Kalos 1.4 16V

Moderátor: Blue Lanos

Houska 29
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 31, 2010 17:39

Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Houska 29 »

Ahoj kalosaci :)

Nevíte nekdo prosim vas jake jsou ve strednim dílu ( klimatizace ) zarovky ?? Chtela bych změnu podsvíceni a zdali se daji vymenit zarovky v palubovce ( otackomer a rychlomer ) ?? a muze mi nekdo poslat nejake odkazy na tuning kalose ??? interier a exterier ?? nasla jsem jen par dílu , ale madarstina je spatna :(( a jeste muzete mi nedko doporucit do auta nejakou super auto-hifi do ceny 5000kc s tim ze zadni plato nebude ( vozim pejska )Dekuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od FoXo »

Ahoj,

Vitam Ta na tomto fore a gratulujem k prvemu prispevku :)
Neviem ako to ma risene kalos na to odpovedaju kalosaci co sa tyka podsvietenia pristrojovky, ale podsvietenie klimatizacie bude narocnejsie. Bud si spravi vlastne alebo budes musiet pohladat na strankach tusim je daka CZ a potom uz len asi nemecka sa mi zda kde su rozne LED v paticiach pre konkretne typy vozidiel.

Co sa tyka plastovych vonkajsich doplnkov mozes pozriet napr
www.plasttuning.sk
www.plasttuning-spojlery.sk

Co sa tyka interieru tak tychto obchodov je kopec uz kazdy obchod s autodoplnkamy sa tomu venuje.
Takze staci dat do google kalos doplnky

Hudba do 5000Kc no zalezi co vsetko chces, radio, repraky a kolko, zosik, subwofer ale do 5 000 Cz sice najdes ale nebude to stat zato pokial chces mat nie chrciacu hudbu ale dakedy sa najde.

Potom pri pridavani nazvy temy je dobre napisat presne a vystizny nazov daneho problemu :)
Maj sa pekne
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Houska 29
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 31, 2010 17:39

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Houska 29 »

Ahoj , dekuji za privitani :))

Dekuji za tvojich rad !! :)
Hudbu mam predstavu 4 repraky do dverí a radio asi budu muset vymenit pac
je tam namontovan sencor auto radio :( ( vybaveni ok , ale zvukove nic moc :( myslim )

Nevim zdali bude potreba nejaky zesik ( vubec se v tom nevyznam) ale prectu si nejake clanky:)

Jinak mam kolose 3 dny a musim chvalit ! :) super volba,alespon pro mne :)

Mej se fajn
Hanka a jeji kolousek :)
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od tomask »

Skus se podívat na stránky www.bluetuning.cz dělají podsvícení budíku i autohifi a jsou s Prahy 9.
Ahooj.
Carthell Prg
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

Ahojte. Mám Daewoo Kalos 1.4 , 61kw, r.v. 2003.Mám benzín+LPG Mám niekoľko otázok.
1 - Motor sa nevyhreje na pracovnú teplotu. max sa dostane k prvému dieliku a to znamená že mi nechce dobre vykúriť interiér.
2 - Kolísanie voľnobežných otáčok a niekedy akoby šlo na 3 valce, po čiastočnom zohriatí celkom fajn, ale stáva sa mi, že aj teplý motor mi skape :? :-(
3 - pri jazde mi akoby sekalo - drme.
.... toť asi zatiaľ všetko ... je toho dosť aspoň na mňa. Už my to lezie na nervy a najradšej by som sa ho nejak aj zbavil ... keď len do šrotu .... ale na nové nemám takže musí mi stačiť aj toto.. Ale hlavné je že ma nenechalo nikde visieť až raz keď som neustriehol plyn :P
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Eugo »

