Diagnostika

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Diagnostika

Příspěvek od blackjohn »

Já mám asi tenhle http://aukro.cz/item1335409509_usb_vag_ ... _audi.html ale chodit by snad měly všechny KKL kabely. VAG COM s Lacetti fungovat nebude, ale zase získáš navíc diagnostiku na dost VW aut.
Oficiální stránky ChevroletExploreru jsou teď zde http://www.samdiagnost.ru/ ale jsou jen ruské verze, ta moje přeložená(v1.1) neumí jen ABS.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Reklama
 

Uživatelský avatar
honzuv_web
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 18, 2009 19:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od honzuv_web »

....zeptám se teda jinak. Jaký protokol bude muset umět kabel, když budu chtít používat diagnostický program Chevrolet explorer...

vždyť jsem ti to již napsal a kdyby jsi se mrknul na odkaz, který jsem ti poslal, tak by jsi přišel na to, že na lacetti lze použít kabel, který používá K-linku, takže kabely, které jsi našel, budou fungovat, ale musíš použít Chevrolet explorer a ne Vagcom, který bude dodaný společně s kabelem.
Napsal ti to už i blackjohn.
Lacetti Elite
avula
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 15, 2010 17:32

Re: Diagnostika

Příspěvek od avula »

Všem dík
Uživatelský avatar
cjstrom
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 09, 2013 15:56
Bydliště: Prievidza

Re: Diagnostika

Příspěvek od cjstrom »

Zdravím chevroletaci, mam chevrolet nubira combi 2005, dnes som kupil kabel obdII, mam aj soft chevrolet explorer, ale akosi sa mi nedarí to spojazdniť, vypisuje mi stale problem s napajanim k-line, som v tomto laik, tak neviem co teraz:-) ked som skusil progam, co bol original ku kablu(scantool), tak mi vypisalo ze nieje pripojeny k jednotke, alebo vtom zmysle, som vdacny za kazdu jednu radu.
Chevrolet Nubira Combi, 1.6, SX, LPG, 2005
Ex:
Opel Astra G, 1.6, 8V, 1998
Opel Corsa 1.0i, 2000
Škoda 120L 1.2, 1986
Lancia Thema 2.5 TDi, 1984
Uživatelský avatar
cjstrom
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 09, 2013 15:56
Bydliště: Prievidza

Re: Diagnostika

Příspěvek od cjstrom »

cjstrom píše:Zdravím chevroletaci, mam chevrolet nubira combi 2005, dnes som kupil kabel obdII, mam aj soft chevrolet explorer, ale akosi sa mi nedarí to spojazdniť, vypisuje mi stale problem s napajanim k-line, som v tomto laik, tak neviem co teraz:-) ked som skusil progam, co bol original ku kablu(scantool), tak mi vypisalo ze nieje pripojeny k jednotke, alebo vtom zmysle, som vdacny za kazdu jednu radu.

Problem vyrieseny, stiahol som scanmaster pre elm a vsetko ide ako ma.
Chevrolet Nubira Combi, 1.6, SX, LPG, 2005
Ex:
Opel Astra G, 1.6, 8V, 1998
Opel Corsa 1.0i, 2000
Škoda 120L 1.2, 1986
Lancia Thema 2.5 TDi, 1984
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“