Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu....

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

taky mam jednu italskou :D ale vyuziju feeer nabidky od petrm a koupim ji od nej ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo jo pojistka je v motoru ale myslim že maš KO chladič jako asi většina daewoo.Ten teplý tunel bude od katalyzátoru on se hodně hřeje ale za jízdy se samo chladí a tak by se to mělo ohřat až když zpomalíš nebo zastavíš.Jinak je něco v nepořádku.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

palikx píše:Jo jo pojistka je v motoru ale myslim že maš KO chladič jako asi většina daewoo.Ten teplý tunel bude od katalyzátoru on se hodně hřeje ale za jízdy se samo chladí a tak by se to mělo ohřat až když zpomalíš nebo zastavíš.Jinak je něco v nepořádku.
KO chladic myslis jako k ty klime co nechladi? ma to smysl to nejdriv nechat doplnovat, nebo rovnou do servisu? (i kdyz to mozna stejne nejdriv doplnej, co?) :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ano klima myslim.No pohledem jde někdy vidět mastnej flek na chladiči.Ale jinak to musí naplnit aby mohli ten unik detekovat tim pískadlem to maš pravdu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od Akri »

smidra píše:Tak sme si s protelkyni vcera zakoupili lanose, diky moc vsem, co mi v minulym threadu radili s koupi :) pokud to nekoho zajima, je to 1.6 SX, r.v. 1999, 2xSRS, ABS, klima, predni mlhovky, najeto 51000, puvodne z italie. s autem celkem spokojenost, budu vedet vic, az nejakej ten tisic najezdim... a ted k tem par dotazum, jestli bude nekdo tak hodnej a poradi... (jeste dodam, ze auto pred prodejem delsi dobu stalo - majitel byl 65letej pan, kterej s tim ke konci nejezdil, takze vetsina tech zavad tim muze asi bejt zpusobena)

1) pri popojizdeni po praze obcas volnobezny otacky casto vyskocej na 1500 - ale cet sem tady o tom, takze asi zkusim kouknout na ten krokovej motorek, jestli ho najdu :)

2) klima nechladi, asi zkontrolovat pojistku, pripadne nechat doplnit, nebo na tom neco zkontroluju sam?

3) nemam vyskove stavitelny sedadlo ridice, nebo sem na to neprisel... mam tam jednu paku a pritom mam pocit, ze v SX by to melo bejt seriove...

4) kdy se rozsveci kontrolka benzinu? mela by probliknout uz pri startovani? dneska sem jel, ze byla rucicka benzinu v cervenym a kontrolka nic, tak jestli nemam prasklou zarovku...

5) jel sem 200km z brna a hodne sem to hnal a mel sem pocit, ze se mi hreje stredovej tunel, kolem rucni brzdy a tak, nic extremniho, ale bylo to proste teplejsi, nez treba palubka... je to normal?


diky moc za rady, treba si este na neco vzpomenu :)
K tomu vyskove nastavitelnemu sedadlu, ani nic nehledej, nemas ho tam, ja mam taky SX vybavu a neni, oni to maji v cizine trosku jinak, podle SX vybavy to slo poznat jen u nas, oni totiz venku jinou vybavu nez SX nemaji, on ¨je venku malinko jiny standart, co u nas bylo za vsechny mozne priplatky, tam bylo v zakladu a to je ta SX, co bylo nad, nevim jak pojmenovali, ale asi nijak, jen si proste musel neco malo priplatit, to jen k tomu, jinak bud vitan draku :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od smidra »

Akri píše:K tomu vyskove nastavitelnemu sedadlu, ani nic nehledej, nemas ho tam, ja mam taky SX vybavu a neni, oni to maji v cizine trosku jinak, podle SX vybavy to slo poznat jen u nas, oni totiz venku jinou vybavu nez SX nemaji, on ¨je venku malinko jiny standart, co u nas bylo za vsechny mozne priplatky, tam bylo v zakladu a to je ta SX, co bylo nad, nevim jak pojmenovali, ale asi nijak, jen si proste musel neco malo priplatit, to jen k tomu, jinak bud vitan draku :lol:
dik :) tenhle boj uz sem vzdal, asi ho fakt soudruzi nemeli skladem :)

jak tak koukam, tak casem mozna vyuziju tvych sluzeb, starej pan (puvodni majitel byl 65letej ital) nebyl moc dobrej v parkovani a chtelo by to par mist zatrit :D
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od Akri »

