Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Srandisto... Já to neměl rozbitý ani zdaleka takhle a dnes mně přišel mail od pojišťovny - oprava 65 111,- Kč, včetně DPH :twisted: .
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Podľa prijímacieho technika v servise,majiteľ už do opravy nešiel,vyhodnotili to na totalku,tam bol totiž načatý aj motor -P -P -P :( :P
aj z pisťovne bol odhlásený ku koncu Februára /února, fotka je práve z tých čias
Výsledek vyhledávání Vytisknout
Zobrazené informace vyhovují zadaným údajům: SPZ vozidla ve smlouvě: 5A54195, Pojištění odpovědnosti účinné k datu: 1.1.2014
Upozornění: uvedené informace jsou převzaté od jednotlivých pojistitelů a mají pouze informativní charakter.

SPZ vozidla Druh vozidla Tovární značka Pojistitel Pojištění od – do
5A54195 OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA
UNIQA POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: 800120020
tel.: 225393111
fax: 225393777
e-mail: likvidace.vozidla@uniqa.cz
e-mail: uniqa@uniqa.cz
WWW: http://www.uniqa.cz

6.12.2011 - 27.2.2014
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Konec Leganzy Jakuba.jpg
...............................................
Tak tento snímek mne také vůbec ... nepotěšil a zajímalo by mne jak tato Leganza Jakuba / alias Latreleho celkově dopadla ? Nevíte někdo ?
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od TIBI77 »

Skylink-35€ :!:
Cakal som ze to pride,ale nie tak skoro :!:
http://www.dsl.sk/article.php?article=15494
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

Proto jsem zakoupil vlastní antény a kromě státního poplatku zlodějské ČT ani prt :D Kdo potřebuje ten kybl sraček co denně vysílaj, je to hnojiště moderních producentů a tzv. televizních hvězdiček.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...no jo, ladinku taky řešení ovšem jak pro koho, jsem taky naštvaný na UPC u nás už nedodává nova sport a to je pro mě moto GP s tréninky od pátku, na Fandovi druhý program ten UPC zachoval jsou už jenom samotné závody ale minule jsem přišel o třídu moto 3 a ta je pro mě letos velmi zajímavá, máme dva účastníky. Hanika je v prestižní stáji KTM a chytá se ve svém prvním ročníku GP. Prostě jsem fanoušek.
A náhradní slovak sport to je hnůj, při cyklistice komentátor div nechrápe, kolegové na slovensku promiňte ale zvyknul jsem si už na určitý standart komentátorů a není to o jazykovém problému.
...Jinak HBO aj. duševní sračky mě až tak neberou s tím s Tebou souhlasím. Ale sport kanály to je něco jiného.

Mějte se fajn.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

JJ soulasím, já chytám sport na ČT v HD , je tam asi 30 programů, na kabelovce jsem za základ platil 450kč + poplatek. Tak jsem dal antény /jen pokojové/ a jede to od té doby bez problémů a ušetřím peníze.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...jo jasně HD je i v pozemním vysílání i když většina televizí dnes je již minimálně full HD, ...no jo ale placené některé sportovní kanály ( nova sport, eurosport aj. ) nejsou v pozemním vysílání. Vysílání je poměrně kvalitní, mám tak náhradní příjem na pokojovou anténu. Šel bych na satelit ale cloní mě barák a pokud to nedám na střechu jsem bez šance. Vyjednal jsem satelit pro celý dům s minimálním nákladem asi 400tisíc Kč pro 64 bytových jednotek celkem dohromady i s kvalitním rozvodem s prací komolet. Ale místo toho představenstvo pustilo do domu Centrio ( druhá kabelovka ) a to jsou diletanti a tak máme UPC a Centrio a na něj nadávají ti co si naběhli, prostě hloupé jednání představenstva anebo chytré pro jejich kapsu ale o tom by to nemělo být. Dosud u UPC platím 650 Kč - internet, telefon, televize s HD a balíčkem sport. Samozřejmě to se bude stále navyšovat, jak jinak.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

UPC internet 40 , platím 360kč i s pronájmem routru. Vždycky ukončím starou smlouvu po vypršení a uzavřu novou na člena rodiny, jinak by to sekali za 1000kč měsíčně -P . Nevím jakej mají management ,ale kdyby trochu mysleli nemontovali by lidi satelity antény a nehledali jiná náhradní řešení. Tomu se říká diferenciace trhu :D

jinak co mě netěší je svírání svěrače před státnicama, který se kvapem blíží ,ještě týden a vypukne peklo :shock: Už se učím druhej měsíc každej dn, hrabe mě už z toho :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

To je nějaké divné? Já mám upc 120+140 programů za 937kč měsíčně. Jinak Milane Centrio je hrozná s..čka! Seká se settopbox a na servis přijdou tak za týden. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak používáme u nás kabelovku digitální TV 48x, digitální rozhlas 13x a platíme za rok 968 Kč včetně DPH -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Petr S. píše:Já mám upc 120+140 programů za 937kč měsíčně.
Ježkový voči... 937 Kč měsíčně za TV???
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...jo jo Petře Centrio je sračka s kupou nasranej lidí co si naběhli.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od hoza »

Serpico píše:...jo jo Petře Centrio je sračka s kupou nasranej lidí co si naběhli.

Mějte se fajn
Vyjednal jsem satelit pro celý dům s minimálním nákladem asi 400tisíc Kč pro 64 bytových jednotek :mrgreen:

To je jasný že to nemohlo projít

Nejprve si lidi řeknou že to je drahý a potom že budeš mít třeba provizi 10% a tak to neschválí. Jojo není nad to bydlet v paneláku pořád je co řešit na co si stěžovat a nic neudělat pro zlepšení jenom pomlouvat druhý. Už nikdy více
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Boeing737 »

Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“