airbag

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Běžná cena přes zakázku. -i
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

palikx píše:No vidiš nebylo by levnější přijet k nám? :lol:Pěknej výlet do prahy, Dal bys 50 na pivo a za 5 minut bys jel k domovu.
a to rikas az ted? :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Akri píše:
palikx píše:No vidiš nebylo by levnější přijet k nám? :lol:Pěknej výlet do prahy, Dal bys 50 na pivo a za 5 minut bys jel k domovu.
a to rikas az ted? :lol: :lol:


to ty bys to mel z Ria tak za 650 + to pivo :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Brainman píše:
Akri píše:
palikx píše:No vidiš nebylo by levnější přijet k nám? :lol:Pěknej výlet do prahy, Dal bys 50 na pivo a za 5 minut bys jel k domovu.
a to rikas az ted? :lol: :lol:


to ty bys to mel z Ria tak za 650 + to pivo :lol: :lol:
a to se vyplati :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Radoslav Hološka píše:Nerobil si teda Peggy vo svojej kare nieco neslusne a pocas vasne si niekde na stredovom tuneli poskodil ten senzor? Tak ked pisu kluci ze je niekde tam,clovek nikdy nevie! Mne sa takto podarilo nohou odtrhnut spatne zrkadlo - este kedysi v Moskvici pri podobnej prilezitosti... :oops:
Hovadko :lol: mě taky ale už v nexii :lol: :o) :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Akri píše:
Brainman píše:
Akri píše: a to rikas az ted? :lol: :lol:


to ty bys to mel z Ria tak za 650 + to pivo :lol: :lol:
a to se vyplati :lol:
No vidíš ja myslel že plyn je o pulku levnější? :twisted: Tak to se to asi moc nevyplatí že :?: :o)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

palikx píše:
Akri píše:
Brainman píše:

to ty bys to mel z Ria tak za 650 + to pivo :lol: :lol:
a to se vyplati :lol:
No vidíš ja myslel že plyn je o pulku levnější? :twisted: Tak to se to asi moc nevyplatí že :?: :o)
No kdybych se rozkrajel, tak ta cesta by byla minimalne za 300kč :lol: Plyn - neplyn :lol: Ja sice tankuju za skoro polovicku penez, ale bere to zase vic plynu, nez benzinu, tak ono za polovic nejezdis, teda aspon ja:-))
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak jak sem psal jinde s Peggym sme se viděli taky se mohl přihlásit měl by to levnější a probrali sme jak ten jeho gong tak to startování a ten airbeg je taky Ok tak ještě k tomu volnému konektoru ten má každej Lanos a je to jen silný přívod přímo od baterky a na nic než na případné budoucí dodatečné nějaké zapojení tam není
Klucí mám ten Airbac už v rychtyku. Byl jsem na tý diagnostice a za pět minut to bylo OK. Údajně jsem měl malý popětí a tomu počítači se to nelíbylo a tak vygeneroval chybu v Airbacu. Takhle mi to bylo vysvětleno. Tak že to jenom vyresetoval a je to zas OK. Já jsem zkoušel různý elektrický věci bez spuštěnýho motoru a pravděpodobně se baterka vybyla víc než je v normě. No jsem rád že už je to v pohodě a zas sem o něco chytřejší. Tak kluci bacha na různý skoušení elektrických věcí, at nedopadnete jako já.
Peggy
a největší sranda je tohle
No vidiš nebylo by levnější přijet k nám? :lol:Pěknej výlet do prahy, Dal bys 50 na pivo a za 5 minut bys jel k domovu.
to sem se za břicho popadal
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo tak srandičky ?Přejdou!!! :lol:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

petrm píše:Tak jak sem psal jinde s Peggym sme se viděli taky se mohl přihlásit měl by to levnější a probrali sme jak ten jeho gong tak to startování a ten airbeg je taky Ok tak ještě k tomu volnému konektoru ten má každej Lanos a je to jen silný přívod přímo od baterky a na nic než na případné budoucí dodatečné nějaké zapojení tam není
Klucí mám ten Airbac už v rychtyku. Byl jsem na tý diagnostice a za pět minut to bylo OK. Údajně jsem měl malý popětí a tomu počítači se to nelíbylo a tak vygeneroval chybu v Airbacu. Takhle mi to bylo vysvětleno. Tak že to jenom vyresetoval a je to zas OK. Já jsem zkoušel různý elektrický věci bez spuštěnýho motoru a pravděpodobně se baterka vybyla víc než je v normě. No jsem rád že už je to v pohodě a zas sem o něco chytřejší. Tak kluci bacha na různý skoušení elektrických věcí, at nedopadnete jako já.
Peggy
a největší sranda je tohle
No vidiš nebylo by levnější přijet k nám? :lol:Pěknej výlet do prahy, Dal bys 50 na pivo a za 5 minut bys jel k domovu.
to sem se za břicho popadal
hele moc se nesmej, nebo me tam fakt mate, pac ten zvuk mi mechanik neodstranil, prohlidnul mi to a neprisel na to odkud to je, tak to jeste jednou prohlidnul a rikal, ze to nebude nic vaznyho, kdyz to neni na necem co kontroloval a co by branilo bezpecne jizde, ono je fakt, ze mi to nevadi, ale je to proste slyset, i kdyz nevim jestli i venku, protoze auto nepujcuju, tak jsem furt vevnitr :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:lol: tak dojed na velký parkoviště zatoč kola přivaž volant dej za 1 a utikej u auta :lol: :lol: :lol: Ale bacha aby ti s tim někdo neujel :lol:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „LANOS“