Lanos nestartuje....ale toto je vazne zahada :)

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

noreply
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 18, 2010 20:02

Re: Lanos nestartuje....ale toto je vazne zahada :)

Příspěvek od noreply »

Ahojte, tak pisem ako som to startovanie vyriesil. Nakoniec bol problem v imobilizeri, ten sa vymenil za novy, ale za dva mesiace sa to zas opakovalo. To preto, ze imobilizeri su uz od vyroby citlive na teplo a vtedy nestartuju. Jedna sa o imobilizer na dvojkovy lanos, jednotkove lanosy su na tom lepsie. Takze nakoniec som nasiel servis kde sa specializuju na odstranenie imobilizeru. Precipovali mi riadiacu jednotku motora, imobilizer ne samozrejme odpojeny. Odvtedy lanos startuje bez problemov uz druhym rokom. Ak mate dvojkovy lanos a problem s imobilizerom, asi vas caka toto riesenie tiez. Pekny den.
Reklama
 

noreply
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 18, 2010 20:02

Re: Lanos nestartuje....ale toto je vazne zahada :)

Příspěvek od noreply »

Ten servis, kde mi vyriesili problem s imobilizerom sa vola Autotop service a je na Kopcianskej v Petrzalke. Stalo ma to na Daewoo Lanos bezmala 300 eur :)
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos nestartuje....ale toto je vazne zahada :)

Příspěvek od vado »

Mna postihol podobny problem. Vymena imobilizera na Lanose ma stala tusim vtedajsich 11000 SKK. Pisal som o tom tu na fore, ale to uz bolo daaavno :-)
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Lukaskobj
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2015 19:24

Re: Lanos nestartuje....ale toto je vazne zahada :)

Příspěvek od Lukaskobj »

Je to chyby imoblizer tie imobilizery na tych lanosoch boli zle od výrobi stači preprogramovat riadiacu jednotku tak aby obchadzala imobilizer ... u niektorých riadiacich jednotiek sa ta ten imobilizer vyblokovat ale u lanosoch r.v. 2002 sa neda tam len jedine prehrat udaje z novej riadiacej jednotky do tej nefunkčnej starej a auto pojde .
Odpovědět

Zpět na „LANOS“