smidra píše:
Akri píše:K tomu vyskove nastavitelnemu sedadlu, ani nic nehledej, nemas ho tam, ja mam taky SX vybavu a neni, oni to maji v cizine trosku jinak, podle SX vybavy to slo poznat jen u nas, oni totiz venku jinou vybavu nez SX nemaji, on ¨je venku malinko jiny standart, co u nas bylo za vsechny mozne priplatky, tam bylo v zakladu a to je ta SX, co bylo nad, nevim jak pojmenovali, ale asi nijak, jen si proste musel neco malo priplatit, to jen k tomu, jinak bud vitan draku :lol:
dik :) tenhle boj uz sem vzdal, asi ho fakt soudruzi nemeli skladem :)

jak tak koukam, tak casem mozna vyuziju tvych sluzeb, starej pan (puvodni majitel byl 65letej ital) nebyl moc dobrej v parkovani a chtelo by to par mist zatrit :D
Ale ja nejsem naterac :twisted: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od smidra »

Akri píše:Ale ja nejsem naterac :twisted: :lol:
to ja netvrdim a natru si to sam :D ale az si zjistim kod stitku, tak se te tady ( https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... ight=barva ) zeptam, jak se to da namichat 8) :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od Blue Lanos »

smidra píše:
Akri píše:K tomu vyskove nastavitelnemu sedadlu, ani nic nehledej, nemas ho tam, ja mam taky SX vybavu a neni, oni to maji v cizine trosku jinak, podle SX vybavy to slo poznat jen u nas, oni totiz venku jinou vybavu nez SX nemaji, on ¨je venku malinko jiny standart, co u nas bylo za vsechny mozne priplatky, tam bylo v zakladu a to je ta SX, co bylo nad, nevim jak pojmenovali, ale asi nijak, jen si proste musel neco malo priplatit, to jen k tomu, jinak bud vitan draku :lol:
dik :) tenhle boj uz sem vzdal, asi ho fakt soudruzi nemeli skladem :)

jak tak koukam, tak casem mozna vyuziju tvych sluzeb, starej pan (puvodni majitel byl 65letej ital) nebyl moc dobrej v parkovani a chtelo by to par mist zatrit :D
Aby som to upresnil pokial mas tie prve sedadla co mali ten klasicky modro sedy potah tak tie NIKDY nemali a ani mat NEBUDU stelovacie sedaky!!!! Nemal by to ani riaditel deawoo lebo sa to nerobilo. :cry:
Od rocnika 99 kde sa uz davali aj ine potahy a ine sedadla tak tam uz boli mozne aj stelovacie sedaky :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak uz jsem taky jeden s Lanosem! :) a mam par dotazu...

Příspěvek od Akri »

Blue Lanos píše:
smidra píše:
Akri píše:K tomu vyskove nastavitelnemu sedadlu, ani nic nehledej, nemas ho tam, ja mam taky SX vybavu a neni, oni to maji v cizine trosku jinak, podle SX vybavy to slo poznat jen u nas, oni totiz venku jinou vybavu nez SX nemaji, on ¨je venku malinko jiny standart, co u nas bylo za vsechny mozne priplatky, tam bylo v zakladu a to je ta SX, co bylo nad, nevim jak pojmenovali, ale asi nijak, jen si proste musel neco malo priplatit, to jen k tomu, jinak bud vitan draku :lol:
dik :) tenhle boj uz sem vzdal, asi ho fakt soudruzi nemeli skladem :)

jak tak koukam, tak casem mozna vyuziju tvych sluzeb, starej pan (puvodni majitel byl 65letej ital) nebyl moc dobrej v parkovani a chtelo by to par mist zatrit :D
Aby som to upresnil pokial mas tie prve sedadla co mali ten klasicky modro sedy potah tak tie NIKDY nemali a ani mat NEBUDU stelovacie sedaky!!!! Nemal by to ani riaditel deawoo lebo sa to nerobilo. :cry:
Od rocnika 99 kde sa uz davali aj ine potahy a ine sedadla tak tam uz boli mozne aj stelovacie sedaky :idea:
Ty potahu, u nas je potahu mnoho druhu a nikdo nema stelovaci sedacky, ja mam rv. 11/2000 a taky to tam neni, to asi nebude vzdy, ale nevim u nas prodavana vybava SX je mela v kazdem pripade, aniz by na to mel vliv rocnik auta :idea:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
75
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 27, 2005 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 75 »

... zásadní otázka... Má "to" vůbec klimatizaci? :) ;)
Naposledy upravil(a) 75 dne stř kvě 04, 2005 14:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

preclik_75 píše:... zásadní otázak... Má "to" vůbec klimatizaci? :) ;)
zasadni odpoved je ano, aspon fyzicky tam je a tlacitko taky...
Odpovědět

Zpět na „LANOS“