Kviceni neceho vlevo vpredu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od soooc »

Cau,

mam problem - neco mi kvici vpredu vlevo u ridice.

Kvici to, kdyz jedu a mam zarazeny kterykoli rychlostni stupen. Pokud zmacknu spojku, kviceni prestane.

Nejvic to kvici, kdyz pridavam plyn, kdyz jedu a udrzuju otacky, tak je to skoro potichu.

Cim by to mohlo byt?

Kvalty jdou radit normalne.

Jeste takova poznamka - to kviceni se zacalo ozyvat po rovnani karoserie (teda aspon tak si to pamatuju). Mel jsem drobnou kolizi na levo a predek, dalo se s tim jezdit, ale pak se to rovnalo a asi od te doby to kvici.
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od Fitty »

koukni se zda ti někde nedře poloosa či nemáš volný stabilizator vytlučené gumy stabilizátoru volný podběh, prostě vše okolo kola volné kolo vadné ložiska a tak nic jinýho mě nenapadá ..... to co tu popisuješ by mohlo znamenat že se ti levé přední kolo v záběru sune do předu při sešlápnutí spojky či udržování otáček se vrátí do původní polohy kde o nic nedře nebo menší záběr na ložisko kola
soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od soooc »

Fitty píše:koukni se zda ti někde nedře poloosa či nemáš volný stabilizator vytlučené gumy stabilizátoru volný podběh, prostě vše okolo kola volné kolo vadné ložiska a tak nic jinýho mě nenapadá ..... to co tu popisuješ by mohlo znamenat že se ti levé přední kolo v záběru sune do předu při sešlápnutí spojky či udržování otáček se vrátí do původní polohy kde o nic nedře nebo menší záběr na ložisko kola
Ten borec, co mi to rovnal, rikal, ze mam vytlucene to leve rameno - nejakou tu gumu, co v ni je - tak jestli to muze byt tim? A jinak na ty gumy stabilizatoru mrknu :)

Podbeh to neni a dela to, i kdyz se kola skoro netoci - kdyz dam spojku do zaberu na rucni brzde, tak to dela taky.

Ono chudak Tico po jednom nepovedem brodeni melo kolo posunute poradne dozadu - rovnal se levy predni nosnik, ktery byl zborceny. Muselo chudak na lavici.

A jeste jsem si vsiml, ze kdyz s autem zahoupu, tak se ozyva od toho leveho kolo to stejne kviceni.
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od Woyta »

Lozisko prevodovky?
Hledal bych nekde tady. Spojka, prevodovka.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Uživatelský avatar
Pepino_99
Příspěvky: 168
Registrován: pon led 19, 2009 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od Pepino_99 »

A nejsou to náhodou rozvody? A nebo klíňák? Když jsem měl rozvodovej řemen moc naplej, tak taky pískal.
Tico - it's fun!
soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od soooc »

Klinak jsem prekontroloval, ten to neni.

Rozvody mam na aute asi 1000 km stare, meneno poctive vsechno (pravda, po 120000 km :-D), nevim hlavne, z ktere strany by to melo byt.

Jinak jsem s tim tedka ujel za den 250 km a nejak to prestalo. Tak to budu sledovat, vsiml jsem si, ze pri jiste vlhkosti i kdyz s autem houpu, tak nekvici, kdyz je sucho, tka kvicelo.
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
peko007
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 19, 2011 13:24

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od peko007 »

mne tam tiez nieco kvici a spojku som vysamenil a nebola to spojka je to asi prevodovka takze menim celu prevodovku...tiez je to v predu a pri studenom starte ti to robi??Potom to nezmizne??Ten zvuk??
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od Woyta »

Jen napadla takova blbost. Klinaky mate OK a dobre natazeny?
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
peko007
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 19, 2011 13:24

Re: Kviceni neceho vlevo vpredu

Příspěvek od peko007 »

mam zalozenu tiez o tomto temu aj som teraz pisal na nu znova tiez ten problem cez teplo v pohode ale tieto mrazi to kvycanie opat znova pri zoslapnuti spojky prestane nechaaaaaapem tomu lamela prit tanier lozisko vymenene aj vymenena prevodovka som v koncoch neviem co to moze byt
Odpovědět

Zpět na „TICO“