tecuca chladiaca kapalina

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ejne
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 11, 2012 11:52
Bydliště: SLC

tecuca chladiaca kapalina

Příspěvek od ejne »

Zdravim . Mam problem s matizkom tecie mi chladiaca kapalina hned po doliati . vymenila sa vodna pumpa ktora to zapricinovala avsak po naliati opatovne kapaliny som zistil ze opat tecie voda aj bez nastartovania neviem blizsie urcit odkial to je - myslim suciastku . nasiel som vsak foto motora na nete a kruzkom som vyznacil kde to tecie.
je tam dierka avsak dierka vyzera ako normalna od vyrobi a nie ze nieco prasklo. viet emi pomoct co je to za chybu alebo co to zapricinuje alebo co mam vymenit a ci sa mi to oplati menit? jedna sa o daewoo r.v.2000, motor 0,8 v prilohe je aj naznacene kde to je a ako to tecie opisal by som to ze nad rozvodom hned na zadnej strane. a blizsie k lavej strane . poradte prosim
Přílohy
MOTOR.jpg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: tecuca chladiaca kapalina

Příspěvek od Kristian_PM »

Cawko bratm :D , toto je častá vada... potrubie musí ísť dole a znova pretesniť alebo kus odpíliť a spraviť záslepku tak, ako to urobil kolega: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=10&t=10239 Stačí hľadať na fóre... :PP:
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
ejne
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 11, 2012 11:52
Bydliště: SLC

Re: tecuca chladiaca kapalina

Příspěvek od ejne »

Dakujem za rychlu radu . len som bol trosku zufaly mlada mi zerie nervy ze som jej "pokazil" milacika matizka a bol som dva dni od rana do noci v garazi lebo prerabam znamemu Passata takze preto som len narychlo hodil foto a nehlada. ospravedlnujem sa zato viem moja vina.

nooo potesili ste ma. stym ze je to casta vada a je takato jednoducha cinnost na odstranenie. ono stalo sa to na dialnici ze nieco cuklo a zrazu bolo cititi chladiacu kapalinu ale pekne to slo zastavil dolial vodu a dosiel do garaze nech sa to odstrani. ono popritom aj na vodnej pumpe strelilo tesnenie ale to sme uz poriesili len toto nas trapilo ze preco to tam tecie... a aj znamy co som bol unho v garazi odbehol len z PN kvoli tomu aby moja mi nezrala nervy. lebo ako to ona vie povedat keby to bol tvoj passat tak uz je to hotove hodinu po tom ako sa mu nieco stane :)
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: tecuca chladiaca kapalina

Příspěvek od Kristian_PM »

Vôbec nevadí, že si založil novú tému, lebo aj tak je to tu mŕtve... Jednoduchá činnosť na odstránenie to však úplne nie je, pretože odmontovať to potrubie je dosť piplačka, ale nie je to nemožné. -i
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“