Olšovec 2015

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Petře já zas nevím proč tu zas do toho táháš aveoclub?! Na srazy jezdí různorodí lidé i značky aut, takže laskavě už přestaňte do všeho tahat Aveoclub. Osobně já nemám problém zajet do žádného kempu pokud budu chtít, ale jak už upozorňoval kdysi Honza poloha kempu je důležitá. Jinak použijí slova Ivoša, že na sraz jezdím za lidmi a kemp mě neotráví :lol:
Jinak já jen napsal, že je více daewáků co už chtělo Baldovec, takže je asi jasné, že to bude asi příští rok Baldovec v podání staré party, takže nic špatného jsem nenapsal :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru a táži se :o) proč sem stále zatahujete rozdíl mezi " STAROU PARTOU " a nějakou " NOVOU PARTOU " to jako mají být všeci " CHEVROLETÁCI nebo snad jenom " AVEÁCI " mám tu svou palici sice už starou :lol: proto to asi nechápu :o)
Od roku 2006 co jsem začal s Aničkou , jezdit na srazy ... se tyto jmenovaly " DAEWOO/CHEVROLET " srazy a číslovaly se posloupně ... žádné party starých a mladých účastníků .
Protože je nám 65 a 76 roků, tak už mezi Vás nepatříme :?: :?: Tak to jsme to dopracovali :o) -P -P Stydíme se za Vás a je nám z toho smutno :o) -P
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odhlášený člen Matiz clubu reg.č.20 :P / Vazoun /
Daewoo Matiz SE/II.o.8 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2016
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Mě zas Pepíku štve to, ať se udělá cokoliv, ať se stane cokoliv či něco nepodaří nebo někomu se něco znelíbí tak za vším je označován aveoclub -P Jak tu psal pekrtek, že Aveoticky nechápe a Petr přicmrdal, že to musí napsat Aveoticky -P Takže, Aveoclub nezměnil doménu, Aveoclub nezměnil styl stránek, Aveoclub neukradl Daewákům forum atd.....Je to pořád dokola a už je to trapné -P Když prodám Aveo a koupím si Leganzu-Nexii-Lanosa-Matízka tak za to bude moci pak Leganzaclub-Nexiaclub-Lanosclub- Matizclub nebo jak? Už by jste se měli konečně zamyslet co plácáte na nesmysli :(
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od pekrtek »

Scorpione, prosím, přečti si ještě jednou Petrův příspěvek z 22.7. a můj z 23.7. a pak zjistíš, že Petr psal a přicmrdával jsem já. Na vysvětlenou: to, že jsem napsal, že aveoticky to nechápu a že je mi tento způsob myšlení cizí, jsem myslel především to, že mě nebaví a nechci rozlišovat kdo je kdo, kdo s čím jezdí, kam jede a pod. Jenom to věčné pruzení tady mě otravuje.
To je vše, už se k tomu nechci a nebudu vyjadřovat a další reakce nebudu komentovat (takže jsou směrem ke mně zbytečné).
Slovy klasika: howgh, domluvil jsem. :-)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

No ty jsi napsal ohledně Olšovce a Baldovce a Petr rýpnul, že musíš psát Aveoticky a pak jsi dopsal zase ty, že Aveoticky nechápeš....., ale už jsi tam zapomněl napsat, že ti vadí to dohadování, prudění atd. Obraťme list, protože to nemá cenu.
Jinak já jsem už psal dříve, že se může klidně najít jiný vyhovující kemp než Olšovec, ale ty kempy jsou skoro z 90% stejný a osobně jedu na sraz, takže toho času stejně není a v neděli může každý si udělat výlet kam chce. Baldovec je jiná kapitola a pro mě tabu, to by byli řeči kdybychom tam udělali sraz :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Petr S. »

