***Lanos-NAVZDY!! (Forever)***

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Blue Lanos píše:no vidis ;) a malem si na lanosa nadaval :? Nech fici aspon 100tis km
Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No vypada to nadějně ale ještě bych nejasal.Uvidíš dal.Posledně ti to taky vydrželo dlouho(po výměně krok.motorku)Ale myslim že to asi bylo ono jak jsem řikal petrm měl něco podobneho.Jinak taky přeju at jede v poho.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Jestli by nebylo lepší nechat Lanose stát v garáži a jen se na něj dívat. To bude jistota, že bude v pořádku. V pondělí jedu do servisu a pokud to vydrží cestu tam, tak by to mohlo být ono. Nevím, jestli nechat jenom vyresetovat řj nebo celé prohlédnout. Tak mi držte palce. Díky.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

vyresetovat si to mozes aj sam vyssie je navod ;) :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Zde je preklad zminovaneho clanku........Lanos navzdy !!!!
http://www.lanosclub.com/view.php?cislo ... 2005050801
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

očen charašo tavarišči :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Tak jsem byl dnes v servisu VK Hradec Králové. Můžu každému vřele doporučit. Perfektní přístup i jednání. Jinak, pokud se týká těch otáček (viz výše), vše je OK, bylo to asi opravdu těmi kabely a solí ze silnic. Prostě, elektronika dokáže neskutečné věci. Lanosu se omlouvám, jezdí perfektně. Mám druhé Daewoo a jsem rád, že nemusím měnit názor.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no že by?to ti přeji at to fakt už jezdí OK.asi sme moc nepomohli ale hlavně ze je to snad vyřešene (po 3 letech) -i
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Mám takovej dojem že tohle sem ti už radil:? mě dělala taky sračka sůl bordel v elektrice přesně v téhle zásuvce mě se zase rozsvicela chyba a auto nemělo výkon a žralo 14 l a diagnostika hlásila chybu chudá směs taky mi trvalo 3 neděle než sem to našel a to sem jezdil celou tu dobu s napíchnutou diagnostikou do auta :? a dokonce vyměnil i řídící jednotku . Pod tou zásuvkou je totiž díra v podběhu a ta vede volně ke kolu a nic nebrání sračkám aby šli do té zásuvky tak sem si tam dal gumovej špuntík ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ale ja slysel, ze mas taky problemy s otackama? nebo uz ne? Mne to totiz nekdy dela taky, ze mi otacky zustanou na 1200-1500, nebo se na tuhle hodnotu samo prida, pridam plyn, jako proslapnu pedal a zase je to v cajku :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo to mi dělá ale je to po tom co sem přestal s autem jezdit každý den a ujedu jen pár kilometrů za týden a dělá to přesně to co popisuješ normálně auto natartuju a rozjedu se otáčky OK ujedu třeba 8 kilometrů zastavým už po několikáté na křižovatce a drží to kolem 1200 přidám plyn jakobych ho chtěl prošlápnout (vyhodit sytič pro Favoriťáky ) a ještě si to přidá na 1500 a nechce se mu spadnout na volnoběh , řeším to tím že vypnu motor a znovu po odbimbání gongu nastartuju a už to neudělá a volnoběh je Ok ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

petrm píše:Jo to mi dělá ale je to po tom co sem přestal s autem jezdit každý den a ujedu jen pár kilometrů za týden a dělá to přesně to co popisuješ normálně auto natartuju a rozjedu se otáčky OK ujedu třeba 8 kilometrů zastavým už po několikáté na křižovatce a drží to kolem 1200 přidám plyn jakobych ho chtěl prošlápnout (vyhodit sytič pro Favoriťáky ) a ještě si to přidá na 1500 a nechce se mu spadnout na volnoběh , řeším to tím že vypnu motor a znovu po odbimbání gongu nastartuju a už to neudělá a volnoběh je Ok ;)
mne staci proslapnout plyn, jako to malinko proturovat a zase se to vrati na svych 800, dela mi to nepravidelne, nevim proc, najednou z niceho nic to zacalo :roll:
jo a jeste neco, nekdy, kdyz prijizdim ke garazi a vlitnu pred ni uz s vyslaplou spojkou a drzej se otacky vys, tak vykvaltuju a jak pustim spojku, taky se to vrati, ale neni to pravidlo :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“