myslel. ono je to tam na to aby to pohlcovalo vibracie iduce od motora a neprenasalo ich na karoseriu.

doporucujem ist do servisu a tam to spravia. alebo to nejako spravit SAMO-DOMA :?: ale samozrejme orig nahradny diel.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ježiš, to je debil... Kup nový vlnovec...!!!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Jasně místo roury, ať ti tam navaří novej vlnovec. Mě to takhle kamoš taky opravil.
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Přesně tak nový vlnovec se dá sehnat už za 1000 Kč možná levnějc a pak jen zavařit co to bylo za vařiče když ti tohle řekl :o
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

To byl vařič domácí :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Alebo prezidentska dvojplatnicka :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Taky jsem prasklý delší vlnovec vyřešil nejprve navařením padesátky trubky místo něj. Ale ten komfort jízdy potom se mi vůbec nelíbil 8) S novým navařením vlnovcem je to už o něčem jiným. Jen mě překvapilo, že třeba na autodilykrc.cz mají celý první díl .....a ani ne mkoc drahý, a když jsem se jich ptal, tak ho mají jenom s jedním vlnovcem. Doufám, že to odrbali na tom kratším a nechali tam ten delší........jinak s tím kupující dopadnou jak my s "trubkama" :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

inak toto iste sa stalo aj mne....uz je ale na ceste novy vlnovec.....teraz mam odjazdy z krozovatky ako MIG 29...samy hukot :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

richiprofi píše:inak toto iste sa stalo aj mne....uz je ale na ceste novy vlnovec.....teraz mam odjazdy z krozovatky ako MIG 29...samy hukot :lol: :lol: :lol:
No zase na druhou stranu........trubka je furt lepší jak děravej vlnovec. Je mi příjemnější když to auto občas zarezunuje, než když se po mě každej na ulici čumí co to jede za prdítko :lol: Ale dáse v pohodě jezdit i s prasklým vlnovcem............jen nesmíš šlapat na plyn :twisted:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

A co teprv ta spotřeba :shock: :roll:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Dnes jsem "renovoval" kompletně výfuk. Přední díl: výměna delšího vlnovce (ten jsem ale měnil asipřed třemi týdny) Kat: odrbat ocelovým kotoučem a stříknou pozinkem na výfuky. Střední tlumič: bohužel byly matky na šroubech z katu tak zarezlé, že by se musely urvat. Navíc závity na katu mají jiný stoupání než metrický - bacha na to, nedá se to nahradit klasickýma matkama :!: Takže tlumič i příruba odrbat a opět pozink. A poslední díl: To byla samozřejě lahůdka. Ten byl díravej jak řešeto, ten snad kdyby tam nebyl, tak to bylo jedno :twisted: Ten nahradil nový od výrobce pozinkovaný Bosal. Bohužel až po namontování a zacpání výfuku rukou jsme zjistili, že v lemu profukuje, takže ho budu muset reklamovat :roll: Každopádně i tak má autí tišší a kultivovanější chod motoru, zmizly vibrace kolem 3000 otáček a zdá se mi, že to i líp táhne. Jestli klesne spotřeba......to se uvidí. 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

no zajtra by som mal mat ten vlnovec spraveny aj ja...lebo je to hrozny zvuk, ako vytuneny trabant :lol: inak co sa tyka toho trasenia....s kamosom sa vozim na calibre 4x4 2,0t cca 320koni....akoze to inak rezonuje...MoTec robi svoje....kamion je oproti tomu kludny :D :D :D
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

richiprofi píše:no zajtra by som mal mat ten vlnovec spraveny aj ja...lebo je to hrozny zvuk, ako vytuneny trabant :lol: inak co sa tyka toho trasenia....s kamosom sa vozim na calibre 4x4 2,0t cca 320koni....akoze to inak rezonuje...MoTec robi svoje....kamion je oproti tomu kludny :D :D :D
To věřím, že je to krásné povození. Časem přibude 2.0 l i do mé nexie.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

hehe, a co myslis, na co cakam ja :lol: :P :lol: :?:
Odpovědět

Zpět na „LANOS“