Kalos 1.4 16V

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od honza72 »

Stejný problém měl kolage z práce = ventily + oprava hlavy.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Reklama
 

TomTom2
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 26, 2014 14:59

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od TomTom2 »

no tak díky za info - toho se bojím-už jsem do toho problému letos nasypal dost - dnes ještě jedu na vyčištění vstřikování a pak chci vyměnit krokový motorek , pak budou asi následovat(možná) ventily. Vzhledem ale k tomu, že ventily zabrušovali v záruce tohoto auta na 17.000km , a po necelým roce se problém vrátil - moc se mi do toho nechce. Já si někdy myslím , že je to konstrukční problém a souhra několika faktorů. Ale s checkem mají problémy i další značky...
Tomáš
DavidSvrcina
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 26, 2014 19:38

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od DavidSvrcina »

No, mne robilo v podstate to isté, robila sa hlava, komplet prečistenie motora a aj tak to neprestávalo. Prestalo to až, keď sme zmenili olej, dovtedy bol Shell, Castrol 5w-30, naliali sme tam BP Visco 5W-40, odvtedy krásne, ako nový už takmer 10 rokov :)
TomTom2
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 26, 2014 14:59

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od TomTom2 »

díky za info.
já mám teď auto v servisu, podívají se na ventily a hlavu atd. motorům nerozumím , ale je to zvláštní , že výměnou oleje se ten problém odstranil , pro jistotu to udělám taky. Pak sem napíšu jak to dopadlo pro všechny Kalosáky.
Ale abych na Kalose neházel špínu. Kromě tohodle problému za 150000km vůbec nic. vždy nastartoval, bez problému jsem pojezdil kus Itálie a Chorvatska , každý den do práce od roku 2004.To je slušný výkon.
Ještě jednou dík!
Tomáš
Odpovědět

Zpět na „KALOS“