Technická kontrola

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Vazoun »

Richard píše:Ahoj Vazoune, proč hledáš díly u autokelly? Dle mě jich tam moc levných a kvalitních nenajdeš....... mrkni na czdrafel, tam mají origo i OEM můžeš si vybrat...... na podvozky bych bral značky třeba MOOG , MEYLE, TRW, asi bych se vyhnul Starline a jinejm hodně levnejm neznámejm značkám
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zdravím Richarda a všechny na foru ... díky Ríšo za radu a typy . U Autoservisu Kelly jsem už dlouho a mám to u nosu, se slevovou kartou na díly i za práci. Ráno přistavíš a v poledne si odvezeš.
Zatím jsem spokojený neb servis vede můj dlouholetý spolužák se synem a spoustu dílů si dovážejí také z Němec a podobně . Přeji všem pohodový den :PP:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Richard »

no tak pokud je servisák kámoš, určitě ti poradí dobře........
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Serpico »

STK_2014.jpg
Emise_2014.jpg
...především Vazoune to jsi tak nějak mohl čekat původní kuláky a přežily 12let ...no to je slušný výsledek aneb jak říká palikx original je nepřekonatelný, Starline čína v žádném případě a pšonky ( polše ) už vůbec né. Ale pokud vozí díly s německa tak to je zrovna Meyle, teď jsem si od nich koupil v Krči - autodilykrc baterku a dali mě 3letou garanci. Jinak musím se pochlubit, nedá mě to 17letá kára na STK a bez ztráty kytičky, prý jako nová ( viz. přílohy ), ...no taky je servis u palikxe a v Meliccaro servision. No nejdříve mě šokovali odebrali mě auto, prý už jenom bez " konspirativního " dohledu abychom neupláceli mechaniky a tak jsem upíjel kafe a čekal...
Mějte se fajn a už jenom dobře na STK
Filda_Panasonic.jpg
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Kristian_PM »

...aj božskej Kája je v nemom úžase.
Přílohy
stk.jpg
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Vazoun »

Ale , že mi klucí dáváte ... :o)
to: ... Milane alias Serpico ... veliká gratulace k úspěšné STK -i / bohužel nemám zřejmě zas až tak dobrýho servismana jakým je Palikx /
Ti moji servismani , kam jezdím jenom občas a nepravidelně zřejmě podcenily stav některých částí podvozku a potom, já neplatím Eurákama jako jejich Německá klientela. A o tom to je :lol:
to: ... Kristiane , ta Tvoje fotodokumentace je úsměvná a když jsem byl mladší , také jsem tolik často nevyužíval servis / ale v 76 letech už zdaleka nejsem tak zdravý a ohebný jako dříve.
Ty předešlé 4 STK+Emise vždy nedopadly jako tato poslední pátá :(( :o) Dneska mi v garáži vypadne kousek nářadí a když se pro něj sehnu ... :o) zkoro si namelu držku :lol: :PP: no ale nestěžuji si, bylo by to stejně h...o platné :lol: klucí ahoj a klidně si dělejte srandičky ... Matízek zase po výměně vadných kloubů :o) jezdit bude.
..........
Matiz SE/II.0.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 :P
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Serpico »

...to Kristiane, kéž by to byla pravda, servisy u nás nejsou zrovna na dobré úrovni viz. média, nevím jak u Vás. Jinak s palikxem mám vztahy na kamarádské úrovni a s čím si nevím rady jdu za ním, umí ale to tady ví snad všichni. Meliccaro servisione je kamarád aneb: " hale koukám něco ti s toho chčije zajeď si na hever " a to je o něčem jiném, prostě vše je najednou po ruce a to nejde dělat na ulici před domem a tak tam jezdím rád si poklábosit o jeho koníčku track trialu s Tatrou 813, vlastně ten servis už ani servisem na nic jiného není. Ale je v krásným renovovaným statku se silnými zdmi a při kávě je tam příjemný chládek i v parném létě.
...Jinak práce na nessí bylo docela dost, nakonec 17letá kára by měla být před svou smrtí.
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru ... důvody proč jezdím do KELLY autoservisu jsem Ríšovi vysvětlil . Vedou jej servismeni táta se synem - a táta je můj spolužák . Navíc u nich mám slevovou kartu na díly a práci.
Po výměně obou předních ramen ... jsem za 150.-Kč opakoval 16.7. / zaměřeno pouze na zjištěnou závadu / 5 minutový průjezd kontrolní linkou STK v Krásné Lípě , kde po uplynulé aféře s vyhazovem techniků jsou ti noví velice přísní .
Zkontrolováno, vystaven nový protokol o způsobilosti bez vážných nebo snad nebezpečných závad, s platností do 3.7.2016 s vylepenou červenou známkou :o) :lol: na další 2 roky pohoda :PP:
,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odhlášený člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.0.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 ... STK+Emise do 03.07.2016 -i
V případě,že bych vyhrál ... tak si koupím zase Matize ale 1.0 ... ten stávající mne nikdy a nikde nenechal ve štichu :PP:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Serpico »

...tak máme to stejnou dobu, gratuluji, jo všude zpřísnily viz. u nás bez konspirativního dohledu majitele! Příště z fotografií s STK pro kontrolu.
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od J.Bad »

Také zdravím a musím se pochlubit že jsem úspěšně prošel technickou kontrolou... není to samozřejmě má zásluha ,ale doktora Palikxe ,který auto dokonale připravil aby technickou prošlo.. s lehčí závadou ...jinak jak kolega Vazoun zmiňoval - ramena / spíše bych nazval ramínka / se museli také vyměnit - ještě nějaká manžetka - trošku poladit brzdy a je to....
Každopádně technická do 14 7 2016 !! hurá
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Serpico »

...jo jasně náš doctor palikx je dobrý - umí, jak jinak, tak príma Jirko moje gratulace následuje. Máme to na stejný čas s Vazounem.
Mějte se fajn a STK OK
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Vazoun »

IMG.jpg
Serpico píše:...tak máme to stejnou dobu, gratuluji, jo všude zpřísnily viz. u nás bez konspirativního dohledu majitele! Příště z fotografií s STK pro kontrolu.
Mějte se fajn
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zde je důkaz :
IMG.jpg
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“