Hlozko píše:Ahojte. Mám Daewoo Kalos 1.4 , 61kw, r.v. 2003.Mám benzín+LPG Mám niekoľko otázok.
1 - Motor sa nevyhreje na pracovnú teplotu. max sa dostane k prvému dieliku a to znamená že mi nechce dobre vykúriť interiér.
2 - Kolísanie voľnobežných otáčok a niekedy akoby šlo na 3 valce, po čiastočnom zohriatí celkom fajn, ale stáva sa mi, že aj teplý motor mi skape :? :-(
3 - pri jazde mi akoby sekalo - drme.
.... toť asi zatiaľ všetko ... je toho dosť aspoň na mňa. Už my to lezie na nervy a najradšej by som sa ho nejak aj zbavil ... keď len do šrotu .... ale na nové nemám takže musí mi stačiť aj toto.. Ale hlavné je že ma nenechalo nikde visieť až raz keď som neustriehol plyn :P
1-Termostat mas spatny
2-Mozu to byt sviecky,pripasdne svieckove kable.
3-To mozu robit tie sviecky,palivovy filter bol meneny?
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

termostat mam kupený - vymenim
sviečky som vymenil za trojbodove - nepomohlo - skusim kable 47eur :-(
palivový skusim vymeniť

teraz ma napadlo - mam prasknutý obal na vzduchovom filtry - nemože to robiť to drmanie a volnobeh ?
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Eugo »

Hlozko píše:termostat mam kupený - vymenim
sviečky som vymenil za trojbodove - nepomohlo - skusim kable 47eur :-(
palivový skusim vymeniť

teraz ma napadlo - mam prasknutý obal na vzduchovom filtry - nemože to robiť to drmanie a volnobeh ?
moze byt.Skus zacat od toho.Ak sa to da nejako prelepit tak to prelep paskou,aspon docasne.Nieje auto lenivsie?
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

ano na benzíne som dosiahol 160 ked som ho kupil ... teraz na benzine 110 a motor chce vyskočiť ... a na LPG to dám na 100 s vysokými otáčkami.
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Eugo »

Hlozko píše:ano na benzíne som dosiahol 160 ked som ho kupil ... teraz na benzine 110 a motor chce vyskočiť ... a na LPG to dám na 100 s vysokými otáčkami.
Pravdepodobne to bude nasavat falosny vzduch cez ten filter.Zacni od toho filtra.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

Eugo píše:
Hlozko píše:ano na benzíne som dosiahol 160 ked som ho kupil ... teraz na benzine 110 a motor chce vyskočiť ... a na LPG to dám na 100 s vysokými otáčkami.
Pravdepodobne to bude nasavat falosny vzduch cez ten filter.Zacni od toho filtra.

kľudne !!! položka filter len 10 eur ale kryt nemôžem zohnať :(
a filter som neraz menil a zistil som že my to vyžerie dieru asi 4 cm širokú :-( potrebujem zohnať komplet kryt a potom dám filter inak sa tých filtrov nedokupujem
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Eugo »

Hlozko píše:
Eugo píše:
Hlozko píše:ano na benzíne som dosiahol 160 ked som ho kupil ... teraz na benzine 110 a motor chce vyskočiť ... a na LPG to dám na 100 s vysokými otáčkami.
Pravdepodobne to bude nasavat falosny vzduch cez ten filter.Zacni od toho filtra.

kľudne !!! položka filter len 10 eur ale kryt nemôžem zohnať :(
a filter som neraz menil a zistil som že my to vyžerie dieru asi 4 cm širokú :-( potrebujem zohnať komplet kryt a potom dám filter inak sa tých filtrov nedokupujem
Neviem odkial si ale skus http://www.carmax.sk. Dnes som tak kupoval na moje Aveo olejovy,palivovy a vzduchovy filter a to vsetko stalo len 17 eur.Maju dobre ceny a vsetko do posledneho srobika. A aby som nezabudol niesu to vselijake nahrady ale original diely na daewoo/chevrolet.Tam budu mat ten komplet vzduchovy filter urcite.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

tak neviem či im funguje stránka ale mne ukázalo toto - Bad Request (Invalid Hostname) a som z Príboviec od Martina
Hlozko
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 02, 2011 18:44

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hlozko »

už to ide a ja idem mrknuť diki
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Eugo »

Hlozko píše:tak neviem či im funguje stránka ale mne ukázalo toto - Bad Request (Invalid Hostname) a som z Príboviec od Martina
http://www.carmax.sk .Mne to ide otvarat v pohode.Napis im do toho Vrboveho mail co presne chces a urcite ti odpisu.Popripade zavolaj do toho Vrboveho.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „KALOS“