Matiz M200 už nejen Studie

Moderátor: Blue Lanos

Líbí?

Ano.
19
83%
Ne.
0
Žádná hlasování
Předchozí je hezčí.
4
17%
 
Celkem hlasů: 23

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kaufik. píše:CHEVROLET SPART...
Spíše SPARK. Ty jsi nějaký insider, Kaufiku? Děláš u dealera nebo přímo na GM Česko?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Kaufik. píše:UPOZORNĚNÍ

Matiz II ... NEKONČÍÍÍÍÍ ... Dále
Chevrolet Matiz clasic

a nový Matiz nebude Matiz ale

CHEVROLET SPART
nebo tak nějak.
Takže už máme jasný, že novej Mates nebude pokračovat v cenový politice starýho matese :shock: bohužel.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Nevypadá špatně, možná tu budou nějaká vylepšení, ale I. a II. byli hezčí. Toto je tuctový šikmoočko. Mě nalákaly krásný očička Matýska, tohle mě nehává naprosto chladným. :o
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Krtek píše:Takže už máme jasný, že novej Mates nebude pokračovat v cenový politice starýho matese :shock: bohužel.
Myslím, že ceny budou muset zůstat na rozumné úrovni. Je tu Logan, Atos, Picanto i Getz stojí 199 litrů a vůbec všechny malé auta (ale vetší než Matiz) se tlačí se základními cenami pod 200. Pokud zůstane ve výrobě "starý" Matiz, odhaduju základní cenu někde okolo 170kkč a Sparka na 190kkč. Uvidíme...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já odhaduju Klasika na 185 - 205 a toho novýho od 215 vejš. Dej na moje slova. Starej mates taky kdysi začínal na 215ti. Jsem zvědavej na motory.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Krtek píše:Já odhaduju Klasika na 185 - 205 a toho novýho od 215 vejš. Dej na moje slova. Starej mates taky kdysi začínal na 215ti. Jsem zvědavej na motory.
Jo, začínal, ale byla jiná doba, dneska jsou ceny stlačeny o dost níž... Prostě za 215 v základu s 0.8 (bude-li) by byl neprodejný. 185 je na Klasika moc, když dnes stojí 175 (model 2004) resp. 185 tisíc. IMHO je ujetá cena 1.0 od 224, ale to je dáno nemožností koupit ho se základní výbavou. Takže já upřením svůj odhad. Pokud bude v nabídce nového jako základ 0.8, tak ta bude od 190 (a 1.0 si netroufnu odhadnout). Pokud bude v nabídce jako základ 1.0 tak to bude od 200 (srovnej Getz 1.1 3D za 199). Pokud tam dají i 1.2 53kW (což asi bohužel ne), tak tam bych si tipnul starovací cenu na 230-240, páč to zase bude s téměř plnou výbavou (v rámci třídy).
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Jiří1

Už to není ono

Příspěvek od Jiří1 »

První nápad bývá nejlepší. Stejné je to ve filmech. Jedničky bávají originální a dvojky už jen méně podařené variace na téže téma. písničky jsou také nejlepší v orig. podobě, různé remixy a předělávky už nemají tu jiskru, co originál. A stejné je to s auty. Desing Matize byl jedinečný a nenapodobitelný. Teď už z toho Matize 3 je jen tuctové auto snadno zaměnitelné s ostatními.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Inu cena Sparka bude zaujímavá už vzhledem k tomu, že 3D Kalos s 1.2 teď stojí 199 papírů :P
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ondras píše:Inu cena Sparka bude zaujímavá už vzhledem k tomu, že 3D Kalos s 1.2 teď stojí 199 papírů :P
Asi se vyplní tvoje slova. To je dobře. Ale kdo sii pak má vybírat mezi autama za 199 ? Mates, Kalos 3D, Getz, Panda, Picanto a TCPAčko může tu novou továrnu tady rovnou zavřít, když chtěj prodávat prdítka v ceně do 250n tisíc. Taky nechápu význam třeba C2ky za 260 :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Krtek píše:
Ondras píše:Inu cena Sparka bude zaujímavá už vzhledem k tomu, že 3D Kalos s 1.2 teď stojí 199 papírů :P
Asi se vyplní tvoje slova. To je dobře. Ale kdo sii pak má vybírat mezi autama za 199 ? Mates, Kalos 3D, Getz, Panda, Picanto a TCPAčko může tu novou továrnu tady rovnou zavřít, když chtěj prodávat prdítka v ceně do 250n tisíc. Taky nechápu význam třeba C2ky za 260 :lol:
Vyznam modelu, ktere nekonkuruji primo cenou je u nas nezretelny. V evrope je tomu jinak, jednak neni rozdil v cene tak znatelny (oboji je vnimano jako "nejlevnejsi" a prilis se neresi jaky je rozdil). Auta jako C2 jsou navic zalezitosti, kde se plati prave za design a ruku na srdce, C2 i C3 (kazdy ve sve kategorii) ma neotrely a vycnivajici image. Podobne neotrela (na dnesni dobu az revolucni) je predni maska nove A6.

Navic konkurence primo cenou je sice ucinne ale zaroven nejprimitivnejsi a nejjednodussi zpusob konkurence. Ten zafunguje pouze tam, kde je poptavka velmi citliva na cenu. Cili opet plati, co jsem rekl. V evrope citlivost na cenu v teto kategorii je daleko nizsi a tudiz se musi konkurovat i jinak - vybava, kvalita, ale i design.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Hezký a jsem zvědav jak to bude vypadat v živým stavu na silnici. :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Kaufik.
Příspěvky: 23
Registrován: úte pro 14, 2004 15:37
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaufik. »

:D ;)
Ondras píše:
Kaufik. píše:CHEVROLET SPART...
Spíše SPARK. Ty jsi nějaký insider, Kaufiku? Děláš u dealera nebo přímo na GM Česko?
No tak já se přiznám...Dělám u jednoho dealera. ..ale pššššššt
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Já jsem objevil ještě nějaké reálné fotky. Takhle bude vypadat holátko:

Obrázek
Obrázek

a takhle motor v litru:

Obrázek

U motoru mě těší poladěné sání. Žádná pixla s rezonátorem, pořádný šnorchl a žádné slepé rameno na kolínku mezi airboxem a klapkou.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jééé korejskej junior :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Krtek píše:Jééé korejskej junior :D
Ale přesto má dekl na schránce před spolujezdcem a zadní plato :lol:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“