airbag

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Peggy
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2005 13:10

airbag

Příspěvek od Peggy »

Kluci mám problém s kontrolkou na airbac. Při otočení klíčku se my rosvítí kontrolky i kontrolka na Airbac a po chvilce mi jen blikne a pak svítí dál i po nastartování motoru. Před tím my normálně zhasla a už se nerosvítila. Pojistka je v pořádku a tak nevím už co s tím. V manuálu píšou že pokavad svítí dále tak je ten Airbac neaktivní. Může někdo poradit na co byh se mohl ještě kouknout, nebo jak to proměřit ?
Peggy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: airbag

Příspěvek od Akri »

Peggy píše:Kluci mám problém s kontrolkou na airbac. Při otočení klíčku se my rosvítí kontrolky i kontrolka na Airbac a po chvilce mi jen blikne a pak svítí dál i po nastartování motoru. Před tím my normálně zhasla a už se nerosvítila. Pojistka je v pořádku a tak nevím už co s tím. V manuálu píšou že pokavad svítí dále tak je ten Airbac neaktivní. Může někdo poradit na co byh se mohl ještě kouknout, nebo jak to proměřit ?
Peggy
No asi budes muset zajet na diagnostiku, jestli je to jen chyba tak ti to vyresetujou a bude to ok, kdyz to predtim normalne slo, myslim, ze to tak bude:-) Ja mel stejny problem s imobiliserem.
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Radsej fakt vcasnu diagnosiku ako keby sa mal necakane nafuknut sam a ublizit Ti! Pochybujem,ze je to len v poistke alebo ziarovke. Moze byt aj nejako poskodeny senzor v narazniku,alebo problem s plynom vnutri airbagu a pod. Za diagnostiku a opravu nedas viac ako 500 korun,tak naco cakat?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Radoslav Hološka píše:Radsej fakt vcasnu diagnosiku ako keby sa mal necakane nafuknut sam a ublizit Ti! Pochybujem,ze je to len v poistke alebo ziarovke. Moze byt aj nejako poskodeny senzor v narazniku,alebo problem s plynom vnutri airbagu a pod. Za diagnostiku a opravu nedas viac ako 500 korun,tak naco cakat?
My nemame senzor v narazniku Rado !! :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

A gde je?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Radoslav Hološka píše:A gde je?
To nevim presne, ale v narazniku neni, ten jsem mel bourany i s levym podbehem, tekze tam taky neni, muze to byt az nekde na tom stredovem tunelu klidne, u kazdeho auta je to jinde.. :)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Alebo niekde nad vyfukom? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ty si nevidel senzor ve stredovem tunelu? :shock: Ja o bourackach delam kazdej den, nevim proc se smejes, v tom senzoru jsou takove valecky ktere reaguji na bocni nebo celni naraz, je to podle toho kolik mas airbagu a kde jsou umisteny, tak ze sebe nedelej idiota ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Měl by být mezi předními sedadly na podlaze, jestli jsem dobře rozuměl polské dokumentaci.. Aspoň u Nubiry..
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Peggy
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2005 13:10

airbag

Příspěvek od Peggy »

Já tam radši zajedu. Kluci dík.
Peggy
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jarda69 píše:Měl by být mezi předními sedadly na podlaze, jestli jsem dobře rozuměl polské dokumentaci.. Aspoň u Nubiry..
Ano presne v tom tunelu jak jsem psal, nevim proc Rado tak reagoval :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Nerobil si teda Peggy vo svojej kare nieco neslusne a pocas vasne si niekde na stredovom tuneli poskodil ten senzor? Tak ked pisu kluci ze je niekde tam,clovek nikdy nevie! Mne sa takto podarilo nohou odtrhnut spatne zrkadlo - este kedysi v Moskvici pri podobnej prilezitosti... :oops:
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Akri píše:
Jarda69 píše:Měl by být mezi předními sedadly na podlaze, jestli jsem dobře rozuměl polské dokumentaci.. Aspoň u Nubiry..
Ano presne v tom tunelu jak jsem psal, nevim proc Rado tak reagoval :roll:
Kluci,sranda nie? Ja nemam v Nessi airbag,preto som nemudroval,iba zartoval. Neberte vsetko takto vazne,ved aj o tom je forum,nie?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Radoslav Hološka píše:Nerobil si teda Peggy vo svojej kare nieco neslusne a pocas vasne si niekde na stredovom tuneli poskodil ten senzor? Tak ked pisu kluci ze je niekde tam,clovek nikdy nevie! Mne sa takto podarilo nohou odtrhnut spatne zrkadlo - este kedysi v Moskvici pri podobnej prilezitosti... :oops:
Tomu rukou neublizis, musel by dostat naraz, ale je mozne ze muze byt poskozena i elektrika k nemu, to mu ale zjisti na te diagnostice ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Rado, ještě že Moskvič nemá airbag :lol: :lol:
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Odpovědět

Zpět na „LANOS“