pripojeni radia sony (konektor+funkce anteny), prosim o radu

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

smidra píše:no uz sem to dneska vyresil, vratil sem sony a koupil si za 1900 kenwood MP33 v tescu, nejaka sleva, pac to melo rozbitou krabici :)

jo a pozor, pokud byste nekdo nekdy pouzival to zapojeni konektoru sony, co je nahore, tak sem zjistil, ze je OBRACENE!!! tj, je to pravdepodobne zapojeni kabelu, na radiu je napajeni na levy strane a pokud byste ho pripojili napravo, znicite radio!
1900 za Kenwood s MP3? :shock: Tak to je sakra dobrá cena, já kupoval Panasonica s MP3 za 3450 korun a to bylo v podstatě to nejlevnější značkový co bylo ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

Mareman píše:1900 za Kenwood s MP3? :shock: Tak to je sakra dobrá cena, já kupoval Panasonica s MP3 za 3450 korun a to bylo v podstatě to nejlevněší značkový co bylo ;)
no ja sem taky koukal, akorat sem blbec a napsal sem kenwood... je to blaupunkt, asi sem mel nejakej mozkovej zkrat :) celej model je Blaupunkt Phoenix MP33, a byl to asi posledni kus, co se jim tam valel, tak ho brutalne zlevnili... holt klika :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

smidra píše:
Mareman píše:1900 za Kenwood s MP3? :shock: Tak to je sakra dobrá cena, já kupoval Panasonica s MP3 za 3450 korun a to bylo v podstatě to nejlevněší značkový co bylo ;)
no ja sem taky koukal, akorat sem blbec a napsal sem kenwood... je to blaupunkt, asi sem mel nejakej mozkovej zkrat :) celej model je Blaupunkt Phoenix MP33, a byl to asi posledni kus, co se jim tam valel, tak ho brutalne zlevnili... holt klika :)
Jen koukám, že neumí WMA :? Ale každopádně je to neuvěřitelná cena, páč pod 4500 jsem ho nikde neviděl ;) Pokud teda s tou krabicí není rozbitý i rádio :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

tak to je super kup -i
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

>> Smidra >> A my ti to nezávidíme.......ba i přejeme :oops: ........ ale nasrals nás :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

Mareman píše:>> Smidra >> A my ti to nezávidíme.......ba i přejeme :oops: ........ ale nasrals nás :mrgreen: :lol: :mrgreen:
:D no to chapu, klika to byla jako prase a zatim hraje v pohode ;)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“