Scorpion.11 píše:No ty jsi napsal ohledně Olšovce a Baldovce a Petr rýpnul, že musíš psát Aveoticky a pak jsi dopsal zase ty, že Aveoticky nechápeš....., ale už jsi tam zapomněl napsat, že ti vadí to dohadování, prudění atd. Obraťme list, protože to nemá cenu.
Jinak já jsem už psal dříve, že se může klidně najít jiný vyhovující kemp než Olšovec, ale ty kempy jsou skoro z 90% stejný a osobně jedu na sraz, takže toho času stejně není a v neděli může každý si udělat výlet kam chce. Baldovec je jiná kapitola a pro mě tabu, to by byli řeči kdybychom tam udělali sraz :PP:
Kuaaaaaaaaa!!! Já už nevim jak to mám napsat,aby jsi to ty pičo pochopil!!!!! Nikdo z vás tady nepochopil oco tady jde!!!!!! Tady nejde o žádné Daewoo,nebo Chevrolet,proč tady meleš furt něco o staré partě,ty si laskavě asi tak 10x přečti co tady píšu,pak si to 10x rozmysli a pak teprve odpověz!!!!! Jde nám všem,co nás označuješ za starou partu,dát opět toto rozjebané foru aveoclubem dohromady a udělat jeden sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jenže jak tak čtu,tak to tady nikdo z aveoclubu ještě nepochopil a asi ani pochopit nechce. :twisted: :roll:
Omlouvám se ,že jsem sprostý,ale jinak už to nejde!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

K tomu co jsi napsal nemám slov a ani mi nestojíš ze reakci :( -P
.....proč tady meleš furt něco o aveclubu, ty si laskavě asi tak 10x přečti co tady píšu já a pak si to 10x rozmysli a pak teprve odpověz!!!!!
No pak ta návštěvnost srazů taky tak vypadá, když dle debat, vyjadřování a samé útoky i jakým stylem píšete a vedete hádky. -P

Prosím o smazání celého tohoto nesmyslného tématu!!!!!
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od saamm »

No je k popukání si přečíst poslední dva příspěvky. Vy dva se jebete ale ten kdo se směje je zakladatel tohoto ujetého tématu. Vždyť je o ničem. Hanzy si dělá prdel z každého a všeckých.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od smire666 »

To: Petr.S
prečítaj si, prosím, pozorne, s čím si pri registrácii na fórum súhlasil a riaď sa podľa toho...

PS: myslím si o tebe svoje :|
Přílohy
registrácia.JPG
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od Petr S. »

saamm píše:No je k popukání si přečíst poslední dva příspěvky. Vy dva se jebete ale ten kdo se směje je zakladatel tohoto ujetého tématu. Vždyť je o ničem. Hanzy si dělá prdel z každého a všeckých.
Je vidět,že Hanzyho neznáš. :( Smire,myslo si co chceš,je mi to volné,ale už jsem to neprodejchal. A kdyby jsi pořádně četl,tak jsem se na konci příspěvku za vulgarismi omlouval.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od tomask »

2 dospělí lidé na sebe alergičtí, melete své pořád dokola a chytáte se za slovíčka.
Kolík let vám je a kolik rozumu jste za tu dobu pobrali ?
Já bych se už styděl a radši už nic nepsal.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od smire666 »

Petr S. píše:
saamm píše:No je k popukání si přečíst poslední dva příspěvky. Vy dva se jebete ale ten kdo se směje je zakladatel tohoto ujetého tématu. Vždyť je o ničem. Hanzy si dělá prdel z každého a všeckých.
Je vidět,že Hanzyho neznáš. :( Smire,myslo si co chceš,je mi to volné,ale už jsem to neprodejchal. A kdyby jsi pořádně četl,tak jsem se na konci příspěvku za vulgarismi omlouval.
Máš recht, až by som ťa stretol, rozbil by som ti hubu, následne sa ti ospravedlnil a bolo by to zrejme O.K. :mrgreen: Riešiť to fakt nemá zmysel...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od milosh »

Tema smazu a bude klid ok? Casu dost do leta 2015.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od smire666 »

Áno, ďakujeme.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Olšovec 2015

Příspěvek od saamm »

Nemazat a jenom zamknout. Ať si jiní přečtou jaké debaty o ničem, se dají psát.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Zamčeno

Zpět na „Srazy“