riadiaca jednotka centralu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
tanepali
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 04, 2011 17:56
Bydliště: Bratislava - Petržalka
Kontaktovat uživatele:

riadiaca jednotka centralu

Příspěvek od tanepali »

chalani, viete mi poradit kde najdem riadiacu jednotku na central na nexii sedan 96 rocnik? chcem di dat dialkove ovladanie, a nemam cas to hladat , a ake su tam kaonektory na pripojenie modulu DO? vdaka
Daewoo Nexia Sedan 1.5 r.v. 1996 , strieborna metaliza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: riadiaca jednotka centralu

Příspěvek od Petr S. »

V pravo u spolejzdcových nohou za ř.j.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
tanepali
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 04, 2011 17:56
Bydliště: Bratislava - Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Re: riadiaca jednotka centralu

Příspěvek od tanepali »

diky, moc, a nievies kde by som zohnal servo motorcek do soferovych dveri nemusi byt novy ? ci tam staci daky univerzalny? lebo tam je len dake cidlo co dava inpuls riadiacej mechanike, nejke rady ako na to, ci to cidlo vymenit za motorcek bo tam musi zostat aj cidlo spolu s motorcekom ? diky moc
Daewoo Nexia Sedan 1.5 r.v. 1996 , strieborna metaliza
Uživatelský avatar
michal.sk
Příspěvky: 110
Registrován: sob led 24, 2009 08:16
Bydliště: Bratislava

Re: riadiaca jednotka centralu

Příspěvek od michal.sk »

motorcek sa da kupit v obchode. ale aj na internete su. co sa tyka zapojenia, vo dverach vodica je standardne motorcek so spinacmi ak je central ovladany dialkovo. ak je bez dialky, niektore modely maju u vodica len spinace - strcis kluc - odomknes si svoje dvere a zaroven spinacom das impulz rj aby odomkla pomocou motorcekov aj ostatne dvere. ak mas dialkove - tak potom DO da povel rj na odomknutie dveri. a ak chces aby sa odomkli aj tvoje, musi tam byt motorcek. moze tam byt aj obycajny bez spinacov, ale potom ti nebude fungovat otvaranie klucom.
škoda 105
š favorit 135
daewoo nexia 1,5 16V
renault espace III 2,0
tanepali
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 04, 2011 17:56
Bydliště: Bratislava - Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Re: riadiaca jednotka centralu

Příspěvek od tanepali »

kamos mi zohnal motorcek zo soferovych dveri z Espera, vymenil som ho za ten snimac co tam bol ako si vravel, tie tri kontakty co idu do R.J centralu som pripojil a tie dva na ovladanie motora som priviedol z R.J DO, cize dialkovim ovladam motorcek v soferovych dverach a ten ma v sebe zaroven ten snimac, ktory mi ovlada cely central, funguje to paradne, aj na kluc secko pohode, uz len zapojit otvaranie kufra a smeroviek je to, chlapi , diky za rady -i , keby daco tak sa este ozvem :lol:
Daewoo Nexia Sedan 1.5 r.v. 1996 , strieborna metaliza
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“